facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar FLT - 3.kolejka, wyniki

   PUCHAR FUTMAL LIGI TYPERA - zima 2016 

MECZE DO TYPOWANIA:
1. MU - West Ham (ENG) 0:0
2. Swansea - Leicester (ENG) 0:3
3. WBA - Tottenham (ENG) 1:1
4. Everton - Crystal Palace (ENG) 1:1
5. Rotherham - Wolves (ENG2) 1:2
6. Bastia - Monaco (FRA) 1:2
7. Ajaccio - Nantes (FRA) 1:1
8. Marseille - Montpelier (FRA) 2:2
9. La Coruna - Sevilla (ESP) 1:1
10. Betis - Celta (ESP) 1:1
11. Sociedad - Eibar (ESP) 2:1
12. Hertha - Leverkusen (GER) 2:1
13. Wolfsburg - Dortmund (GER) 1:2
14. Stuttgart - Werder (GER) 1:1
15. Frankfurt - Darmstadt (GER) 0:1
16. K'lautern - St.Pauli (GER2) 1:2
17. Arminia - Karlsruher (GER2) 2:1
18. Korona - Lech (POL) 0:1
19. Piast - Cracovia (POL) 2:2
20. Podbeskidzie - Ruch (POL) 1:1
21. Lechia - Śląsk (POL) 1:0
22. Wisła - Legia (POL) 0:2
23. Zawisza - Zagłębie (POL2) 6:1
24. Torino - Roma (ITA) 1:1
25. Frosinone - Chievo (ITA) 0:2
26. Sampdoria - Sassuolo (ITA) 1:3
27. Crotone - Cesena (ITA2) 2:0
28. Adelaide - Perth (AUS) 1:0
29. Ravan - AZAL (AZE) 0:0
30. Mouscron - Mechelen (BEL) 2:3
31. Genk - Anderlecht (BEL) 0:0
32. Lokeren - Kortrijk (BEL) 3:1
33. Limassol - Omonia (CYP) 2:1
34. Liberec - Slavia (CZE) 2:1
35. Brno - Mlada (CZE) 1:1
36. PAOK - Panionios (GRE) 2:1
37. Vitesse - PSV (HOL) 0:1
38. Roda - Groningen (HOL) 0:0
39. Sturm - Admira (AUT) 1:1
40. Litex - Ludogorets (BUL) 1:1

LEGENDA: typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
GRUPA I - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
MARCIN ŁUKASZ NOWAK
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Korona - Lech (POL) 2
3. Limassol - Omonia (CYP) 2
4. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
5. Crotone - Cesena (ITA2) 1
6. Vitesse - PSV (HOL) 2

7. Sturm - Admira (AUT) 1
8. Genk - Anderlecht (BEL) 2
9. Ravan - AZAL (AZE) 1
10. Adelaide - Perth (AUS) 2
vs 

TOMASZ MIŚTAL
1. Wisła - Legia 2
2. Torino - Roma 2
3. Korona - Lech 2
4. Piast - Cracovia X
5. La Coruna - Sevilla 1
6. Sampdoria - Sassuolo 1

7. Hertha - Leverkusen 2
8. Lechia - Śląsk X
9. PAOK - Panionios 1
10. Roda - Groningen 1

4:3
PIOTR SIKORA
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Everton - Crystal Palace (ENG) 1
3. Korona - Lech (POL) 2
4. Piast - Cracovia (POL) X
5. Lechia - Śląsk (POL) 1
6. Wisła - Legia (POL) X

7. Ravan - AZAL (AZE) 1 
8.
9.
10.
vs  PRZEMYSŁAW STAWARZ
1. MU - West Ham 1
2. Swansea - Leicester X
3. WBA - Tottenham 2
4. Everton - Crystal Palace 1
5. Rotherham - Wolves X
6. Bastia - Monaco 2

7. Ajaccio - Nantes 1
8. Marseille - Montpelier 1
9. La Coruna - Sevilla 2
10. Betis - Celta X
3:1 
GRUPA II - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ  
STASZEK NOWAK
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Marseille - Montpelier (FRA) 1
3. Frankfurt - Darmstadt (GER) 1
4. Litex - Ludogorets (BUL) 2
5. PAOK - Panionios (GRE) 1
6. Everton - Crystal Palace (ENG) 1

7. Ajaccio - Nantes (FRA) 1
8. Bastia - Monaco (FRA) 2
9. Torino - Roma (ITA) 2
10. Brno - Mlada (CZE) 2
vs  DAMIAN GÓRNISIEWICZ
1. Hertha - Leverkusen (GER) 2
2. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
3. Vitesse - PSV (HOL) 2
4. Korona - Lech (POL) 2
5. Arminia - Karlsruher (GER2) 1
6. Liberec - Slavia (CZE) 1

7. Lokeren - Kortrijk (BEL) 1
8. Sturm - Admira (AUT) 1
9. Roda - Groningen (HOL) x
10.
1:4 
GRZEGORZ LABUT
1. Swansea-Leicester 1
2. Wisła-Legia 2
3. M utd-West Ham 1
4. Vitesse-PSV 2
5. Roda-Groningen X
6. Everton - Crystal Palace X

7. Sturm-Admira 1
8. Torino - Roma 2
9. Lokeren-Kortjik 1
10. Litex-Ludogorets x
vs  MICHAŁ SZYMUŚ
1. MU - West Ham 1
2. Swansea - Leicester 2
3. Marseille - Montpelier 1
4. Limassol - Omonia 2
5. Roda - Groningen 2
6. Litex - Ludogorets 2

7.
8.
9.
10.
4:1 
GRUPA III - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
SZYMON NH
1. PAOK :Panionios 1
2. Wolfsburg : Dorrmund 2
3. Genk : Anderleht 2
4. Roda : Groningen 1
5. Sturm: Admira 1
6. Ajaccio : Nantes 1

7. Brno ; Mlada 2
8. Torino : Roma 2
9. Ravan: AZAL X
10. Betis : Celta X
vs  ŁUKASZ LEKSANDER
1. MU - West Ham (ENG) TYP: 1
2. Korona - Lech (POL) TYP: 2
3. Crotone - Cesena (ITA2) TYP: 1
4. Lechia - Śląsk (POL) TYP: 1
5. WBA - Tottenham (ENG) TYP: 2
6. Wisła - Legia (POL) TYP: 2

7. Sampdoria - Sassuolo (ITA) TYP: 1
8. Everton - Crystal Palace (ENG) TYP: 1
9. La Coruna - Sevilla (ESP) TYP: 2
10. Frosinone - Chievo (ITA) TYP: 1
2:4 
ARKI URBANIK
1. piast-cracovia 2
2. litex-ludogorets 2 
3. wisla-legia 2
4. sturm-admira 1
5. vitese-psv 2
6. paok-panionios 1 

7. mu-west ham 1
8.
9.
10.
vs  GARBARZ ZEMBRZYCE
1. Torino - Roma (ITA) 1
2. Piast - Cracovia (POL) x
3. Wolfsburg - Dortmund (GER) x
4. Hertha - Leverkusen (GER) 2
5. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
6. Marseille - Montpelier (FRA) 1

7. Bastia - Monaco (FRA) 2
8. MU - West Ham (ENG) x
9. E3. WBA - Tottenham (ENG) x
10. Everton - Crystal Palace (ENG) 2
3:1 
GRUPA IV - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
MATEUSZ MIŚ
1. Litex - Ludogorets (BUL) 2
2. Limassol - Omonia (CYP) 2
3. Betis - Celta (ESP) 2
4. Wisła - Legia (POL) 2
5. PAOK - Panionios (GRE) 1
6. Everton - Crystal Palace (ENG) 1 

7. Hertha - Leverkusen (GER) 2
8.
9.
10.
vs  MARIA LIZOŃ
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Korona - Lech (POL) 2
3. Limassol - Omonia (CYP) 2
4. Vitesse - PSV (HOL) 2
5. Roda - Groningen (HOL) 2
6. Sturm - Admira (AUT) 1

7. Crotone - Cesena (ITA2) 1
8. Swansea - Leicester (ENG) 2
9. WBA - Tottenham (ENG) 2
10. Lechia - Śląsk (POL) 1
2:2
ANASTAZJA NOWAK
1. Crotone - Cesena (ITA2) 1
2. Lechia - Śląsk (POL) 1
3. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
4. Ravan - AZAL (AZE) 1
5. Adelaide - Perth (AUS) 2
6. Roda - Groningen (HOL) 2

7. Wisła - Legia (POL) 2
8. Genk - Anderlecht (BEL) 2
9. WBA - Tottenham (ENG) 2
10. Torino - Roma (ITA) 2
vs ANNA D-NOWAK
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Korona - Lech (POL) 2
3. Sturm - Admira (AUT) 1
4. Vitesse - PSV (HOL) 2
5. Marseille - Montpelier (FRA) 1
6. Limassol - Omonia (CYP) 2

7. PAOK - Panionios (GRE) 1
8. Swansea - Leicester (ENG) 2
9. Everton - Crystal Palace (ENG) 1
10. Litex - Ludogorets (BUL) 2
3:2 
GRUPA V - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ     
RAFAŁ DOMSKI
1. MU- West Ham 1
2. Marsylia-Montpelier 1
3. Adelaide-Perth 1
4. Lechia-Śląsk 1
5. Limassol-Omonia 2
6. Crotone-Cesena 1

7. Liberec-Slavia 1
8. Wisła-Legia 2
9. Hertha-Leverkusen 2
10. Sociedad - Eibar 1
vs  DAMIAN KUŹMA
1. Bastia - Monaco (FRA) 2
2. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
3. Frankfurt - Darmstadt (GER) 1
4. PAOK - Panionios (GRE) 1
5. Vitesse - PSV (HOL) 2
6. Sturm - Admira (AUT) 1

7. Torino - Roma (ITA) 2
8. Brno - Mlada (CZE) 2
9. Piast - Cracovia (POL) X
10. Betis - Celta (ESP) X
3:3 
LESZEK OCHOJNA
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Bastia - Monaco (FRA) 2
3. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
4. Korona - Lech (POL) 2
5. Hertha - Leverkusen (GER) 2
6. WBA - Tottenham (ENG) 2

7. Wolfsburg - Dortmund (GER) 2
8. Lechia - Śląsk (POL) 1
9. Torino - Roma (ITA) X
10. Vitesse - PSV (HOL) 2
vs  DARIUSZ DARO SH
1. Frosinone - Chievo (ITA) X
2. Vitesse - PSV (HOL) 2
3. PAOK - Panionios (GRE) 1
4. Frankfurt - Darmstadt (GER) 1
5. Marseille - Montpelier (FRA) 1
6. Everton - Crystal Palace (ENG) 1

7. Liberec - Slavia (CZE) 1
8. K'lautern - St.Pauli (GER2) 1
9. Sturm - Admira (AUT) 1
10. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
2:2 
GRUPA VI - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
KAMIL SIKORA
1. Wisła - Legia (POL) X
2. Arminia - Karlsruher (GER2) 1 
3. WBA - Tottenham (ENG) - 2
4. Everton - Crystal Palace (ENG) 1 
5. Ajaccio - Nantes (FRA) 1
6. Lechia - Śląsk (POL) 1 

7. Swansea - Leicester (ENG) X 
8. Torino - Roma (ITA) 1
9. Adelaide - Perth (AUS) X
10.
vs  GRAŻYNA NOWAK
1. Genk - Anderlecht (BEL) 2
2. Vitesse - PSV (HOL) 2
3. MU - West Ham (ENG) 1
4. Swansea - Leicester (ENG) 2
5. Korona - Lech (POL) 2
6. Wisła - Legia (POL) 2

