facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Kaszowianka - Podgórze 6:5

Klasa okręgowa (Kraków II): 12.10.2014 r. - Kaszów
Kaszowianka Kaszów - Podgórze Kraków 6:5 (3:1)
Tomasz Grzesiak 3, Piotr Grzesiak 8, 28, 86, Sebastian Sobótka 50, Kamil Kucabiński 66 - Wojciech Ochałek 10, 71, 90, Oleksandr Kotiv 77, Marcin Wiater 90

Żółte kartki (Podgórze): Chryczyk, Ochałek.

Podgórze: Bednarczyk - Chryczyk, Matoga, Kotiv, Hąc (65 Sapała) - Wiater, Bańka, G. Pater, Zalewski (75 Anaszkiewicz), Ochałek - A. Pater. 

Po bardzo emocjonującym spotkaniu Kaszowianka Kaszów pokonała na własnym stadionie Podgórze Kraków 6:5! Po tym meczu zespół z Kaszowa jest w tabeli drugi, a Podgórze plasuje się na piątek pozycji.

 

 

Źródło: kspodgorze.futbolowo.pl

Dodano: 2014-10-12 23:48:07


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka  Podgórze Kraków  Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
2:1
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
1:0
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
1:0
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Arka Gdynia
25.09.2020
18:00
GKS Jastrzębie
0:1
Widzew Łódź
25.09.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40

II liga

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
:
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
:
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
:
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
:
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
:
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
:
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
:
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
:
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
:
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
:
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
:
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
:
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
:
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
:
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
:
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
:
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
:
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
:
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
:
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
:
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
:
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
:
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
:
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
:
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
:
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
:
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
:
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
:
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
:
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Ledniczanka
27.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
:
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
:
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
:
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
:
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
:
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
:
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
:
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
:
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
:
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
:
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30