facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

SMS Camp

SMS Camp

W Szkole Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Szablowskiego 1, odbył się pierwszy trening w ramach SMS  Camp. Zajęcia poprowadził trener ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Krzysztof Krok, który  jest również  szkoleniowcem juniorów młodszych Cracovii.

 

-  Tematem pierwszego campu w SMS było doskonalenie przyjęć i podań piłki. Chłopcy uczyli się komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz gry kreatywnej - powiedział trener po zajęciach.

 

W zajęciach udział wzięli zawodnicy KS Clepardia, którzy mogli poznać styl treningu jaki prowadzony jest w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

 

Zapraszamy chłopców i dziewczyny z roczników od 2000 do 2003 do udziału w SMS Camp.

 

SMS Camp stwarza młodym zawodnikom możliwość podniesienia swoich indywidualnych umiejętności i kreatywności w grze pod okiem doświadczonych szkoleniowców SMS Kraków.

 

Przyjdź i podnieś swoje umiejętności sportowe dzięki zindywidualizowanemu procesowi szkolenia SMS Training System

Udział w Campach jest bezpłatny.

 

Treningi odbywają się w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana na ulicy Szablowskiego 1 w Krakowie.

 

Więcej informacji na www.sms.krakow.pl

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2016-03-15 18:21:03


SMS 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Radomiak Radom
24.11.2019
12:40

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00