7. Lechia - Śląsk (POL) 1
8. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
9. Ravan - AZAL (AZE) 1
10. Adelaide - Perth (AUS) 2
2:4 
WISŁA PC
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. WBA - Tottenham (ENG) 2
3. Vitesse - PSV (HOL) 2
4. Wolfsburg - Dortmund (GER) 2
5. Korona - Lech (POL) 2
6. Lechia - Śląsk (POL) 1

7. Sampdoria - Sassuolo (ITA) 1
8. PAOK - Panionios (GRE) 1
9. Wisła - Legia (POL) 1
10. Sturm - Admira (AUT) 1
vs  PAWEŁ RECZEK 4:0 
GRUPA VII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
DAMIAN DŻAGI
1. MU- West Ham X
2. WBA-Tottenham 2
3. Wisla-Legia 1
4. Korona-Lech 2
5. Wolfsburg - Dortmund 2
6. Piast - Cracovia 2

7. Zawisza-Zaglebie X
8.
9.
10.
vs KRZYSZTOF GÓRSKI
1. WBA - Tottenham (ENG) 2
2. K'lautern - St.Pauli (GER2) 2 
3. Korona - Lech (POL) 2
4. Wisła - Legia (POL) 2 
5. Crotone - Cesena (ITA2) 1
6. Lechia - Śląsk (POL) 1

7. Hertha - Leverkusen (GER) 2
8. Wolfsburg - Dortmund (GER) x
9. Marseille - Montpelier (FRA) 1
10. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
2:5 
GRZEGORZ DZIUKI
1. MU - West Ham (ENG) - 1
2. WBA - Tottenham (ENG) - 2
3. Marseille - Montpelier (FRA) - 1
4. Sociedad - Eibar (ESP) - 1
5. Korona - Lech (POL) - 2
6. PAOK - Panionios (GRE) -1

7. Wisła - Legia (POL) - 2
8. Piast - Cracovia (POL) - x
9. Podbeskidzie - Ruch (POL) - x
10. Lechia - Śląsk (POL) - x
vs  SEBASTIAN PY
1. Bastia - Monaco (FRA) 2
2. Hertha - Leverkusen (GER) 2
3. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
4. Litex - Ludogorets (BUL) 2
5. Torino - Roma (ITA) 2
6. Lechia - Śląsk (POL) 1

7. K'lautern - St.Pauli (GER2) 1
8. Wisła - Legia (POL) 1
9. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
10. Vitesse - PSV (HOL) 2
3:2 

 

 

GRUPA VIII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
ŁUKASZ SZYMCZYK
1. Wisła - Legia (POL)  2
2. Everton - Crystal Palace (ENG) 1
3. Marseille - Montpelier (FRA) 1
4. Sturm - Admira (AUT) 1
5. Vitesse - PSV (HOL)  2
6. Piast - Cracovia (POL) X

7 Korona - Lech (POL) 2
8.
9.
10.
vs  MACIEK GRZESIK
1. La Coruna - Sevilla (ESP) - 2
2. Piast - Cracovia (POL) - 1
3. WBA - Tottenham (ENG) - 2
4. Wolfsburg - Dortmund (GER) - 2
5. Hertha - Leverkusen (GER) - 2
6. MU - West Ham (ENG) - 1

7. Bastia - Monaco (FRA) - 2
8. Wisła - Legia (POL) - X
9. Vitesse - PSV (HOL) - 2
10.
3:1 
MARIUSZ ŚRODA
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Swansea - Leicester (ENG) 2
3. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
4. Hertha - Leverkusen (GER 2
5. Piast - Cracovia (POL) 2
6. Wisła - Legia (POL) 1

