facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Stal Mielec sprawdzi Adriana Ślęzaka

Stal Mielec sprawdzi Adriana Ślęzaka

Występujący jesienią w Wolani Wola Rzędzińska, Adrian Ślęzak do rundy wiosennej przygotowywał się będzie z drugoligową Stalą Mielec. Wychowanek tarnowskiej Unii w obecnym sezonie w III lidze zagrał w szesnastu meczach, w których strzelił dwie bramki.

Stal Mielec aktualnie w II lidze plasuje się na dziewiątej pozycji. 

 

 

Źródło: stalmielec.com

Dodano: 2015-01-03 16:53:30


Zobacz też: II liga polska

Stal Mielec  Wolania Wola Rzędzińska  II liga  III liga 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
24.10.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
24.10.2021
20:00
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
24.10.2021
17:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
24.10.2021
18:00
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie
24.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Radunia Stężyca
5:2
Hutnik Kraków
24.10.2021
14:00

III liga, gr. 4

Sokół Sieniawa
1:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarnia II Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Radłovia Radłów
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
7:2
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
2:4
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
4:3
Kaszowianka Kaszów
24.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
24.10.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Puszcza II
4:1
Gdovia Gdów
24.10.2021
14:00
Karpaty Siepraw
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Raba Książnice
3:3
Naprzód Sobolów
24.10.2021
15:00
Sokół Maszkienice
6:0
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
5:0
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
5:1
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:3
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
0:2
Barciczanka Barcice
24.10.2021
15:00
Hart Tęgoborze
1:0
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
14:30
Poprad Rytro
2:1
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
1:0
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
9:1
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Ekler Baranówka
24.10.2021
15:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Partyzant Dojazdów
24.10.2021
14:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bibiczanka Bibice
24.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
24.10.2021
11:00
MKS Skała 2004
2:1
Szreniawa Koszyce
24.10.2021
15:30
Maszycanka Maszyce
2:1
Płomień Kościelec
24.10.2021
15:30
Juvenia Prandocin
0:3
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Piast Wołowice
3:2
Strażak Rączna
24.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
24.10.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bieżanowianka Kraków
24.10.2021
15:00
Strzelcy Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
24.10.2021
15:00
Bratniak Kraków
0:5
Kabel Kraków
24.10.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:4
Wolni Kłaj
24.10.2021
15:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
8:2
Iskra Brzączowice
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
2:1
Legion Bydlin
24.10.2021
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Strażak Przybysławice
24.10.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:2
Centuria Chechło
24.10.2021
11:00
Błysk Zederman
3:2
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
3:3
MKS Alwernia
24.10.2021
11:00
Górnik Siercza
2:0
SPRiN Regulice
24.10.2021
15:00
Wisełka Rozkochów
3:3
Promyk Bolęcin
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
24.10.2021
15:00
Victoria Smroków
1:3
Zawisza Sulechów
24.10.2021
11:00
LKS Polanowice
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Agricola Klimontów
24.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:6
Iskra Radwanowice
24.10.2021
15:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta II Rudawa
24.10.2021
14:00
Orzeł II Bębło
0:6
Kmita II Zabierzów
24.10.2021
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Płomień Jerzmanowice
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Prokocim II Kraków
3:0
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
24.10.2021
12:30
Rybitwy Kraków
3:0
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Nadwiślan Rusocice
24.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:7
Gwiazda Ściejowice
24.10.2021
12:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Radziszowianka II
24.10.2021
12:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.10.2021
14:00
Contra Sułków
1:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
24.10.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
12:1
Naprzód Ochmanów
24.10.2021
12:00
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
2:2
Hetman Dłużec
24.10.2021
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:2
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
3:2
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica II Wyciąże
2:2
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka
24.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
24.10.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Wisła Puławy
0:0
Resovia Rzeszów
24.10.2021
12:30
Stal Rz.
2:3
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
27.10.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

MKS Trzebinia
1:3
Grybovia Grybów
24.10.2021
10:00
Profi Zielonki
1:0
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2021
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
27.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
25.10.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
26.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
28.10.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:3
Profi Zielonki
24.10.2021
12:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
4:0
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00
Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
26.10.2021
15:15

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
24.10.2021
12:00
Hutnik
0:3
Sandecja
24.10.2021
11:30
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
26.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
24.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
24.10.2021
11:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
ROW Rybnik
27.10.2021
14:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2021
14:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:0
Victoria Kobierzyn
25.10.2021
20:00
Zwierzyniecki Kraków
5:2
Tyniec Kraków
25.10.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Kraków
25.10.2021
16:00
Strzelcy
:
Prądniczanka Kraków
25.10.2021
19:30

I liga futsalu, gr. południowa

PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
15:30
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
18:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00