facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kadra Puszczy na obóz w Chyrowej

Kadra Puszczy na obóz w Chyrowej

Drugoligowa Puszcza Niepołomice w dniu dzisiejszym wyjechała na obóz do Chyrowej. Trener Łukasz Gorszczkow zabrał do autokaru łącznie 34 zawodników. Puszcza do Niepołomic wróci 23 stycznia. Wśród graczy powołanym na obóz znajdują się juniorzy starsi klubu z Niepołomic oraz pilkarze testowani. 

Kadra Puszczy na obóz w Chyrowej:
Andrzej Sobieszczyk, Marcin Staniszewki, Mateusz Cieśla, Łukasz Furtak, Kamil Łączek, Adrian Napierała, Patryk Kołodziej, Marcin Biernat, Damian Lepiarz, Witold Cichy, Michał Mikołajczyk, Mateusz Lampart, Paweł Strózik, Marcel Kotwica, Longinus Uwakwe, Łukasz Nowak, Dariusz Gawęcki, Piotr Madejski, Jakub Szlosek, Michał Kiełtyka, Wojciech Przybył, Adrian Gębalski, Krzysztof Zaremba, Dominik Maluga, Kamil Dziwiszewski, Dominik Filipowski oraz zawodnicy testowani.

 

 

Źródło: puszcza-niepolomice.pl

Dodano: 2015-01-18 16:31:00


Zobacz też: II liga polska

Puszcza Niepołomice  II liga 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
14:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
1:2
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Sparta Spytkowice
0:3
Spartak Wielkanoc
26.02.2021
20:30
Błyskawica Wyciąże
2:20
Patroni Nowy Targ
27.02.2021
19:00
Sparta Spytkowice
0:5
AZS UEK Kraków
27.02.2021
19:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30