facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Tęcza - Garbarnia II 2:4

KO: Tęcza - Garbarnia II 2:4

Klasa okręgowa (Kraków II): 18.10.2015 r. - Piekary
Tęcza Piekary - Garbarnia II Kraków 2:4 (1:2)
Dawid Karcz 43, Łukasz Michalczyk 68 - Michał Kozik 30, Michał Susuł 31, Michał Górecki 53, 90
 
Sędziował: Tomasz Tatarzyński (Kraków).
Żółte kartki: Michalczyk, Królik - Krzeszowiak, Pabiś, Głuchaczka.
Czerwone kartki: Michalczyk (80, za dwie żółte) - Krzeszowiak (82, za dwie żółte).
 
Tęcza: Z. Ludwikowski - Śwituszak (40 Ruszała), Król, Kapusta, Królik, Kozioł, A. Ludwikowski, Pospuła (55 Michalczyk), Karcz (46 Steczko), Soból (80 Królik), Żyła.
Garbarnia II: Paździor - Szymonik,  Krzeszowiak, Moskal, Borovićanin (56 Łatka) - Susuł, Pabiś (71 Głuchaczka), Bufnal, Liput - Kozik, Górecki.
 
Rezerwy trzecioligowej Garbarni Kraków pokonały na wyjeździe Tęczę Piekary 4:2 (2:1). Dzięki temu zwycięstwu "Brązowi" wyprzedzili w tabeli swoich przeciwników. 

 

 

Źródło: garbarnia.krakow.pl

Dodano: 2015-10-19 14:53:41


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tęcza Piekary  Garbarnia II Kraków  Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30