facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A: W Mogilanach rozstrzelano Sępa

A: W Mogilanach rozstrzelano Sępa

Klasa A (Myślenice), 25.10.2015
LKS Mogilany - Sęp Droginia 9:1 (8:0)
Kwaśniak 11, 23, 26, 40 Frasik 2, 18 Gniadek 12, Chachlowski 37 Sosnowski 72 - Wójtowicz 53

Sędziowali: Mateusz Gądek - Mateusz Czerwień, Łukasz Wójtowicz
Żółte kartki: Karski, Bobek - Olesek, Kępa, Drożdz
Widzów: 70
Mogilany: Sepioło - Anton, Nocoń, Karski (48 Bobek), Suder - Chachlowski, Targosz (48 Sosnowski), T.Gniadek (60 Syrek), D.Gniadek - Frasik, Kwaśniak (58 Klim)
Sęp: Hanusiak - Olesek, Drożdż, Horab, Łętocha (70 Hajdas) - Serafim, Wójtowicz (83 Konieczny), Kania, Jędrzejak (65 Swachta) - Kępa, Czepiel.

Sęp Droginia w tym meczu był w stanie odpowiedzieć jedną bramka Wójtowicza która zupelnie przypadkowo znalazła sie w siatce Sepioło po ogronnym zamieszaniu w polu karnym. Drużyna Mogilan pod wodzą trenera Marka Gója w każdej formacji wygląda doskonale jak na ten poziom rozgrywkowy, kazda ze strzelonych bramek była przemyślana, a akcje były składne i pokazywały jak duży potencjał jest w tej drużynie. Jeżeli w przerwie zimowej nic złego się nie wydarzy, drużyna z Mogilan będzie murowanym faworytem do awansu i spokojnie tym składem poradzi sobie w wyższej klasie rozgrywkowej.

 

 

Źródło: mg

Dodano: 2015-10-25 19:03:34


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Mogilany  Sęp 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

ŁKS Łódź
:
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
1:2
Stal Mielec
30.06.2020
20:40
Warta Poznań
1:2
Chrobry Głogów
30.06.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:1
Miedź Legnica
01.07.2020
17:40
Odra Opole
0:0
Chojniczanka Chojnice
01.07.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.07.2020
16:00
GKS Tychy
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.07.2020
20:40
Radomiak Radom
:
Wigry Suwałki
02.07.2020
15:00
GKS Bełchatów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
02.07.2020
18:10
Stomil Olsztyn
:
Olimpia Grudziądz
02.07.2020
20:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
04.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
04.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Bełchatów
04.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Radomiak Radom
04.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
GKS Jastrzębie
04.07.2020
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.07.2020
 
Warta Poznań
:
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
04.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:0
Pogoń Siedlce
01.07.2020
16:00
Gryf Wejherowo
0:2
Stal Rzeszów
01.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Skra Częstochowa
01.07.2020
18:00
Znicz Pruszków
4:0
Legionovia Legionowo
01.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:2
Górnik Polkowice
01.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
01.07.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Górnik Łęczna
01.07.2020
17:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
01.07.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
2:1
Lech II Poznań
01.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
04.07.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
04.07.2020
 
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
04.07.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
04.07.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
04.07.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny