facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

CLJ: Hutnik - MKS Ełk 3:3 (foto/video)

CLJ: Hutnik - MKS Ełk 3:3 (foto/video)

Centralna Liga Juniorów
Hutnik Nowa Huta - MKS Ełk 3:3 (3:0)
Palonek 23, 37 (k), P.Filipek 32 - Wielgant 51 (k), Wesołowski 81, Skonieczka 82

Sędziowała: Patrycja Marek (Żywiec) Asystentki: Magdalena Bilska i Klaudia Leśniak-Reiss (Kraków)
Żółte kartki: Palonek - Wielgant 
Hutnik: Migdał - Żak, Kędziora, Tracz, Filipek Piotr (80 Łepkowski), Prochownik (65 Frączkiewicz), Cieśla, Palonek (75  Gędłek), Filipek Karol, Dyląg, Słuszniak (65 Polański)
MKS: Muzyk - Cwalina, Finfando (75 Jaremkiewicz), Kalicki (57 Pilecki), Karbownik, Sirant, Skonieczka, Stawiecki (46 Grzybowski), Wesołowski, Wielgant, Żaboklicki (46 Bogdaniuk)

Fotogaleria Wojciech Tracz

Fotogaleria Robert Słuszniak







 

 

 

Źródło: Wojciech Tracz, Adam Murzański, Robert Słuszniak

Dodano: 2015-10-09 07:00:39


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Hutnik Nowa Huta  MKS Ełk 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00