Żółte kartki: Renusz, Stolc, Nalepa, Marcus Vinícius - Kasprzak, Słaby, Tarasenko, Kozioł.
Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Widzów: 3619.
Arka: Jałocha – Stolc, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak – Marcus Da Silva, Łukasiewicz, Bożok, Tomasiewicz (46 Nalepa), Renusz (46 Siemaszko) – Abbott (90 Mosiejko
Sandecja: Kozioł – Danek, Bartków, Szarek, Słaby - Nather – Dudzic (86 Piszczek), Kasprzak (67 Tarasenko), Nowak (64 Ctvrnicek), Małkowski – Aleksander

Po pierwszej połowie mnóstwo powodów do radości mogli mieć kibice z Nowego Sącza. Po golu Arkadiusza Aleksandra piłkarze Sandecji prowadzili bowiem w Gdynii z faworyzowaną Arka 1:0. Na drugą połowę z mniejszą koncentracją wyszli nowosądeczanie i już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony do wyrównania doprowadził Paweł Abbott, a kilkanaście minut później na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Michał Nalepa. Wynik utrzymał się do samego końca i Sandecja nie zdołała wywieźć z Gdynii choćby jednego punktu.

Następne spotkanie Sandecja rozegra z MKS'em Kluczbork - drużyną, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Źródło: sandecja.com.pl

Dodano: 2015-09-27 12:02:01