facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Sandecja - Okocimski 2:2

Sparing: Sandecja - Okocimski 2:2

Sparing: 31.01.2015 r. - Wieliczka
Sandecja Nowy Sącz - Okocimski KS Brzesko 2:2 
Fabian Fałowski 14 (k), Kamil Słaby 38 - Wojciech Dziadzio 32 (k), Wojciech Wojcieszyński 60 (k)

Sandecja: Radliński (46 Kozioł) - Piszczek (46 Makuch), Szarek (46 Szufryn), Niane (46 Łukasik), Słaby (46 zawodnik testowany) - Janczarzyk (25 Maślanka, 46 Bębenek), Náther (46 Bartków), Urban (46 Kuźma), Kurowski (46 Dudzic), Sobotka (46 zawodnik testowany) - Fabian Fałowski (46 Traoré).
Okocimski: Kozioł (46 Błąkała) – Wawryka, Garzeł, Jacek, Kasprzyk (46 Ślęczka) – Lewiński (46 Abubakar), Jaworśkyj (46 Ryś), Dziadzio (46 Guja), Bryła (46 Białkowski) – zawodnik testowany (46 Wojcieszyński), Hłuszko (75 Gałka).

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Wieliczce Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Okocimskim KS-em Brzesko 2:2.

 

 

Źródło: sandecja.com.pl

Dodano: 2015-01-31 14:32:51


Sandecja  sparing  Okocimski Brzesko 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
 
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
23.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
 
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
 
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
23.11.2019
 
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
23.11.2019
 

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019