facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar FLT - 2.kolejka

   PUCHAR FUTMAL LIGI TYPERA - zima 2016 
MECZE DO TYPOWANIA:
1. Aston Villa - Watford (ENG) 2:3
2. Sunderland - Stoke (ENG) 2:0
3. Tottenham - Chelsea (ENG) 0:0
4. Cardiff - Burnley (ENG2) 2:2
5. QPR - Leeds (ENG2) 1:0
6. Ajaccio - Lorient (FRA) 1:1
7. Reims - Rennes (FRA) 2:2
8. Bordeaux - Caen (FRA) 1:4
9. Marseille - Monaco (FRA) 3:3
10. Atletico - Espanyol (ESP) 1:0
11. Malaga - Granada (ESP) 2:2
12. Getafe - Villareal (ESP) 2:0
13. Eibar - Real (ESP) 0:2 
14. Vallecano - Bilbao (ESP) 0:3 
15. Sevilla - Valencia (ESP) 1:0 
16. Cordoba - Oviedo (ESP2) 2:1 
17. Werder - HSV (GER) 1:3
18. Leverkusen - Schalke (GER) 1:1 
19. Zabrze - Łęczna (POL) 1:1
20. Nieciecza - Jagiellonia (POL) ODWOŁANY
21. Śląsk - Pogoń (POL) 0:0
22. Lechia - Lech (POL) 0:1
23. Wisła - Cracovia (POL) 1:2 
24. Empoli - Lazio (ITA) 1:0 
25. Midtjylland - FC Copenhagen (DEN) ODWOŁANY 
26. Broendby - Aalborg (DEN) 0:2 
27. Buducnost - Rudar (MNE) 2:1 
28. Utrecht - Heracles (HOL) 4:2
29. Zwolle - Ajax (HOL) 0:2
30. M.Betach Tikva - Beitar (ISR) 2:0
31. FUS Rabat - Wydad Cas. (MAR) 1:0
32. Kenitra - Agadir (MAR) 3:1 
33. Atlantas - Suduva (LTU) 2:1
34. Boavista - Guimaraes (POR) 1:2
35. Fereira - Estoril (POR) 2:0 
36. Terek - Zenit (RUS) 4:1
37. Steaua - Astra (ROM) 0:1 
38. Michalovce - Ruzomberok (SVK) 1:3
39. Genk - Gent (BEL) 0:1
40. Videoton - MTK Budapest (HUN) 1:0
GRUPA I - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
MARCIN ŁUKASZ NOWAK
1. Wisła - Cracovia (POL) 1
2. FUS Rabat - Wydad Cas. (MAR) 2
3. Genk - Gent (BEL) 2
4. Atletico - Espanyol (ESP) 1
5. Buducnost - Rudar (MNE) 1
6. Eibar - Real (ESP) 2

7. Leverkusen - Schalke (GER) 1
8. Getafe - Villareal (ESP) 2
9. Zwolle - Ajax (HOL) 2
10. Empoli - Lazio (ITA) 2

vs 

PRZEMYSŁAW STAWARZ
żółta kartka (brak typów)

4:0 
TOMASZ MIŚTAL
1. Lechia - Lech 2
2. Nieciecza - Jagiellonia 1
3. Terek - Zenit 2
4. Atletico - Espanyol 1
5. Wisła - Cracovia 2
6. Reims - Rennes x

7. Leverkusen - Schalke 1
8. Empoli - Lazio 2
9. Tottenham - Chelsea x
10. Steaua - Astra 1
vs  PIOTR SIKORA
1. Tottenham - Chelsea (ENG) 1
2. Eibar - Real 2
3. Zabrze - Łęczna (POL) 1
4. Nieciecza - Jagiellonia (POL) 2
5. Lechia - Lech (POL) X
6. Wisła - Cracovia (POL) X

7. Zwolle - Ajax (HOL) 2
8. Aston Villa - Watford (ENG) 1
9. Malaga - Granada (ESP) 1
10. Śląsk - Pogoń (POL) X
4:2 
GRUPA II - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ  
DAMIAN GÓRNISIEWICZ
1. Bordeaux - Caen 1
2. Terek - Zenit 2
3. Leverkusen - Schalke 1
4. Sunderland - Stoke 1
5. Empoli - Lazio 2 
6. QPR - Leeds 1

7. Cordoba - Oviedo 1
8. Nieciecza - Jagiellonia 2
9.
10.
vs  GRZEGORZ LABUT
1. Tottenham - Chelsea 2
2. Eibar - Real 2
3. Atletico - Espanyol 1
4. Steaua - Astra 1
5. Sevilla - Valencia 1
6. Nieciecza - Jagiellonia 1

7. Getafe - Villareal 1
8. Bordeaux - Caen X
9. Wisła - Cracovia X
10. Zwolle - Ajax 1 
2:4 
STASZEK NOWAK
1. Cordoba - Oviedo (ESP2) 1
2. Leverkusen - Schalke (GER) 1
3. Buducnost - Rudar (MNE) 1
4. M.Betach Tikva - Beitar (ISR) 2
5. Empoli - Lazio (ITA) 2
6. Lechia - Lech (POL) 2

7. Atlantas - Suduva (LTU) 1
8. Bordeaux - Caen (FRA) 1
9.
10.
vs  MICHAŁ SZYMUŚ
1. Reims - Rennes 2
2. Atletico - Espanyol 1
3. Getafe - Villareal 2
4. Eibar - Real 2
5. Zwolle - Ajax 2
6. Terek - Zenit 2

7.
8.
9.
10.
3:3 
GRUPA III - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
ŁUKASZ LEKSANDER
1. Zabrze - Łęczna (POL) TYP: 1
2. Atletico - Espanyol (ESP) TYP: 1
3. Malaga - Granada (ESP) TYP: 1
4. Zwolle - Ajax (HOL) TYP: 2
5. Eibar - Real (ESP) TYP: 2
6. Wisła - Cracovia (POL) TYP: X

7. Ajaccio - Lorient (FRA) TYP: 1
8. Leverkusen - Schalke (GER) TYP: 1
9. Bordeaux - Caen (FRA) TYP: 1
10. Lechia - Lech (POL) TYP: 1
vs  ARKI URBANIK
1. terek-zenit 2 
2. leverkusen-schalke 1
3. eibar-real 2 błąd
4. wisla-cracovia 2 
5. getafe-villarreal 2 
6. qpr-leeds 1 

7. lechia-lech 2
8.
9.
10.
3:2 
SZYMON NH
1. Eibar- Real 2
2. Terek- Zenit 2
3. Steaua-Astra 1
4. Atletico - Espanyol 1
5. Zwolle- Ajax 2
6. Vallecano - Bilbao 2

7. Zabrze - Łeczna X
8. Wisla- Cracovia 2
9. QPR-Leeds 1
10. Genk- Gent 1
vs  GARBARZ ZEMBRZYCE
1. Aston Villa - Watford (ENG) 1
2. QPR - Leeds (ENG2) 1
3. Malaga - Granada (ESP) 1
4. Eibar - Real (ESP) 2 błąd
5. Cordoba - Oviedo (ESP2) x
6. Leverkusen - Schalke (GER) x 

7. Empoli - Lazio (ITA) 2
8. Broendby - Aalborg (DEN) 1
9. Zwolle - Ajax (HOL) 2 błąd
10. Terek - Zenit (RUS) 2 błąd
4:2 
GRUPA IV - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
MARIA LIZOŃ
1. Eibar - Real (ESP) 2
2. Reims - Rennes (FRA) 2
3. Zwolle - Ajax (HOL) 2
4. Atletico - Espanyol (ESP) 1
5. Buducnost - Rudar (MNE) 1
6. Wisła - Cracovia (POL) 1

7. Getafe - Villareal (ESP) 2
8. FUS Rabat - Wydad Cas. (MAR) 2
9.
10.
vs  ANASTAZJA NOWAK
1. Lechia - Lech (POL) 2
2. M.Betach Tikva - Beitar (ISR) 2
3. Empoli - Lazio (ITA) 2
4. Cordoba - Oviedo (ESP2) 1
5. Leverkusen - Schalke (GER) 1
6. Śląsk - Pogoń (POL) 1

7. Terek - Zenit (RUS) 2
8. Genk - Gent (BEL) 2
9.
10.
4:2 
MATEUSZ MIŚ
1. Malaga - Granada (ESP) 1
2. Getafe - Villareal (ESP) 2
3. Eibar - Real (ESP) 2
4. Steaua - Astra (ROM) 1
5. Leverkusen - Schalke (GER) 1 błąd
6. Cordoba - Oviedo (ESP2) 1 błąd

7. Reims - Rennes (FRA) 2
8.
9.
10.
vs ANNA D-NOWAK
1. Eibar - Real (ESP) 2
2. Lechia - Lech (POL) 2
3. Zwolle - Ajax (HOL) 2
4. M.Betach Tikva - Beitar (ISR) 2
5. Atletico - Espanyol (ESP) 1
6. Buducnost - Rudar (MNE) 1

7. Genk - Gent (BEL) 2
8. Leverkusen - Schalke (GER) 1
9. Cordoba - Oviedo (ESP2) 1
10.
1:5 
GRUPA V - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ     
DAMIAN KUŹMA
1. Aston Villa - Watford (ENG) 1
2. Malaga - Granada (ESP) 1
3. Werder - HSV (GER) 1
4. Eibar - Real (ESP) 2 
5. Utrecht - Heracles (HOL) 1
6. Empoli - Lazio ( ITA) 2 

7. Terek - Zenit (RUS) 2
8. Wisła - Cracovia (POL) X
9. QPR - Leeds (ENG2) 1
10. Genk - Gent (BEL) X
vs  LESZEK OCHOJNA
1. Tottenham - Chelsea (ENG) 2
2. Atletico - Espanyol (ESP) 1
3. Zwolle - Ajax (HOL) 2
4. Nieciecza - Jagiellonia (POL) 2
5. Terek - Zenit (RUS) 2
6. Bordeaux - Caen (FRA) 1

7. Leverkusen - Schalke (GER) 1
8. Lechia - Lech (POL) X
9. Sevilla - Valencia (ESP) 1
10. Wisła - Cracovia (POL) X błąd
2:2 
RAFAŁ DOMSKI
1. Zwolle-Ajax 2
2. Leverkusen-Schalke 1
3. Bordeaux-Caen 1
4. Videoton-MTK 1
5. Eibar-Real 2
6. Werder-Hamburg 1

7. Boavista-Guimaraes 1
8. Sevilla-Valencia X
9. Wisła-Cracovia 1
10. Terek - Zenit 2
vs  DARIUSZ DARO SH
1. Aston Villa - Watford (ENG) 1
2. Sunderland - Stoke (ENG) 1
3. Atletico - Espanyol (ESP) 1
4. Eibar - Real (ESP) 2
5. Malaga - Granada (ESP) 1
6. Śląsk - Pogoń (POL) 1

7. Sevilla - Valencia (ESP) 1
8. QPR - Leeds (ENG2) 1
9. Videoton - MTK Budapest (HUN) X
10. Reims - Rennes (FRA) 1
3:3 
GRUPA VI - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
GRAŻYNA NOWAK
1. Reims - Rennes (FRA) 2
2. Eibar - Real (ESP) 2
3. Śląsk - Pogoń (POL) 1
4. Wisła - Cracovia (POL) 1
5. Buducnost - Rudar (MNE) 1
6. Terek - Zenit (RUS) 2

7. Getafe - Villareal (ESP) 2
8. Atletico - Espanyol (ESP) 1
9. Lechia - Lech (POL) 2
10. Empoli - Lazio (ITA) 2
vs  WISŁA PC
1. Genk - Gent (BEL) 1
2. Steaua - Astra (ROM) 1
3. Eibar - Real (ESP) 2
4. Zabrze - Łęczna (POL) 1
5. Broendby - Aalborg (DEN) 1
6. Boavista - Guimaraes (POR) 1

7. Zwolle - Ajax (HOL) 2
8. Tottenham - Chelsea (ENG) 2
9. Sunderland - Stoke (ENG) 2
10.
2:1 
KAMIL SIKORA
1. Wisła - Cracovia (POL) X 
2. Buducnost - Rudar (MNE) 1 
3. Atletico - Espanyol (ESP) 1
4. Leverkusen - Schalke (GER) 1 
5. Zwolle - Ajax (HOL) 2 
6. Tottenham - Chelsea (ENG) 2 

7. Eibar - Real (ESP) 2 
8. Terek - Zenit (RUS) 2 
9. Videoton - MTK Budapest (HUN) X
10.
vs  PAWEŁ RECZEK
1. Marseille - Monaco (FRA): 2
2. Nieciecza - Jagiellonia (POL): 1
3. Śląsk - Pogoń (POL): X
4. Wisła - Cracovia (POL): 1
5. Reims - Rennes (FRA): 2
6. Atletico - Espanyol (ESP): 1

7. Buducnost - Rudar (MNE): X
8. Eibar - Real (ESP): 2 błąd
9.
10.
3:2 
GRUPA VII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
KRZYSZTOF GÓRSKI
1. Ajaccio - Lorient (FRA) 2
2. Atletico - Espanyol (ESP) 1
3. Eibar - Real (ESP) 2
4. Tottenham - Chelsea (ENG) 1 
5. Getafe - Villareal (ESP) 2 
6. QPR - Leeds (ENG2) 1

7. Lechia - Lech (POL) 2 
8. Reims - Rennes (FRA) X 
9. Wisła – Cracovia(POL) X
10. Aston Villa - Watford (ENG) 2
vs
GRZEGORZ DZIUKI
1. Ajaccio - Lorient (FRA) - 1
2. Marseille - Monaco (FRA) - 1
3. Werder - HSV (GER) - 1
4. Leverkusen - Schalke (GER) - 1
5. Nieciecza - Jagiellonia (POL) - 1
6. Videoton - MTK Budapest (HUN) - 1

7. Genk - Gent (BEL) - 1
8. Boavista - Guimaraes (POR) - 1
9. Zabrze - Łęczna (POL) - x
10. Śląsk - Pogoń (POL) - 1
3:1 
PIOTR ZADORA
czerwona kartka (druga żółta)
vs  SEBASTIAN PY
1. QPR - Leeds (ENG2) 1
2. Atletico - Espanyol (ESP) 1
3. Eibar - Real (ESP) 2
4. Getafe - Villareal (ESP) 2
5. Werder - HSV (GER) 1
6. Zwolle - Ajax (HOL) 2

7. Śląsk - Pogoń (POL) 1
8. Empoli - Lazio (ITA) 2
9. Terek - Zenit (RUS) 2
10. Wisła - Cracovia (POL) 1
0:4 

 

 

GRUPA VIII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
MACIEK GRZESIK
1. Wisła - Cracovia (POL) - 1
2. Vallecano - Bilbao (ESP) - 2
3. Empoli - Lazio (ITA) - 2
4. Atletico - Espanyol (ESP) - 1
5. Eibar - Real (ESP) - 2
6. Zabrze - Łęczna (POL) - 1

7. Tottenham - Chelsea (ENG) - X
8. Cordoba - Oviedo (ESP2) - 1
9. Terek - Zenit (RUS) - 2
10.
vs  MARIUSZ ŚRODA
1. Sevilla - Valencia (ESP) 1
2. Leverkusen - Schalke (GER) 1
3. Zwolle - Ajax (HOL) 2
4. Boavista - Guimaraes (POR) 1
5. Lechia - Lech (POL) 2
6. Michalovce - Ruzomberok 2

7. Aston Villa - Watford (ENG) 1
8. Bordeaux - Caen (FRA) 1
9. Marseille - Monaco (FRA) 1
10. Broendby - Aalborg (DEN) 1
3:4 
ŁUKASZ SZYMCZYK
1. Atletico - Espanyol (ESP) 1
2. Bordeaux - Caen (FRA) 1
3. Nieciecza - Jagiellonia (POL) 1
4. Tottenham - Chelsea (ENG) 1
5. Utrecht - Heracles (HOL) 1
6. Sevilla - Valencia (ESP) 1

7. Śląsk - Pogoń (POL) 2
8.
9.
10.
vs  KRZYSZTOF KOPIJKA
1. Tottenham - Chelsea (ENG) x
2. Terek - Zenit (RUS) 2
3. Lechia - Lech (POL) 2
4. Getafe - Villareal (ESP) 2
5. Eibar - Real (ESP) 2
6. Wisła - Cracovia (POL) x

7. Zabrze - Łęczna (POL) 1
8. Atletico - Espanyol (ESP) 1
9. Marseille - Monaco (FRA) 1
10. Zwolle - Ajax (HOL) 2
3:3 
GRUPA IX - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
DAMIAN GRUCHAŁA
1. Atletico - Espanyol 1
2. Zwolle - Ajax 2
3. Utrecht - Heracles 1
4. Terek - Zenit 2
5. Zabrze - Łęczna 1
6. Leverkusen - Schalke 1

7. Marseille - Monaco 1
8. Vallecano - Bilbao 2
9. Cardiff - Burnley 1
10. Tottenham - Chelsea 2
vs  ERYK CHUCHRO
1. Eibar - Real (ESP) - 2
2. Nieciecza - Jagiellonia - 2
3. Sevilla - Valencia (ESP) - 1
4. Lechia - Lech (POL) - 2
5. Empoli - Lazio (ITA) - 2
6. Wisła - Cracovia (POL) - 1

7. Midtjylland - FC Copenhagen - 1
8. M.Betach Tikva - Beitar - X
9. Steaua - Astra (ROM) - X
10. 
3:3 
PAWEŁ BUDZOWSKI
1. Terek - Zenit (RUS) 2
2. Eibar - Real (ESP) 2
3. Wisła - Cracovia (POL) 1
4. Zwolle - Ajax (HOL) 2
5. Empoli - Lazio (ITA) 2
6. Atletico - Espanyol (ESP) 1

7. Aston Villa - Watford (ENG) 2
8. Sunderland - Stoke (ENG) 2
9. Tottenham - Chelsea (ENG) 2
10. Cardiff - Burnley (ENG2) 1
vs  ŁUKASZ SROKA
1. Tottenham - Chelsea (ENG) X
2. Lechia - Lech (POL) 1 
3. Bordeaux - Caen (FRA) 2 
4. Sevilla - Valencia 1 
5. Sunderland - Stoke 1 
6. Marseille - Monaco 1 

7. Midtjylland - FC Copenhagen 2
8. Steaua - Astra 1 
9. Leverkusen - Schalke 2 
10. QPR - Leeds 1
3:4 
GRUPA X - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
MARCIN NOWAK
1. M.Betach Tikva - Beitar (ISR) 2
2. Zwolle - Ajax (HOL) 2
3. Buducnost - Rudar (MNE) 1
4. Empoli - Lazio (ITA) 2
5. Atletico - Espanyol (ESP) 1
6. Eibar - Real (ESP) 2

7. Cordoba - Oviedo (ESP2) 1
8. Leverkusen - Schalke (GER) 1
9.
10.
vs  KAMIL KACZOR
1. Utrecht-Herakles ( typ 1 )
2. Bordeaux-Caen ( typ 1 )
3. Sunderland-stoke ( typ 2 )
4. Atletico - espanyol( typ1)
5. Steaua-Astra ( typ 1 )
6. Terek- zenit ( typ 2 )

7. Wisla- cracovia ( typ x )
8. Lechia - lech ( typ x )
9. Slask - pogon ( typ x )
10.
4:2 
ADA NOWAK
1. Tottenham-Chelsea- 1
2. Eibar-Real-2
3. Bordeaux-Caen-1
4. Atletico-Espanyol-1
5. Wisła-Cracovia-1
6. Zwolle-Ajax-2

7. Genk-Gent-1
8. Terek-Zenit-2
9. Atlantas-Suduva-1
10. Brondby-Aalborg-1
vs  BORU BAR
1. Leverkusen:Schalke 1
2. Steaua:Astra 1
3. Malaga:Granada 1
4. Qpr:Leeds 1
5. Marseille:Monaca 1
6. Sevilla:Valencia 1

7. Nieciecza:Jagiellonia 2
8. Empoli:Lazio X
9. Slask:Pogon X
10. Lechia:Lech 1
3:2 
GRUPA XI - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ       
PIOTR MZYK
żółta kartka (brak typów)
vs  MICHAŁ DOLCZAK
1. Malaga - Granada (ESP) 1
2. Eibar - Real (ESP) 2
3. Terek - Zenit (RUS) 2
4. Steaua - Astra (ROM) 1
5. Wisła - Cracovia (POL) 2
6. Atletico - Espanyol (ESP) 1

7. Michalovce - Ruzomberok 2
8. Lechia - Lech (POL) 2
9. Zwolle - Ajax (HOL) 2
10. Empoli - Lazio (ITA) 2
0:3 
MARCIN GUZIK
1. Eibar - Real (ESP) 2
2. Zabrze - Łęczna (POL) 1
3. Śląsk - Pogoń (POL) 1
4. Lechia - Lech (POL) 2
5. Terek - Zenit (RUS) 2
6. Atletico - Espanyol (ESP) 1

7. Nieciecza - Jagiellonia (POL) 1
8. Empoli - Lazio (ITA) 2
9.
10.
vs BARBARA WYRWA
1. QPR - Leeds (ENG2) 1
2. Bordeaux - Caen (FRA) 1
3. Sevilla - Valencia (ESP) 1
4. Atlantas - Suduva (LTU) 1
5. Vallecano - Bilbao (ESP) 2
6. Utrecht - Heracles (HOL) 2

7. Michalovce - Ruzomberok 2
8. Malaga - Granada (ESP) 2
9. Aston Villa - Watford (ENG) 2
10.
3:4 
GRUPA XII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ     
KONRAD KULISZEWSKI
1. Eibar - Real 2
2. Zwolle - Ajax 2
3. Empoli - Lazio 2
4. Steua - Astra 1
5. Leverkusen- Schalke 1
6. Malaga- Granada 1

7. Atletico- Espanyol 1
8. Wisla - Cracovia X
9. Nieciecza- Jagiellonia 1
10. Reims- Rennes X
vs  PIOTR KLIMAS
1. Aston Villa - Watford (ENG) 2
2. Malaga - Granada (ESP) 2
3. Michalovce - Ruzomberok 2
4. Zabrze - Łęczna (POL) 1
5. Boavista - Guimaraes (POR) 1
6. Midtjylland - FC Copenhagen x

7. Leverkusen - Schalke (GER) 1
8. Śląsk - Pogoń (POL) 1
9.
10.
2:2 
MICHAŁ WOLSKI
1. Eibar - Real 2
2. Empoli - Lazio 2
3. Aston Villa - Watford 1
4. Lechia - Lech 2
5. Bordeux - Cean 1
6. Sevilla - Valencia 1

7. Marseille - Monaco 1
8.
9.
10.
vs  PAWEŁ BARAN
1. Atletico - Espanyol 1
2. Leverkusen - Schalke 1
3. Steaua - Astra 1
4. Wisła - Cracovia 1
5. Buducnost - Rudar 1
6. Zwolle - Ajax 2

7. Zabrze - Łęczna 1
8.
9.
10.
3:3 
GRUPA XIII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
BARTŁOMIEJ POLOŃCZYK
1. Wisła - Cracovia 1
2. Bordeaux - Caen 1
3. Vallecano - Bilbao 2
4. Zabrze - Łęczna 1
5. Reims - Rennes 2 
6. Steaua - Astra 1

7. Aston Villa - Watford 1 
8. Eibar - Real 2
9. Nieciecza - Jagiellonia 1 
10. Sevilla - Valencia 1
vs  ŁUKASZ LASOŃ
1. Eibar - Real (ESP) Typ 2
2. Zwolle - Ajax (HOL) Typ2
3. Terek - Zenit (RUS) Typ 2
4. Atletico - Espanyol (ESP) TYP: 1
5. Malaga - Granada (ESP) TYP: 1
6. Leverkusen - Schalke TYP: 1

7. Lechia - Lech (POL) Typ 2
8. Ajaccio - Lorient (FRA) Typ1
9. Reims - Rennes (FRA) Typ x
10. Tottenham - Chelsea Typ1
1:3 
MATEUSZ PIETRUCH
1. FUS Rabat - Wydad Casablan (MAR) X
2. Zwolle - Ajax (NED) 2
3. Górnik Z. - Górnik Ł. (POL) 1
4. Eibar - Real (ESP) 2
5. Kenitra - Agadir (MAR) X
6. Genk - Gent (BEL) 2

7. Empoli - Lazio (ITA) 2
8. Wisła - Cracovia (POL) X
9. Sevilla - Valencia (ESP) X
10. Cordoba - Oviedo (ESP2) X
vs  MAREK SZAROŃ
1. Tottenham - Chelsea X
2. Bordeaux - Caen 1
3. Marseille - Monaco 1
4. Śląsk - Pogoń 1
5. Sevilla - Valencia 1
6. Buducnost - Rudar 1

7. Leverkusen - Schalke 1
8. Lechia - Lech 1 
9. Empoli - Lazio 1
10. Wisła - Cracovia 1
3:3 
GRUPA XIV - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ       
BARTŁOMIEJ ZASADNI
1. Leverkusen - Schalke - 1
2. Eibar-Real-2
3. Bordeaux-Caen-1
4. Atletico-Espanyol-1
5. Wisła-Cracovia-1
6. Zwolle-Ajax-2

7. Genk-Gent-1
8. Terek-Zenit-2
9. Atlantas-Suduva-1
10. Brondby-Aalborg-1
vs
DARIO SKI SG
czerwona kartka (druga żółta)
3:0
SŁAWOMIR ZAJĄC
1. Eibar - Real (ESP) typ2
2. Atletico - Espanyol (ESP) typ1
3. Sevilla - Valencia (ESP) typ1
4. Zwolle - Ajax (HOL) typ2
5. Aston Villa - Watford (ENG) typ1
6. Bordeaux - Caen (FRA) typ1

7. Empoli - Lazio (ITA) typ2
8. Utrecht - Heracles (HOL) typ1
9. Lechia - Lech (POL) typX
10. Boavista - Guimaraes (POR)typ1
vs  DARIUSZ SZUSTOWICZ
czerwona kartka (druga żółta)
4:0 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2015-11-28 17:15:36


Futmal Liga Typera 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny