facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

CLJ: Jagiellonia - Hutnik 3:2 (foto/video)

CLJ: Jagiellonia - Hutnik 3:2 (foto/video)

Centralna Liga Juniorów 10.10.2015 Białystok, ul.Słoneczna 1
Jagiellonia Białystok - Hutnik Nowa Huta 3:2 (1:0)
Maliszewski 45, Piechniak 89, Kiczuk 90+6 - Pachowicz 54, Palonek 59

Sędziował: Michał Grodzki (Warszawa) asystenci: Mateusz Jenda i Michał Kowalczyk
Żółte kartki: Piechniak - Palonek, Migdał, Piotr Filipiek, Żak
 
Jagiellonia: Gostomski - Ciborowski, Niemczynowicz (56 Dawidowicz), Kiczuk, Maliszewski, Renkowski (46 Prusaczyk), Koncewicz, Prolejko (76 Tomar), Polkowski, Zaręba, Toczydłowski (56 Piechniak)
Hutnik: Migdał - Cieśla (88 Broda), Dyląg, Karol Filipek, Piotr Filipek, Kędziora, Pachowicz (66 Mielecki), Palonek, Prochownik (78 Słuszniak), Tracz, Żak (82 Gędłek)


FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA

FOTOGALERIA PIOTRA PROCHOWNIKA



 

 

Źródło: wojciech tracz, piotr prochownik

Dodano: 2015-10-16 01:03:27


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Hutnik Nowa Huta  Jagiellonia Białystok 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00