facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rusza cykl turniejów NPA Skawina Cup

Miejskie Towarzystwo Sportowe Piast Skawina zaprasza na: grudniowe Halowe turnieje piłki nożnej dla dzieci o puchar Sieci Pizzerii Biesiadowo:
- 13 grudnia 2015, g. 8:30 – turniej ORLIKÓW młodszych (roczniki 2006 i młodsi)
- 13 grudnia 2015, g. 14:00 – turniej ŻAKÓW młodszych (roczniki 2008 i młodsi)
 
ORAZ

NPA Skawina Cup:
- 19 grudnia 2015, g. 8:30 – turniej TRAMPKARZY (roczniki 2001 i młodsi)
- 19 grudnia 2015, g. 9:00 – turniej SKRZATÓW (roczniki 2009 i młodsi) * Hala W-S!
- 19 grudnia 2015, g. 14:00 – turniej MŁODZIKÓW (roczniki 2003 i młodsi)
- 20 grudnia 2015, g. 8:30 – turniej ŻAKÓW (roczniki 2007 i młodsi)
- 20 grudnia 2015, g. 14:00 – turniej ORLIKÓW (roczniki 2005 i młodsi)
 
HONOROWY PATRONAT

Marszałek Województwa Małopolskiego – Jacek KRUPA
Burmistrz Miasta i Gminy Skawina – Paweł KOLASA
 
 
ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:
 
Liczba drużyn w turnieju: 8-12 drużyn
Liczebność drużyny: 7-12 zawodników
Na boisku: 5 graczy pola + bramkarz
Czas trwania meczu: 12 minut – bez zmiany stron
Zmiany: nielimitowane, hokejowe
Ustalanie kolejności w grupach: punkty | bezpośredni mecz | różnica bramek | bramki strzelone | dodatkowy konkurs rzutów karnych
Skrócone przepisy gry: wznowienia z autu bocznego – nogą | wznowienia z autu bramkowego – w sposób dowolny | wykluczenia zawodników – za niesportowe zachowanie, brutalne faule (1 lub 3 minuty)
W trakcie turnieju: konkursy sprawnościowe (żonglerka, drybling) z nagrodami | konkursy wiedzy o futbolu
Nagrody: każdy zawodnik otrzymuje pakiet upominkowy (książka, notes, słodycze)!
Puchary i medale: dla drużyn z miejsc 1-3
Poczęstunek: 2 duże pizze dla każdej drużyny | Napoje dla zawodników | Kawa i herbata dla trenerów!
 
WPISOWE: 250 zł 
 
 
ORLIKI, MŁODZICY, TRAMPKARZE – grają na duże bramki 5*2 metry!
 
 
Z ZAWODÓW PROWADZONA BĘDZIE WIDEORELACJA NA ŻYWO W INTERNECIE!

ZGŁOSZENIA: Marcin Kuflowski, tel. 507.065.495, e-mail: info@piastskawina.pl

 

 

Źródło: mk

Dodano: 2015-12-02 21:35:16


Piast Skawina  NPA Skawina 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00