facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Sandecja - Okocimski 2:2

Sparing: Sandecja - Okocimski 2:2

Sparing: 31.01.2015 r. - Wieliczka
Sandecja Nowy Sącz - Okocimski KS Brzesko 2:2 
Fabian Fałowski 14 (k), Kamil Słaby 38 - Wojciech Dziadzio 32 (k), Wojciech Wojcieszyński 60 (k)

Sandecja: Radliński (46 Kozioł) - Piszczek (46 Makuch), Szarek (46 Szufryn), Niane (46 Łukasik), Słaby (46 zawodnik testowany) - Janczarzyk (25 Maślanka, 46 Bębenek), Náther (46 Bartków), Urban (46 Kuźma), Kurowski (46 Dudzic), Sobotka (46 zawodnik testowany) - Fabian Fałowski (46 Traoré).
Okocimski: Kozioł (46 Błąkała) – Wawryka, Garzeł, Jacek, Kasprzyk (46 Ślęczka) – Lewiński (46 Abubakar), Jaworśkyj (46 Ryś), Dziadzio (46 Guja), Bryła (46 Białkowski) – zawodnik testowany (46 Wojcieszyński), Hłuszko (75 Gałka).

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Wieliczce Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Okocimskim KS-em Brzesko 2:2.

 

 

Źródło: sandecja.com.pl

Dodano: 2015-01-31 14:32:51


Sandecja  sparing  Okocimski Brzesko 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny