facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Turniej o Puchar Prezesa KS Orzeł Piaski Wielkie



Ogólnopolski Turniej rocznika 2005 który odbędzie się dnia 20.12.2015r. Start godzina 9 ul. Niebieska 15. Turniej organizowany z okazji pierwszej rocznicy otwarcia hali sportowo-rekreacyjnej KS "ORZEŁ" Piaski Wielkie. Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków piłki nożnej do obejrzenia zmagań młodych piłkarzy z całej polski. Pozdrawiamy i jednocześnie składamy Najserdeczniejsze Życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. "ORZEŁ" Piaski Wielkie.

HARMONOGRAM  TURNIEJU rocznik 2005

MECZE ELIMINACYJNE  ( GR. A , B )
godzina nr meczumeczwynik
9.00A1-A2WISŁA KRAKÓW - POLONIA BYTOM
9.15B1-B2AP ORZEŁ - SPARTA ZABRZE
9.30A3-A4ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KAROL WADOWICE
9.45B3-B4STAL MIELEC - GOL NAWOJOWA
10.00A1-A5WISŁA KRAKÓW - STADION ŚLĄSKI
10.15B1-B5AP ORZEŁ - ROZWÓJ KATOWICE
10.30A2-A3POLONIA BYTOM - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
10.45B2-B3SPARTA ZABRZE - STAL MIELEC
11.00A4-A5KAROL WADOWICE - STADION ŚLĄSKI
11.15B4-B5GOL NAWOJOWA - ROZWÓJ KATOWICE
11.30A1-A3WISŁA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11.45B1-B3AP ORZEŁ - STAL MIELEC
12.00A2-A4POLONIA BYTOM - KAROL WADOWICE
12.15B2-B4SPARTA ZABRZE - GOL NAWOJOWA
12.30A5-A3STADION ŚLĄSKI - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
12.45B5-B3ROZWÓJ KATOWICE - STAL MIELEC
13.00A1-A4WISŁA KRAKÓW - KAROL WADOWICE
13.15B1-B4AP ORZEŁ - GOL NAWOJOWA
13.30A2-A5POLONIA BYTOM - STADION ŚLĄSKI
13.45B2-B5SPARTA ZABRZE - ROZWÓJ KATOWICE

MECZE FAZY FINAŁOWEJ
14.00A3-B4
14.15A4-B3
14.30A1-B2
14.45A2-B1
15.00A5 - B5MECZ O 9 MIEJSCE
15.15P21-P22MECZ O 7 MIEJSCE
15.30Z21-Z22MECZ O 5 MIEJSCE
15.45P23-P24MECZ O 3 MIEJSCE
16.00Z23-Z24MECZ O 1 MIEJSCE
16.20ZAKOŃCZENIE TURNIEJU , WRĘCZENIE NAGRÓD
 

 

 

Źródło: pw

Dodano: 2015-12-15 22:44:24


Orzeł 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny