facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

CLJ: Korona - Hutnik (foto/video)

CLJ: Korona - Hutnik (foto/video)

W czwartym kolejnym meczu podopieczni Trenera Łukasza Włodarczyka zdobywają komplet punktów w Kielcach, a Sebastian Palonek zdobywa wszystkie trzy bramki dla Hutnika.
Bardzo zacięty i ciekawy mecz w którym oprócz bramek zobaczyliśmy sporo ciekawych akcji, zółtych i czerwonych kartek.

Centralna Liga Juniorów
KORONA Kielce - HUTNIK Nowa Huta 1:3 (1:1)
23-08-2015 g.12:00 na stadionie przy ul. Szczepaniaka 29 w Kielcach
bramki: Poński 21 - Palonek 8, 71, 89

Sędziował:
Przemysław Malinowski z KS Warszawa Asystenci: Adrian Malinowski i Karol Siemieniaka    

żółte kartki: Kolasa, Olekszyk, Cheda - Łepkowski, P.Filipek
czerwone kartki: Tasarz 42, Olekszyk 89 - Łepkowski 90+4 druga żółta
 
Korona: Majcherczyk - Guz, Tasarz, Cedro, Kolasa (78 Cheda), Smoleń, Mokrzycki (46 Olekrzyk), Gębalski, Sornat (46 Chudecki), Krzymieński, Poński (75 Kuchciński)
Hutnik: Frątczak - Dyląg (60 Żak), K.Filipek (75 Polański), P.Filipek, Jacak (46 Tracz), Kędziora, Łepkowski, Mielecki, Palonek, Pojedyniec, Słuszniak (52 Pachowicz)

Fotogaleria Wojciech Tracz

Fotogaleria Adam Murzański


Relacja fimowa Wojciecha Tracza we współpracy z Adamem Murzańskim





 

 

Źródło: Wojciech Tracz, Adam Murzański

Dodano: 2015-08-28 10:54:02


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Hutnik Nowa Huta  Korona Kielce  Sebastian Palonek 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00