facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

V Mikołajkowy Turniej Gołcza Cup Trampkarzy



TERMINARZ:


Grupa A
Cracovia Kraków
Juventa Starachowice
Sandecja Nowy Sącz
DAP Dębica
Unia Racibórz

Grupa B
AP Gołcza
Szczakowianka Jaworzno
Krakus Nowa Huta
Broń Radom
FK Plavnica

Faza eliminacyjna - sobota 12.012.2015
Gołcza - Szczakowianka (10:30)
Cracovia - Juventa (10:50)
Krakus - Broń (11:10)
Sandecja - DAP (11:30)
Gołcza - Plavnica (11:50)
Cracovia - Unia (12:10)
Szczakowianka - Broń (12:30)
Juventa - DAP (12:50)
Gołcza - Krakus (13:10)
Cracovia - Sandecja (13:30)
Szczakowianka - Plavnica (13:50)
Juventa - Unia (14:10)
Gołcza - Broń (14:30)
Cracovia - DAP (14:50)
Szczakowianka - Krakus (15:10)
Juventa - Sandecja (15:30)
Broń - Plavnica (15:50)
DAP - Unia (16:10)
Krakus - Plavnica (16:30)
Sandecja - Unia (16:50)

Faza finałowa - niedziela 13.12.2015

Grupa C (o miejsca 1-5)
1. 3A/B
2. 2A
3. 2B
4. 1A
5. 1B

Grupa D (o miejsca 6-10)
1. 3A/B
2. 5A
3. 5B
4. 4A
5. 4B

1D - 2D (09:00)
1C - 2C (09:20)
3D - 4D (09:40)
3C - 4C (10:00)
1D - 5D (10:20)
1C - 5C (10:40)
2D - 4D (11:00)
2C - 4C (11:20)
1D - 3D (11:40)
1C - 3C (12:00)
2D - 5D (12:20)
2C - 5C (12:40)
1D - 4D (13:00)
1C - 4C (13:20)
2D - 3D (13:40)
2C - 3C (14:00)
4D - 5D (14:20)
4C - 5C (14:40)
3D - 5D (15:00)
3C - 5C (15:20)

Wręczenie pucharów, medali, dyplomów, paczek mikołajkowych i nagród indywidualnych (15:40)


Relację z turnieju przeprowadzi serwis Futbol-Małopolska w ramach usługi PATRONAT MEDIALNY FUTBOL-MAŁOPOLSKA

 

 

Źródło: md

Dodano: 2015-12-10 21:18:21


Gołcza Cup 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00