facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Turniej o Puchar Prezesa KS Orzeł Piaski Wielkie



Ogólnopolski Turniej rocznika 2005 który odbędzie się dnia 20.12.2015r. Start godzina 9 ul. Niebieska 15. Turniej organizowany z okazji pierwszej rocznicy otwarcia hali sportowo-rekreacyjnej KS "ORZEŁ" Piaski Wielkie. Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków piłki nożnej do obejrzenia zmagań młodych piłkarzy z całej polski. Pozdrawiamy i jednocześnie składamy Najserdeczniejsze Życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. "ORZEŁ" Piaski Wielkie.

HARMONOGRAM  TURNIEJU rocznik 2005

MECZE ELIMINACYJNE  ( GR. A , B )
godzina nr meczumeczwynik
9.00A1-A2WISŁA KRAKÓW - POLONIA BYTOM
9.15B1-B2AP ORZEŁ - SPARTA ZABRZE
9.30A3-A4ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KAROL WADOWICE
9.45B3-B4STAL MIELEC - GOL NAWOJOWA
10.00A1-A5WISŁA KRAKÓW - STADION ŚLĄSKI
10.15B1-B5AP ORZEŁ - ROZWÓJ KATOWICE
10.30A2-A3POLONIA BYTOM - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
10.45B2-B3SPARTA ZABRZE - STAL MIELEC
11.00A4-A5KAROL WADOWICE - STADION ŚLĄSKI
11.15B4-B5GOL NAWOJOWA - ROZWÓJ KATOWICE
11.30A1-A3WISŁA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11.45B1-B3AP ORZEŁ - STAL MIELEC
12.00A2-A4POLONIA BYTOM - KAROL WADOWICE
12.15B2-B4SPARTA ZABRZE - GOL NAWOJOWA
12.30A5-A3STADION ŚLĄSKI - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
12.45B5-B3ROZWÓJ KATOWICE - STAL MIELEC
13.00A1-A4WISŁA KRAKÓW - KAROL WADOWICE
13.15B1-B4AP ORZEŁ - GOL NAWOJOWA
13.30A2-A5POLONIA BYTOM - STADION ŚLĄSKI
13.45B2-B5SPARTA ZABRZE - ROZWÓJ KATOWICE

MECZE FAZY FINAŁOWEJ
14.00A3-B4
14.15A4-B3
14.30A1-B2
14.45A2-B1
15.00A5 - B5MECZ O 9 MIEJSCE
15.15P21-P22MECZ O 7 MIEJSCE
15.30Z21-Z22MECZ O 5 MIEJSCE
15.45P23-P24MECZ O 3 MIEJSCE
16.00Z23-Z24MECZ O 1 MIEJSCE
16.20ZAKOŃCZENIE TURNIEJU , WRĘCZENIE NAGRÓD
 

 

 

Źródło: pw

Dodano: 2015-12-15 22:44:24


Orzeł 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00