facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Tułacz: Patrzymy z optymizmem

Tułacz: Patrzymy z optymizmem

Zapraszamy do lektury  wywiadu z trenerem Tomaszem Tułaczem. Szkoleniowiec Puszczy Niepołomice podsumował okres przygotowawczy, a także podzielił się swoimi założeniami na rundę wiosenną sezonu 2015/2016.

 

 

- Panie trenerze zawodnicy czują już głód walki o punkty i chęć powrotu do ligowej piłki?

- Wierzę, że tak jest. Wszyscy już czekamy na tę inaugurację, bo zimowa przerwa jest bardzo długa i nietypowa. Spokojnie jednak przygotowujemy się na pierwszy weekend marca. Mam nadzieję, że pogoda i aura pozwolą rozpocząć zmagania zgodnie z terminarzem.

- Bo patrząc na sytuację za oknem, to zima w Małopolsce zrobiła się bardziej widoczna niż miało jeszcze kilkanaście dni temu.

- Nie tylko w Małopolsce. W całym kraju są podobne warunki, ale pamiętajmy, że mamy jeszcze luty. Jeśli chodzi o nasze przygotowania to nie możemy narzekać, bo mieliśmy możliwość korzystania z boiska ze sztuczną nawierzchnią w Wieliczce, byliśmy na obozie w Woli Chorzelowskiej, gdzie również mieliśmy świetne warunki do pracy. Aczkolwiek treningi na sztucznej nawierzchni, a gra na naturalnym boisku to jednak ogromna różnica.

- Jak Pan podsumuje okres przygotowawczy? Zostawiając na razie z boku temat kontuzji i problemów zdrowotnych, jest Pan zadowolony z wykonanej pracy?

- Tak, jestem bardzo zadowolony. Wtorkowe badania pokazały, że praca została wykonana praktycznie w stu procentach. Wiadomo, że ostatni tydzień był trudny, bo pogoda nas nie rozpieszczała, ale udało nam się przejść już na boiska z nawierzchnią naturalną. Korzystaliśmy z ościennych boisk i z własnego rezerwowego. Teraz zamierzamy trenować już tylko na naturalnych boiskach. Jestem również zbudowany zaangażowaniem i postawą naszych zawodników oraz ich profesjonalizmem. Nie było żadnych problemów z przekonaniem ich do tej trudnej pracy. Wiadomo, że tej piłki jest trochę mniej, mimo żeby staraliśmy się tak dobierać treningi, żeby zajęć z piłkami, które sprawiają przyjemność zawodnikom było sporo. Podsumowując, jestem zadowolony zarówno z postawy piłkarzy jak i z tego, że ten plan, który opracowaliśmy został w większości w pełni zrealizowany.

- No właśnie biorąc pod uwagę liczbę rozegranych meczów kontrolnych ‚najmniej w nogach’ mają piłkarze Pana drużyny i jeszcze Radomiaka Radom. Dla porównania GKS Tychy rozegrał 16 sparingów. W tym przypadku jakość przewyższa ilość?

- Nie. Przede wszystkim nie patrzyliśmy w ten sposób. Mieliśmy wąską kadrę zawodników porównując ją na przykład do zespołu z Tych. Działaliśmy celowo. Odeszło sześciu zawodników, testowaliśmy kilkunastu, ale na ten moment wygląda na to, że kadra będzie liczyć 20 zawodników plus dwóch juniorów, tak żeby można było swobodnie przeprowadzać zajęcia. To był świadomy wybór. Jeśli chodzi o dobór przeciwników, to też można było zauważyć, że nie szukaliśmy drużyn z niższych lig, tylko zespoły wymagające. Granie w tym okresie większej ilości meczów znacząco zwiększa również ryzyko kontuzji. Co więcej tak naprawdę zagraliśmy tych meczów trochę więcej, nie wszystkie też podaliśmy do publicznej wiadomości (śmiech)! Ta liczba siedmiu, ośmiu gier spokojnie nam wystarczy do przygotowania się do pierwszego meczu.

- Kłopotów zdrowotnych w ostatnich tygodniach jest sporo. Mateusz Broź i Andrzej Sobieszczyk na obozie przygotowawczym nie byli. Dominik Maluga miał chyba więcej dni poza treningiem niż minut w sparingach, do tego w ostatnim czasie urazów doznali Dawid Sojda i teraz Dariusz Gawęcki. Pojawiają się myśli, że limit pecha zostanie wykorzystany przed pierwszym meczem ligowym?

