facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PP: Pary I i II rundy (Kraków)

PP: Pary I i II rundy (Kraków)

W dniu dzisiejszym Komisja Gier PPN Kraków dokonałą losowania I i II rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków. Spotkania pierwszej rundy odbędą się 7 sierpnia, a II runda zostanie rozegrana tydzień później. Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu, lub zajmująca niższą lokatę.
 
I runda - 7 sierpnia, 17:00
Tytan Polekarcice - Prądniczanka II Kraków
Jastrzębiec Książ Wielki - Rybitwy Kraków
Topór Aleksandrowice - Wanda Kraków
Ekler Baranówka - Orzeł 1948 Bębło
Skała 2004 - Strażak Goszcza
Orzeł II Iwanowice - Juvenia Prandocin
Spartak Charsznica - Polonia Nowa Huta
Novi Narama - Dragon Szczyglice
Fitball Szklary - Galicja Raciborowice
Słomniczanka Słomniki - Szreniawa 2010 Koszyce
Wierzbowianka Wierzbno - Partyzant Dojazdów
Maszycanka Maszyce - Pogoń Wronin
Wisła Rząska - Tramwaj Kraków
Trzebol Wielkie Drogi - Lot Balice
Radziszowianka II Radziszów - Cedronka Wola Radziszowska
Płomień Kostrze - Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków – Zelków
Sparta Przeginia Duchowna - Wiślanie II Jaśkowice
Gwiazda Ściejowice - Iskra Czułów
Orlęta Rudawa - Sportowiec Modlniczka
Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin
Górzanka Nawojowa Góra - Zwierzyniecki Kraków
Libertów - Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice - Nadwiślan Rusocice
 
II runda - 14 sierpnia, 17:00
Ekler Baranów/Orzeł 1948 Bębło - Bibiczanka Bibice
Novi Narama/Dragon Szczyglice - Wieczysta Kraków
Wierzbowianka Wierzbno/Partyzant Dojazdów - Czarni'03 Grzegorzowice
Jastrzębiec Książ Wielki/Rybitwy Kraków - Słomniczanka Słomniki/Szreniawa Koszyce
Spartak Charsznica/Polonia Nowa Huta - Fitball Szklary/Galicja Raciborowice
Topór Aleksandrowice/Wanda Nowa Huta - Tytan Polekarcice/Prądniczanka II Kraków
Maszycanka Maszyce/Pogoń Wronin - MKS 2004 Skała/Strażak Goszcza
Radziszowianka II Radziszów/Cedronka Wola Radziszowska - Orzeł II Iwanowice
Wisła Rząska/Tramwaj Kraków - Orlęta Rudawa/Sportowiec Modlniczka
Trzebol Wielkie Drogi - Lot Balice - Górzanka Nawojowa Góra/Zwierzyniecki KS Kraków
LKS Libertów/Liszczanka Liszki - Gwiazda Ściejowice/Iskra Czułów
Pozowianka Pozowice/Nadwiślan Rusosice - Armatura Kraków/JKS Zelków
Płomień Kostrze/Radziszowianka Radziszów - Strażak Rączna
Bieżanowianka Kraków/Iskra Krzęcin - Gajowianka Gaj
Sparta Przeginia Duchowna/Wiślanie II Jaśkowice - Dąbski Kraków

 

 

Źródło: ppnk.mzmpnkrakow.pl

Dodano: 2016-07-20 19:02:40


Puchar Polski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
3:4
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 

II liga

Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
 
przełożony z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00