facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Borek - Prokocim 1:2

KO: Borek - Prokocim 1:2

Klasa okręgowa (Kraków II): 04.10.2014 r. - Kraków
Borek Kraków - Prokocim Kraków 1:2 (0:2)
Rafał Wilkołek 90 - Karol Sierant 20, Piotr Goldowski 22

Sędziowali: Karol Cienkosz (Myslenice).
Żółte kartki: Dąbrowski, Kozień, M. Piwowarczyk, W. Piwowarczyk - Dolczak, Zawada, Wojdyła, M. Marut.
Widzów 100.

Borek: Ropek – Dąbrowski, Filipek, Juras (30 W. Piwowarczyk), Kozień - Kuraś, Łatka, Pachacz (Mołek), Borowski – Piaskowski, Zając (22 M. Piwowarczyk).
Prokocim: Reśko – Stankiewicz (46 Wąsik), Paweł Sierant, Dolczak, Zawada – Wojdyła, Olszański (78 Piotr Sierant), M. Marut (64 Łobodziński), Gołdowski – Wójcik, K. Sierant.

Prokocim Kraków w meczu derbowym pokonał Borek 2:1. Po tym spotkaniu Borek jest w tabeli jedenasty, a zespół Prokocimia plasuje się na drugiej pozycji.

 

 

Źródło: kolejarzprokocim.futbolowo.pl

Dodano: 2014-10-05 02:12:33


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków  Borek Kraków  Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
28.02.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
28.02.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
29.02.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
29.02.2020
20:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
29.02.2020
17:30
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
01.03.2020
17:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
01.03.2020
15:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
01.03.2020
12:30

II liga

Górnik Polkowice
:
Skra Częstochowa
29.02.2020
16:00
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
29.02.2020
17:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
29.02.2020
12:00
Resovia Rzeszów
:
Gryf Wejherowo
29.02.2020
14:00
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
29.02.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Bytovia Bytów
29.02.2020
19:38
Elana Toruń
:
Górnik Łęczna
29.02.2020
20:10
Znicz Pruszków
:
Pogoń Siedlce
01.03.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
01.03.2020
13:05

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
29.02.2020
12:15
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
29.02.2020
14:00
AZS Wrocław
:
KKP Bydgoszcz
29.02.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
29.02.2020
12:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
 
AZS UP Kraków
:
Olimpia Osieczany
01.03.2020
17:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Marfarbex Busko Zdrój
01.03.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
:
BSF Bochnia
01.03.2020
16:00
GKS Komprachcice
:
Futsal Nowiny
01.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Heiro Rzeszów
01.03.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
01.03.2020
16:30
Futsal Team Brzeg
:
GKS Futsal Tychy
01.03.2020
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
7:4
AZS UEK Kraków
27.02.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
19:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
28.02.2020
20:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
28.02.2020
21:30