facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trzecioligowcy zimowymi rywalami Tempa

Nie próżnował sztab Tempa Białka po zakończeniu ligowych rozgrywek w tym roku. Kilkanaście dni po ostatnim jesiennym spotkaniu niemal w całości ustalony został terminarz przygotowań do rundy wiosennej. Pomiędzy styczniem a marcem zaplanowanych zostało 10 test-meczów i trzeba powiedzieć, że z tak atrakcyjnymi przeciwnikami białczańscy gracze jeszcze się nie mierzyli.
 
Pierwszym zimowym rywalem zespołu z Białki będzie spadkowicz z oświęcimskiej A klasy Solavia Grojec. Nieprzypadkowo. - Ta nieco tajemnicza kwestia zostanie wyjaśniona w późniejszym czasie.
Żadną tajemnicą już nie jest za to, że później zespół Macieja Melzera czekają arcyinteresujące - jak na realia ligi okręgowej - potyczki z trzecioligowymi rezerwami dwóch największych krakowskich klubów, czyli Wisły i Cracovii. Trzecim reprezentantem III ligi jest Beskid Andrychów, dla którego mecz będzie małym rewanżem za niespodziewany remis ostatniej zimy.

Występy, w ostatnich latach, na czwartym szczeblu ligowej hierarchii w Polsce -  mają za sobą też Górnik Libiąż oraz Dalin Myślenice. Ci pierwsi dołują teraz w IV lidze, z kolei myśleniczanie, po reaktywacji, są współliderem drugiej grupy krakowskiej "okręgówki". Stawkę oponentów uzupełniają drużyny z najbliższych (Babia Góra Sucha Beskidzka, Grom Grzechynia) oraz nieco dalszych okolic (Relaks Wysoka). Pełny harmonogram przedwiosennych spotkań towarzyskich poniżej.

Sparingi Tempa Białka:
23.01 (sb) Solavia Grojec(B Oświęcim)
30.01 (sb)Wisła II Kraków (III liga)
06.02 (sb)Babia Góra Sucha Besk. (A Wadowice)
13.02 (sb)Grom Grzechynia (B Wadowice)
17.02 (śr)Cracovia II (III liga)
20.02 (sb)Beskid Andrychów (III liga)
27.02 (sb)wolny termin
05.03 (sb) Górnik Libiąż (IV liga krakowsko-wadowicka)
02.03 (sb) Dalin Myślenice (KO Kraków II)
19.03 (sb) Relaks Wysoka (A Wadowice)
 

 

 

Źródło: tempobialka.futbolowo.pl

Dodano: 2015-12-03 20:25:50


sparing  Tempo Białka 

Komentarze