Dziecanovia odrabiała straty

W trzecim sparingu okresu przygotowawczego, które zostało rozegrane na obiektach Com Com Zone zespół Dziecanovii okazał się lepszy o Sokoła Kocmyrzów. Spotkanie wygrali podopiecznie  trenera Grzegorza Turczy ogrywając rywala 3:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęła Dziecanovia już w czwartej minucie dośrodkowanie Rudzika wykorzystał Juras strzelając głową w okienko bramki. Po okresie przewagi Dziecanovii inicjatywę przejął Sokół strzelając dwie bramki w krótkim odstępie czasu. Druga bramka dla Sokoła to prezent od obrońców Dziecanovii. Do przerwy mimo okazji z obydwu stron już nic się nie zmieniło i to Sokół schodził na przerwę zwycięski.

Po przerwie Dziecanovia nadal grała wysoko zmuszając przeciwnika do błędów. Przyniosło to efekt w postaci dwóch bramek po ładnych akcjach w bocznych strefach. Sokół tylko raz poważnie zagroził w drugiej połowie ale na posterunku był Miazga. Ekipa z Kocmyrzowa postawiła bardzo wysoko poprzeczkę prezentując bardzo ciekawy futbol i udowadniając, że nie przypadkowo zajmuje wysokie miejsce w tabeli ligowej.

Mecz był toczony w dobrym tempie obfitował w sporo kombinacyjnych akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Dziecanovia kolejny swój mecz zagra w centrum treningowym Cracovii Kraków przy ulicy Wielickiej 101, w przyszłą niedziele o godzinie 17:00.

Sparing, 13.02.2015 - Kraków (ComComZone)
Dziecanovia Dziekanowice – Sokół Kocmyrzów 3:2 (1:2)
Dla Dziecanovii: Juras, testowany, Wojcarowski

Dziecanovia: Jacek Pitala - Tomasz Idzi, Kacper Winiarski, Karol Wysopal, Szymon Rudzik - Mateusz Homoncik, Marcin Pituła, Konrad Idzi, Sebastian Klimczyk, Mateusz Michalik - Jarosław Juras oraz Dawid Miazga, Bartłomiej Tuleja, Grzegorz Wojnarowski, Dawid Serafin, Maciej Jakubowski, testowany.