facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bardzo dobry sezon Zrywu Szarów

Bardzo dobry sezon Zrywu Szarów
Bardzo dobry sezon Zrywu Szarów

Drużyna Zrywu Szarów zakończyła zmagania w wielickiej klasie A na wysokim drugim miejscu przegrywając awans z Targowianką tylko 2 oczkami lecz i tak jest to najlepszy wynik w historii klubu. 
 
- Przed sezonem nikt głośno o awansie nie mówił, ze względu na to że mamy stosunkowo młody zespół naszym celem było rozwijanie indywidualnych umiejętności zawodników jak i całego zespołu oraz poprawienie zdobyczy punktowej w porównaniu z rokiem poprzednim. - mówił trener Krzysztof Mastalerz.
 
Szarowska drużyna cel osiągnęła z dużą nawiązką ponieważ Zryw uplasował się na drugim miejscu z dorobkiem 59 punktów, depcząc po piętach do ostatnich kolejek bardzo mocnej drużynie z Targowiska. Do tego Zryw był w tym sezonie drużyną najskuteczniejszą  strzelając rywalom 78 bramek tracąc przy tym 44. 
 
- Chłopaki wykonali w tym sezonie bardzo dobrą robotę, osiągnęli to tylko dzięki swojej ciężkiej pracy. Ukłony w ich kierunku, gdyż grają za przysłowiową kiełbaskę a mimo to nie mogłem narzekać na frekwencję na treningach czy zaangażowanie, wręcz przeciwnie każdy pracował na 100% i chciał udowodnić, że taki kopciuszek może dobrze grać w piłkę i jak się okazało włączyć w walkę o awans. Sezon na pewno bardzo udany, teraz natomiast przyszedł czas, żeby usiąść i podsumować sezon oraz porozmawiać o przyszłości poszczególnych zawodników jak i mojej jako trenera. - podsumował trener Mastalerz.
 
Statystyki Zryw Szarów:
Miejsce: 2
Ilość pkt: 59
Stosunek bramek: 78-44
Ilość zwycięstw: 19
Ilość remisów: 2
Ilość porażek: 5
Najlepsza seria: 8 zwycięstw z rzędu
Najgorsza seria: 1 porażka
Najwyższe zwycięstwo: Zryw Szarów - Nadwiślanka Nowe Brzesko 7-1
Najwyższa porażka: Targowianka - Zryw Szarów 7-0
Najlepszy mecz: Zryw Szarów - Targowianka 6-1
Największa ilość bramek w meczu: Wilga Golkowice - Zryw Szarów 4-5
 

 

 

Źródło: zryw-szarow.futbolowo.pl / fot. maciej milczarski

Dodano: 2015-06-16 20:38:57


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów 

Komentarze


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00