- Ja zawsze powtarzam, że do tej pracy trenerów, zawodników, działaczy czy wszystkich osób związanych z klubem należy dodać też element szczęścia. I nie postrzegam tego szczęścia jako nieprawdopodobnie sprzyjających okoliczności, ale postrzegam je w zdrowiu zawodników. Tego jak widać trochę nam zabrakło. Chcę jednak zaznaczyć, że żaden z tych urazów nie był skutkiem takiej czy innej intensywności pracy w czasie okresu przygotowawczego. Przypomnę, że Mateusz Broź odniósł kontuzję podczas badań przeprowadzanych na początku grudnia, kiedy to naderwał mięsień dwugłowy. Dominik Maluga zmaga się z urazem od meczu z Siarką Tarnobrzeg, kiedy to zawodnik po faulu na nim obejrzał czerwoną kartkę i niestety okazało się, że to nieczyste zagranie miało poważne konsekwencje. Uraz Andrzeja Sobieszczyka jakim jest obicie okostnej i stan zapalny tego miejsca to w tym warunkach niestety bardzo prawdopodobne zdarzenie, z którym niestety Andrzej też już się zmaga przez dłuższy czas. Jeśli chodzi o Darka Gawęckiego to historia jest nieprawdopodobna. Praktycznie w ostatniej minucie zajęć i w banalnej sytuacji walczyli z Michałem Czarnym o piłkę w powietrzu, odruchowe zagranie ręką spowodowało że nos został złamany. Jak to można inaczej nazwać jeśli nie pechem? Tak naprawdę jedyny uraz w trakcie meczu odniósł Dawid Sojda, który upadł w spotkaniu z Unią Tarnów na kolano. Na początku wydawało się, że to tylko stłuczenie, ale pojawił się krwiak, wystąpił stan zapalny pod kolanem, jakieś włókno zostało naderwane i przez to trochę dłużej to trwa. Co mnie cieszy? To fakt, że od poniedziałku do treningów wrócił Dominik Maluga, w treningu jest już również Mateusz Broź, a na pełnych obrotach pracuje także Andrzej Sobieszczyk. Za tydzień po ściągnięciu zabezpieczeń do pracy wróci też Darek Gawęcki i myślę, że w przyszłym tygodniu treningi rozpocznie też Dawid Sojda. Oczywiście po takiej przerwie Ci zawodnicy będą potrzebowali jeszcze trochę czasu i nie będziemy na nich naciskać. Poczekamy na nich spokojnie. Ta kadra może nie jest za szeroka, ale uważam, że udało nam się podnieść jej jakość.

- Nie jest to prawdą objawioną, ale tradycyjnie przerwa w rozgrywkach to najlepszy czas na ruchy transferowe. Ten temat rozpocznę nietypowo. Jest Pan w stanie odpowiedzieć z głowy ilu zawodników, którzy jesienią w II lidze rozegrali ponad tysiąc minut w Puszczy odeszło z klubu?

- To bardzo proste pytanie. Żaden.

- Takich zawodników było dziewięciu i tak jak Pan powiedział nie odszedł żaden. To pokazuje i może być znaczącym atutem, że cały trzon drużyny udało się utrzymać.

- Z naszej drużyny odeszła grupa zawodników, która nie grała, bądź występowała na murawie w mniejszym stopniu. To zawodnicy, którzy w tym wypadku mieli mniej okazji do gry w rundzie jesiennej i uważaliśmy, że to raczej w rundzie rewanżowej się nie zmieni. Dla mnie szanse na grę zawodnika będącego w składzie są priorytetem. Tak naprawdę jedynym piłkarzem, który stwierdził, że chce zmienić otoczenie i poszukać innego pracodawcy był Adrian Gębalski. Ja to uszanowałem. Zawodnik przyszedł do mnie na rozmowę, pogadaliśmy i jasno przedstawiłem mu sytuację. To może zaciekawić kibiców, dlaczego ten napastnik odszedł. Powiedziałem mu, że jest ich trzech w rywalizacji: On, Stepankow i Broź, a jeszcze był w orbicie naszych zainteresowań Sebastian Żołnowski, zawodnik wypożyczany do Bałtyku Gdynia, więc właściwie czterech. Adrian podjął taką decyzję, a ja uważam, że nikogo nie należy zatrzymywać na siłę. Przy całej sympatii dla Adriana, każdy zawodnik musi wiedzieć, że Niepołomice i Puszcza to jego klub i jego miejsce. Wtedy taki gracz ma szansę na grę i dalszy rozwój. Wiem, że rywalizacja jest trudna dla zawodników, a do tego nasze ustawienie 1-4-2-3-1 powoduje, że miejsce w linii ataku jest praktycznie tylko jedno. Rozumiem decyzję zawodnika i życzę mu jak najlepiej.

- Godzina zero wybije 5 marca o godzinie 16.00 w Puławach. Na początek gry o punkty w 2016 roku rywalem będzie jeden z głównych pretendentów do awansu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w pierwszych meczach pada sporo zaskakujących wyników, a i w Puławach piłkarzom Puszczy gra się całkiem nieźle, to inauguracja zapowiada się niezwykle interesująco.

- Jestem takim człowiekiem, że lubię patrzeć w przyszłość z optymizmem. Tak trzeba podchodzić do swojej pracy i tak też staram się nastawiać zawodników. Nasz cel jest taki, żeby gra zespołu i jego jakość rosła. Wiemy, gdzie chcemy zmierzać. Interesują nas zwycięstwa w tej rundzie i o to w każdym meczu będziemy walczyć. Z oczywistych powodów jesteśmy na tym miejscu po pierwszej części sezonu. Będziemy jednak patrzeć w górę, a nie w dół. Myślę, że przy dobrym starcie możemy stać się takim ‘języczkiem u wagi’ i chciałbym, żeby tak było. Oczywiście, może być trochę inaczej i wtedy skupimy się na tym, żeby racjonalnie zbudować zespół, który będzie miał perspektywy na dalszą pracę i dalsze cele. Spokojnie budujemy tę drużynę i nawet jeśli nie uda się to już, to chcę, żebyśmy mieli dobre fundamenty na których oprzemy się na przyszłość.

- Jeszcze jedno podchwytliwe pytanie. Chociaż ta powyższa wypowiedź sugeruje trochę Pana odpowiedź… 8 punktów to duża strata czy duża przewaga? Pana zespół będąc dokładnie w środku tabeli ma mniej więcej taką stratę do miejsca dającego baraże, jak i przewagę nad miejscem, które skutkować będzie spadkiem.

- Wszystko zależy od startu. To czas kiedy każdy zespół ma jakieś znaki zapytania i obawy przed tym rozpoczęciem. Pamiętajmy, że w zdecydowanej większości na drugoligowych boiskach nie ma podgrzewanych muraw, a pierwszy mecz rozegramy na początku marca. Nie wiem czy to niezbyt optymistyczny scenariusz, jak na nasz klimat. Wpływ na wynik może nie mieć do końca aspekt sportowy. To jest jednak batalia, gdzie każdy będzie miał takie same warunki, a my musimy się dostosować. Odpowiadając na pytanie. Mamy ambicję, żeby patrzeć do góry i liczyć się jeszcze w walce o coś więcej. Ale oczywiście mamy z tyłu głowy ostrzeżenie, żeby zbudować taką przewagę, by w ostatnich tygodniach nie martwić się o naszą sytuację.

- Na zakończenie zmieniamy temat. 15 i 17 marca dwumecz drużyn młodzieżowych U-16 Polska-Czechy w Niepołomicach. Weźmie Pan ze sobą zeszyt do notatek?

- Przede wszystkim bardzo się cieszę, że miasto Niepołomice i nasz klub zasłużenie dostał takie wyróżnienie. Obecność na meczu ze Stalą Mielec prezesa Bońka i prezesa Niemca o czymś świadczy. Doceniono pracę naszych działaczy. Jeśli chodzi o mecz i zawodników, którzy w nim zagrają to nie muszę przychodzić z zeszytem, bo doskonale wiem kto występuje w reprezentacji prowadzonej przez Roberta Wójcika (śmiech) bo jego też bardzo dobrze znam, a jego asystentem jest Zbigniew Hariasz, który podobnie jak ja mieszka w Mielcu i znamy się już od wielu, wielu lat. Myślę, że nie będę musiał spisywać danych zawodników (śmiech)! Mam inne podejście. Marzy mi się, żeby w takim meczu zagrał wychowanek Puszczy Niepołomice i muszę powiedzieć, że robimy wiele by tak się stało. Oprócz tego, że szukamy młodych zawodników poza klubem, to bacznie przyglądamy się naszym juniorom. I wymienię z głowy, bez żadnej pomocy z zewnątrz choćby: Szewczyka, Czaję, Kurę, Stósa czy Możdżenia. Zapraszamy ich na treningi pierwszej drużyny i nadal będziemy zapraszać. Byli również z nami na obozie. Dopinguję tych chłopaków, żeby kiedyś nasz klub był dumny i mógł mieć takiego wychowanka w Reprezentacji Polski.


