facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Plan przygotowań Raby Dobczyce

Plan przygotowań Raby Dobczyce

Ustalone zostały już wstępnie mecze sparingowe, które przed startem nowego sezonu rozegrają zawodnicy Raby Dobczyce. Podopieczni Piotra Żuka do treningów, po wakacyjnej przerwie, powrócą w poniedziałek 20 lipca. Już pięć dni później ekipa z Dobczyc rozegra pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzy się z A-klasową Wróblowianką Wróblowice. Kolejnymi, potwierdzonymi rywalami będą inni A-klasowcy: Piłkarz Podłęże, Piast Łapanów i LKS Mogilany.
 
Być może zespół Raby rozegra mecz sparingowy z beniaminkiem IV-ligi słowackiej, drużyną OSFK Sarisske Michalany, póki co jednak oficjalna decyzja co do tego pojedynku jeszcze nie zapadła.
 
Plan przygotowań:
20.07.2015 - poniedziałek: pierwszy trening po wakacyjnej przerwie
25.07.2015 - sobota: Wróblowianka Wróblowice (Klasa A Myślenice)
29.07.2015 - środa: Piłkarz Podłęże (Klasa A Wieliczka)
01/02.08.2015 - sobota/niedziela: OSFK Šarišské Michaľany (IV-liga słowacka)
01.08.2015 - sobota: Piast Łapanów (Klasa A Wieliczka)
09.08.2015 - niedziela: LKS Mogilany (Klasa A Myślenice)
15/16.08.2015 - premierowy mecz ligowy w sezonie 2015/2016.
 
Miejsca, godziny a także dokładne daty w.w spotkań będziemy podawać na bieżąco na stronie.

 

 

Źródło: rabadobczyce.futbolowo.pl

Dodano: 2015-07-01 00:05:03


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Jastrzębie
2:0
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
0:2
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
2:2
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
1:2
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
4:0
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
3:1
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40
Odra Opole
:
Widzew Łódź
10.03.2021
17:40

II liga

Lech II Poznań
1:1
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
0:0
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
0:4
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
0:2
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
0:2
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
2:0
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
10.03.2021
14:00
przełożony

III liga, gr. 4

Wisła Puławy
3:0
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:0
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
4:0
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
0:4
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
3:1
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
0:0
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
3:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.03.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
5:1
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
1:2
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:3
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
2:1
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
1:3
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
0:2
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
0:1
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
0:1
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
3:0
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30
Arka G.
:
Jagiellonia
10.03.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
0:0
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
2:3
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
1:2
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
0:1
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
1:1
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
2:5
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
0:3
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
0:1
Medyk Konin
06.03.2021
13:45
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
06.03.2021
12:00
AZS UJ Kraków
1:0
SMS Łódź
06.03.2021
14:00
Śląsk Wrocław
3:0
ROW Rybnik
07.03.2021
12:00
Górnik Łęczna
8:0
Rolnik Biedrzychowice
07.03.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:2
APLG Gdańsk
07.03.2021
12:15

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
3:5
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:8
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
6:5
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
7:3
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
0:1
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
10:2
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny