facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A: Siódma z rzędu przegrana Sępa

A: Siódma z rzędu przegrana Sępa

Fatalną passę kontynuują zawodnicy Sęp Droginia w rundzie wiosennej w myślenickiej A klasie. Tym razem drużyna z nad jeziora Dobczyckiego musiała uznać wyższość Topora Tenczyn. A zaczęło się całkiem dobrze dla gospodarzy, bowiem to Sęp do przerwy prowadził 1:0, po golu Rafała Oleseka. Goście nadrobili straty z nawiązką w drugiej odsłonie i ostatecznie wygrali 2:1 (0:1). Dla Sępa była to siódma kolejna przegrana i aktualnie w tabeli plasują się na dziesiątym miejscu. Z kolei Topór jest piąty w tabeli. 
 
A klasa (Myślenice): 24.04.2016 r. - Droginia
Sęp Droginia - Topór Tenczyn 1:2 (1:0)
Dla Sępa: Rafał Olesek
 
Sep: Hanusiak - Kępa, Czepiel, Szablowski, A.Salawa - Drożdż (79 Konieczny), Wójtowicz, Kania, Jędrzejak (70 Hajdas), Serafin - Olesek.

 

 

Źródło: sęp droginia

Dodano: 2016-04-24 22:21:27


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia  Topór Tenczyn  A klasa 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny