facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Limanovia - MKS Trzebinia/Siersza 3:2

Sparing: Limanovia - MKS Trzebinia/Siersza 3:2

Sparing: 17.01.2015 r. - Wieliczka
Limanovia Limanowa - MKS Trzebinia/Siersza 3:2 (0:1)
Bruno Żołądź 55, Marcin Chmiest 87, 89 - Marcin Giermek 45, Rajmund Raźniak 48

Sędziował: Piotr Nowak (Wieliczka).

Limanovia: (I połowa) testowany 1 - testowany 2, testowany 3, Kandel, testowany 4, testowany 5, Więcławek, testowany 6, Piwowarczyk, testowany 7, testowany 8. (II połowa) testowany 9 - testowany 10, Czajka, Mysiak, Niechciał, Serafin, Skiba, Żołądź, testowany 11, Grunt, Chmiest.

MKS: (I połowa) Pająk K. - Sieczko, testowany 1, Kalinowski, Kukla, Kowalik, testowany 2, Ołownia, Domurat, Piskorz, Giermek. (II połowa) Gielarowski - Grzebinoga, testowany 1, testowany 3, Sieczko/Kukla, Muras, testowany 4, Lickiewicz, testowany 5, Raźniak, Witoń.

W meczu sparingowym rozegranym w Wieliczce drugoligowa Limanovia Limanowa wygrała z trzecioligowym MKS-em Trzebinia/Siersza. 

 

 

Źródło: mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl

Dodano: 2015-01-17 23:10:09


Zobacz też: II liga polska

sparing  Limanovia  MKS Trzebnia Siersza 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019