facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapowiedź Wisła Tyskie Cup

Zapowiedź Wisła Tyskie Cup

W dniach 12-13 grudnia odbędzie się Wisła Tyskie CUP – turniej dedykowany firmom, organizowany we współpracy TS Wisła Kraków oraz Wisły Kraków SA. Sponsorem imprezy będzie browar Tyskie, a główna nagroda to całkowity dostęp dla dwunastu osób do Skyboxa podczas meczu 21. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin!

Wisła Tyskie CUP rozegrany zostanie w Hali Głównej TS Wisła Kraków i przeznaczony jest dla zespołów pięcioosobowych (4+1), reprezentujących daną firmę. Do rozgrywek można zgłosić maksymalnie dwanaście osób, w tym kierownika bądź trenera – mogą to być osoby grające. Turniej dedykowany jest firmom oraz głównie zawodnikom powyżej 30. roku życia. W zespole ponadto może wystąpić dwóch zawodników młodszych, ale muszą to być osoby, które osiągnęły pełnoletność.

W turnieju wystąpi 16 drużyn, które zostaną rozlosowane do czterech grup po cztery drużyny w jednej. Grupy A i B rozegrają swoje mecze rano, natomiast C i D po południu. W niedzielę zespoły z pierwszych dwóch miejsc powalczą w Lidze Mistrzów o główną nagrodę, natomiast pozostałe ekipy wystąpią w Lidze Europy, w której zwycięstwo również będzie gratyfikowane.

Zgłoszenia należy poprzez drogę mailową na adres:
rafal.wislocki@tswisla.pl bądź telefonicznie na numer: +48606208926.

Wpisowe wynosi 1000 złotych netto.

Szczegółowy regulamin imprezy zostanie przesłany po zgłoszeniu drużyny.

GWARANTUJEMY:
– atrakcyjne nagrody
– puchary dla pierwszych trzech drużyn oraz dla zwycięzcy Ligi Europy
– obecność piłkarza pierwszej drużyny Wisły Kraków
– nagrody specjalne dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju oraz króla strzelców
– dyplomy udziału w turnieju dla wszystkich drużyn
– doskonałą zabawę
– catering podczas turnieju
– opiekę medyczną
– profesjonalną obsługę multimedialną połączoną z publikacją materiałów w mediach
– plebiscyt na najładniejszą bramkę turnieju
– płytę DVD ze skrótami turnieju i zdjęciami oraz pamiątkowy plakat drużyny
– po pierwszym i drugim dniu odbędzie się briefing dla uczestników Wisła Tyskie CUP.

Zapraszamy do zgłoszeń. Pozostały jeszcze 3 wolne miejsca! Turniej przewidziany jest na 16 drużyn.

ZAPROSZENIE NA TYSKIE CUP

REGULAMIN TYSKIE CUP


TERMINARZ TYSKIE CUP

 

 

Źródło: rw

Dodano: 2015-12-02 22:28:06


Wisła Tyskie 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny