facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Plan przygotowań Prądniczanki Kraków

Plan przygotowań Prądniczanki Kraków

Zawodnicy Prądniczanki Kraków, którzy już niedługo wznowią treningi, póki co mają zaplanowane trzy spotkania sparingowe. Przeciwnikami "Chłopców z Boboli" będą: Podgórze Kraków, Soła Oświęcim oraz Piłkarz Podłęże. W trakcie ustalania są mecze kontrolne z Wieczystą Kraków i Galicą Raciborowice.
 
Plan sparingów:
25 lipca - Podgórze Kraków
1 sierpnia - Soła Oświęcim
8 sierpnia - Piłkarz Podłęże
 
Prądniczanka ostatni sezon w krakowskiej okręgówce (grupa I) zakończyła na czwartej pozycji. 
 

 

 

Źródło: własne/kk

Dodano: 2015-07-03 18:32:12


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Klasa Okręgowa (Kraków)  Prądniczanka Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30