facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Przemsza - Zieleńczanka 3:0

KO: Przemsza - Zieleńczanka 3:0

Klasa okręgowa (Kraków I): 27.09.2014 r. - Klucze
Przemsza Klucze - Zieleńczanka Zielonki 3:0 (2:0)
Konrad Spurna 3, Damian Mucha 6, Oskar Sokołowski 75

Żółte kartki: Ziębiński, Motyl - Dragosz.

Przemsza: T. Majcherkiewicz - Smętek, Guguła, Ziębiński, Kocjan- Stach (74 Latos)- Motyl (70 Sokołowski), Mucha, F.Wołkiewicz, G. Majcherkiewicz (85 Modras)- Spurna (80 Musiał).
Zieleńczanka: Mazur (85 Pastuła)- Baran, Rożek, Dragosz (74 Zębala), Żywczak - Mitka, Katarzyński, Domagalski, Rozwadowski (76 Mazur)- Bieda, Bulak.

Przemsza Klucze pokonała u siebie Zieleńczankę Zielonki 3:0. Po tym meczu Przemsza jest w tabeli szósta, a zespół z Zielonek ósmy.

 

 

Źródło: glksprzemszaklucze.futbolowo.pl

Dodano: 2014-09-27 22:09:43


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka  Przemsza Klucze  Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30