Rozmawiał: Marek Bartoszek
Foto: Overlia Studio

Źródło: marek bartoszek

Dodano: 2016-02-25 23:06:05


Zobacz też: II liga polska

Puszcza  wywiad  Tomasz Tułacz 

Komentarze


Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Arka Gdynia
13.06.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
13.06.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Resovia Rzeszów
13.06.2021
12:40
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
13.06.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
GKS Bełchatów
13.06.2021
12:40
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Korona Kielce
13.06.2021
12:40
GKS Tychy
:
ŁKS Łódź
13.06.2021
12:40
Widzew Łódź
:
Odra Opole
13.06.2021
12:40

II liga

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
4:4
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
0:3
Siarka Tarnobrzeg
12.06.2021
17:30
Wisłoka Dębica
3:1
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
17:30
Stal Stalowa Wola
2:2
Cracovia II Kraków
12.06.2021
17:30
Korona II Kielce
2:0
Wisła Sandomierz
12.06.2021
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
ŁKS Łagów
12.06.2021
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Wisła Puławy
12.06.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Sokół Sieniawa
12.06.2021
17:30
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Wiązownica
12.06.2021
17:30
Chełmianka Chełm
2:1
Lewart Lubartów
12.06.2021
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Stal Kraśnik
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Proszowianka Proszowice
0:2
LKS Śledziejowice
12.06.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia II Kraków
12.06.2021
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
12.06.2021
11:00
Puszcza II
1:3
LKS Rajsko
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
KS Chełmek
13.06.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Limanovia Limanowa
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
12.06.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Unia Tarnów
12.06.2021
17:00
Glinik Gorlice
0:3
Poprad Muszyna
12.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:1
Lubań Maniowy
12.06.2021
17:00
Sokół Słopnice
4:1
Metal Tarnów
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:2
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
BKS Bochnia
12.06.2021
18:00
GKS Drwinia
:
Orkan Szczyrzyc
12.06.2021
18:00
Okocimski Brzesko
1:0
Watra Białka Tatrzańska
12.06.2021
16:30
Poprad Rytro
:
Rylovia Rylowa
13.06.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
1:4
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
:
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
0:5
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
1:4
Hejnał Kęty
11.06.2021
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
:
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia B.
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
:
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
:
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
:
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
17:30
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
15.06.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Zyndram
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
:
Zawisza R.
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
:
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
:
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
:
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
:
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Krokus
12.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Laskovia
12.06.2021
18:00
Jarmuta
3:0
Wiatr Ludźmierz
12.06.2021
18:00
Zalesianka
6:1
Huragan Waksmund
12.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
12.06.2021
18:00
LKS Szaflary
1:2
Jordan Jordanów
12.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
:
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
:
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
:
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
:
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
:
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
15.06.2021
18:30
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
:
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
:
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
:
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Sokół Gołaczewy
1:3
Przebój Wolbrom
12.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
5:4
Błysk Zederman
12.06.2021
16:00
Błyskawica Kolbark
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:2
Centuria Chechło
12.06.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Laskowianka Laski
13.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
13.06.2021
11:00
Spartak Charsznica
:
Unia Jaroszowiec
13.06.2021
11:00
Strażak Przybysławice
:
Wielmożanka Wielmoża
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
:
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
:
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
:
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
3:1
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
:
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
:
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
:
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
:
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
:
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
:
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Korona II
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
4:1
Legia Warszawa
11.06.2021
11:00
Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
:
SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
:
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona
:
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka G.
:
Lechia
13.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:2
Wisła Kraków
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Rz.
12.06.2021
15:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Ł.
12.06.2021
13:30
Motor Lublin
3:1
Hutnik Kraków
12.06.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

BKS Lublin
2:3
Cracovia Kraków
12.06.2021
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
13.06.2021
12:00
Hetman Z.
:
Wisła Kraków
13.06.2021
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
3:0
Beskid Andrychów
11.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:3
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
10:30
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
13.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Stary Sącz
13.06.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka Kraków
13.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
13.06.2021
15:00
Pcimianka Pcim
:
Orkan Raba Wyżna
13.06.2021
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:1
Dunajec Nowy Sącz
11.06.2021
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:1
Profi Zielonki
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Okocimski Brzesko
12.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
14.06.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podgórze Kraków
3:1
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Garbarnia Kraków
0:4
Wisła II Kraków
11.06.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia Oświęcim
12.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.06.2021
10:00
Respect Szalowa
0:0
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
12.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
:
Chełmek
13.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
AP Wisła Czarny Dunajec
12.06.2021
16:00
AP 21 Chrzanów
5:1
Kalwarianka
12.06.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Okocimski Brzesko
13.06.2021
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
15.06.2021
18:00

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
:
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
:
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
:
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
:
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
:
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00
Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
19:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
11.06.2021
20:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków
11.06.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny