facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Robert Orłowski poprowadzi Hutnika w CLJ

Robert Orłowski poprowadzi Hutnika w CLJ

Zmiana na stanowisku Trenera Juniorów Starszych w Hutniku. W dniu 16 września 2016 roku prowadzącego dotychczas drużynę juniorów starszych Hutnika Nowa Huta trenera Łukasza Włodarczyka, zastąpił trener Robert Orłowski. Robert Orłowski jest trerem klasy Mistrzowskiej z licencją UEFA A.

W swojej dotychczasowej karierze pracował zarówno z drużynami seniorskimi (Karpaty Siepraw, Górnika Wieliczka, Korona Kielce, Piast Gliwice, Przebój Wolbrom, Garbarnia Kraków, Siarka Tarnobrzeg) jak i juniorskimi (Clepardia Kraków, Hutnik Kraków, Karpaty Siepraw, Wisła Kraków, Ruch Chorzów)
 
Trener Orłowski pracował między innymi z takimi piłkarzami jak: Rafał Skórki, Krzysztof Przytuła, Michał Stolarz, Łukasz Sosin, Michał Pazdan, Piotr Tomasik, Grzegorz Goncerz, Marcin Siedlarz, Filip Starzyński, Krzysztof Świętek.

 

 

Źródło: wt

Dodano: 2015-09-24 10:16:01


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Hutnik Nowa Huta  Robert Orłowski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00