facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A: Sygneczów zaskoczył lidera

Klasa A (Wieliczka), 06.09.2015 Łapanów 
Piast Łapanów - UKS Sygneczów 0:3 (0:1) 
Stefanik 40, Kuzikowski 53, Guzik 64
 
Beniaminek z Sygneczowa wygrał na boisku dotychczasowego lidera Piasta Łapanów. W pierwszej połowie mecz miał wyrównany przebieg, gospodarze powinni wyjść na prowadzenie w 35 minucie kiedy sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Michał Świątko ale ten pojedynek przegrał, ta doskonała okazja zemściła się na Piaście kilka minut pózniej kiedy goście przeprowadzili świetną akcje, piłkę przejął aktywny w tym meczu Grudzień ograł dwóch obrońców i prostopadłym podaniem wypuścił Guzika który idealnie dograł do Stefanika a ten na raty pokonał Jakuba Babrala i na przerwę goście  schodzili z prowadzaniem.

Drugą połowę świetnie rozpoczęli zawodnicy UKS Sygneczów , w 53 minucie po zagraniu Kapusty dobrą sytuacje wykorzystał Kuzikowski a chwilę póżniej gospodarzy dobił Guzik pewnym strzałem w zamieszaniu podbramkowym. Piast mógł zdobyć gola w 72 minucie ale Piotr Czech trafił w poprzeczkę, gospodarze walczyli o choćby honorowego gola a goście próbowali głównie prostopadłych podań w których prym wiedli Kapusta i Grudzień ale w tym meczu żaden gol już nie padł. Warte podkreślenia jest również to ze kibice obu klubów zgromadzili sie licznie na tym spotkaniu i głośnym dopingiem wspierali swoich zawodników. 

 

 

Źródło: kib

Dodano: 2015-09-07 22:20:16


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów  Sygneczów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
 
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
23.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
 
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
 
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
23.11.2019
 
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
23.11.2019
 

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019