7. Marseille - Montpelier (FRA) 1
8. Korona - Lech (POL) 2
9. Genk - Anderlecht (BEL) x
10. Vitesse - PSV (HOL) 2
vs  KRZYSZTOF KOPIJKA
1. Lechia - Śląsk 1
2. Wisła - Legia 2
3. Everton - Crystal Palace 1
4. Torino - Roma 2
5. Bastia - Monaco 2
6. Litex - Ludogorets 2

7. Swansea - Leicester X
8. Genk - Anderlecht 1
9.
10.
1:3 
GRUPA IX - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
PAWEŁ BUDZOWSKI vs  DAMIAN GRUCHAŁA
1. Marsylia - Montpelier 1
2. Wisła - Legia 2
3. Vitesse - PSV 2
4. Sociedad - Eibar 1
5. MU - West Ham 1
6. La Coruna - Sevilla 2 

7. Korona - Lech 2
8. Lechia - Śląsk 1
9. Torino - Roma 1
10. Bastia - Monaco X
0:3 
ERYK CHUCHRO
1. MU - West Ham (ENG) - 1
2. Wisła - Legia (POL) - 2
3. La Coruna - Sevilla (ESP) - 2
4. Vitesse - PSV (HOL) - 2
5. Frankfurt - Darmstadt (GER) - 1
6. Sampdoria - Sassuolo (ITA) - 1

7. Piast - Cracovia (POL) - X
8. Zawisza - Zagłębie (POL2) - 2
9. Lokeren - Kortrijk (BEL) - 1
10.
vs  ŁUKASZ SROKA
1. La Coruna - Sevilla 2 
2. Torino - Roma 2
3. Wolfsburg - Dortmund 2 
4. Sociedad - Eibar 1 
5. Everton - Crystal Palace 1
6. Piast - Cracovia (POL) X

7. Podbeskidzie - Ruch (POL) 1
8. Lechia - Śląsk (POL) 1
9. Wisła - Legia (POL) X
10. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
2:2 
GRUPA X - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
ADA NOWAK
1. MU-West Ham 1
2. WBA-Tottenham 2
3. Bastia-Monaco 2
4. Wolfsburg-Dortmund 1
5. Frankfurt-Darmstadt 1
6. Lechia-Śląsk 1

7. Wisła-Legia 2
8. Torino-Roma 2
9. Lokeren-Kortjik 1
10. Litex-Ludogorets 1
vs  MARCIN NOWAK
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Korona - Lech (POL) 2
3. Sturm - Admira (AUT) 1
4. Vitesse - PSV (HOL) 2
5. Crotone - Cesena (ITA2) 1
6. Roda - Groningen (HOL) 2

7. Limassol - Omonia (CYP) 2
8. Swansea - Leicester (ENG) 2
9. WBA - Tottenham (ENG) 2
10. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
2:3 
KAMIL KACZOR
1. Everton- Crystal Palace ( typ 1 ) 
2. Manchester United - West Ham ( typ 1 ) 
3. Korona - Lech ( typ 2 ) 
4. La Coruna - Sevilla ( typ 2 ) 
5. Sturm - Admira ( typ 1 ) 
6. Bastia - Monaco ( typ 2 ) 

7. Wisla-Legia ( typ 1 ) 
8. Torino - Roma ( typ X ) 
9. Roda - groningen ( typ 1 )
10.
vs  BORU BAR
1. Lechia : Slask 1
2. Crotone :Cesena 1
3. PAOK : Panionos 1
4. Sociedad : Eibar 1
5. Marseille:Montpelie 1
6. Rotheram : Wolves 2

7. Swansea :Leicester 1
8. Ajaccio : Nantes X
9. Podbeskidzie:Ruch 1
10. Piast:Cracovia 1
2:5 
GRUPA XI - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ       
MARCIN GUZIK
1. Korona - Lech (POL) 1 
2. Lechia - Śląsk (POL) 1
3. Wisła - Legia (POL) 2
4. Adelaide - Perth (AUS) 1
5. Everton - Crystal Palace 1
6. PAOK - Panionios (GRE) 1

7. Piast - Cracovia (POL) 2
8. Arminia - Karlsruher (GER2) 2
9.
10.
vs  PIOTR MZYK
1. Podbeskidzie - Ruch (POL) TYP X
2. MU - West Ham (ENG) TYP 1
3. WBA - Tottenham (ENG) TYP 2
4. Wolfsburg - Dortmund (GER) TYP 2
5. Hertha - Leverkusen (GER) TYP 1
6. Wisła - Legia (POL) TYP X

7. Brno - Mlada (CZE) TYP 1
8. Ajaccio - Nantes TYP X
9. Piast - Cracovia (POL) TYP X
10.Sampdoria - Sassuolo (ITA) TYP X
4:3 
MICHAŁ DOLCZAK
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Lechia - Śląsk (POL) 1
3. Sociedad - Eibar (ESP) 1
4. Korona - Lech (POL) 2
5. Vitesse - PSV (HOL) 2
6. Everton - Crystal Palace (ENG) 1

7. Piast - Cracovia (POL) 2
8. Torino - Roma (ITA) X
9. Wolfsburg - Dortmund (GER) X
10. Wisła - Legia (POL) 2
vs BARBARA WYRWA
1. Bastia - Monaco (FRA) 2
2. Ajaccio - Nantes (FRA) 1
3. Torino - Roma (ITA) 2
4. Liberec - Slavia (CZE) 2
5. Brno - Mlada (CZE) 2
6. Ravan - AZAL (AZE) 1

7. PAOK - Panionios (GRE) 1
8. Frosinone - Chievo (ITA) 2
9. Wolfsburg - Dortmund (GER) 2
10. Litex - Ludogorets (BUL) 2
4:1 
GRUPA XII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ     
MICHAŁ WOLSKI
1. MU - West Ham 1
2. Everton - Crystal Palace 1
3. Sociedad - Eibar 1
4. Wisla - Legia 2
5. La Coruna - Sevilla 2
6. PAOK - Panionios 1

7. Vitesse - Psv 2
8. Sampdoria - Sassuolo 1
9. Piast - Cracovia 1
10. Podbeskidzie - Ruch 1
vs  KONRAD KULISZEWSKI
1. MU- West Ham 1
2. Bastia- Monaco 2
3. Lokeren - Kortrijk 1
4. Ravan - Azal 1
5. Roda - Groniger 2 
6. Sturm- Admira 1

7. Zawisza- Zagłebie 1
8. Hertha - Leverkusen 2
9. Wolfsburg - Dortmund 1
10. Stuttgart - Werder 1
3:2 
PIOTR KLIMAS
1. Rotherham - Wolves (ENG2) 2
2. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
3. Sociedad - Eibar (ESP) 1
4. Hertha - Leverkusen (GER) 1
5. Wolfsburg - Dortmund (GER) 2
6. Bastia - Monaco (FRA) 2

7. Lechia - Śląsk (POL) 1
8. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
9. Crotone - Cesena (ITA2) 1
10. Genk - Anderlecht (BEL) 2
vs  PAWEŁ BARAN
1. MU - West Ham (ENG) - 1
2. Crotone - Cesena (ITA2) - 1
3. Korona - Lech (POL) - 2
4. Lechia - Śląsk (POL) - 1
5. Sturm - Admira (AUT) - 1
6. Everton - Crystal Palace (ENG) - 1

7. Marseille - Montpelier (FRA) - 1
8. Frosinone - Chievo (ITA) - 1
9. Vitesse - PSV (HOL) - 2
10. Roda - Groningen (HOL) - 2
5:2 
GRUPA XIII - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
MATEUSZ PIETRUCH
1. Everton - Crystal Palace (ENG) 1
2. Sturm Graz - Adminra (AUT) 1
3. Roda - Groningen (NED) 2
4. Brno - Mlada Bolesław (CZE) 2
5. AEL Limassol - Omonia (CYP) 2
6. Adelaide - Perth (AUS) 1

7. Hertha - Leverkusen (GER) 2
8. Stuttgart - Brema (GER) 1
9. Zawisza - Zagłębie (POL2) 1
10. Podbeskidzie - Ruch (POL) X
vs  BARTŁOMIEJ POLOŃCZYK
1. MU - West Ham 1
2. La Coruna - Sevilla 2
3. Swansea - Leicester 2
4. Lechia - Śląsk 1
5. Vitesse - PSV 2
6. Korona - Lech 2 

7. Torino - Roma 2 
8. Wolfsburg - Dortmund 2
9. Everton - Crystal Palace 1
10. Wisła - Legia X
1:4 
ŁUKASZ LASOŃ
1. MU - West Ham (ENG) Typ1
2. WBA - Tottenham (ENG) Typ 2
3. Bastia - Monaco (FRA) Typ 2
4. Marseille - Montpelier (FRA) Typ 1
5. Vitesse - PSV (HOL) Typ 2
6. Hertha - Leverkusen (GER) Typ 2

7. Swansea - Leicester (ENG) Typ 2 
8. Korona - Lech (POL) Typ 2
9. Wisła - Legia (POL) Typ X
10. Genk - Anderlecht (BEL) Typ 2
vs  MAREK SZAROŃ
1. Litex - Ludogorets X
2. Piast - Cracovia 2
3. Stuttgart - Werder 1
4. La Coruna - Sevilla X
5. Limassol - Omonia 1
6. Lechia - Śląsk X

7. Sturm - Admira 1
8. Zawisza - Zagłębie 1
9. Frosinone - Chievo 1
10. Lokeren - Kortrijk 1
2:3 
GRUPA XIV - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ       
BARTŁOMIEJ ZASADNI
1. MU - West Ham (ENG) 1
2. Bastia - Monaco (FRA) 2
3. La Coruna - Sevilla (ESP) 2
4. Korona - Lech (POL) 2
5. Hertha - Leverkusen (GER) 2
6. Everton - Crystal Palace (ENG) 1 

7. Wisła - Legia (POL) 2
8. WBA - Tottenham (ENG) 2
9. Marseille - Montpelier (FRA) `1
10. Vitesse - PSV (HOL) 2
vs SŁAWOMIR ZAJĄC
1. Swansea - Leicester (ENG) typ1
2. Lechia - Śląsk (POL) typ1
3. Marseille - Montpelier (FRA) typ1
4. Frankfurt - Darmstadt (GER) typ1
5. Sociedad - Eibar (ESP) typ1
6. Genk - Anderlecht (BEL) typ2

7. Hertha - Leverkusen (GER) typX
8. Brno - Mlada (CZE) typ1
9. Adelaide - Perth (AUS) typ1
10. Torino - Roma (ITA) typ1
2:2 
GRZEGORZ CAŁEK
1. MU - West Ham 1
2. La Coruna - Sevilla 2
3. Hertha - Leverkusen X
4. K'lautern - St.Pauli 1
5. Lechia - Śląsk X
6. Torino - Roma 2

7. Sampdoria - Sassuolo X
8. Genk - Anderlecht 2
9. PAOK - Panionios 1
10. Sturm - Admira 1
vs  MAREK MATOGA
1. Korona - Lech (POL) typ X
2. Piast - Cracovia (POL) typ 1
3. Podbeskidzie - Ruch (POL) typ 2
4. WBA - Tottenham (ENG) typ 2
5. Wisła - Legia (POL) typ 2
6. Wolfsburg - Dortmund (GER) typ 2

7. Everton - Crystal Palace (ENG) typ 1
8. Zawisza - Zagłębie (POL2) typ 2
9. Stuttgart - Werder (GER) typ 2
10. Frankfurt - Darmstadt (GER) typ 1
0:2 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2015-12-07 20:47:12


Zobacz też: Puchar FLT (I) - zima 2016

Futmal Liga Typera 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00