facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PP: Sandecja gra dalej

PP: Sandecja gra dalej

Sandecja Nowy Sącz, podobnie jak inny małopolski zespół - Puszcza Niepołomice, awansowała do następnej rundy Pucharu Polski po dogrywce. Bohaterem zespołu z Nowego Sącza został Maciej Małkowski, który trzykrotnie tego dnia pokonał bramkarza Siarki Tarnorzeg. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2. 
 
Sandecja swojego rywala w 1/16 Pucharu Polski pozna 25 lipca o godzinie 13.
 
I runda Pucharu Polski: 23.07.2016 r. - Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 2:4 pd. (1:0, 2:2, 2:4)
Marcin Stefanik 8 (k), Daniel Koczon 90 - Maciej Małkowski 49 (k), 99, 102, Bartłomiej Dudzic 70 
 
Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
Żółte kartki: Tomalski, Stefanik, Czyżycki, Waleńcik - Baran, Małkowski, Piter-Bučko, Bartków, Leszczak, Słaby, Piszczek. 
Czerwona kartka: Kamil Słaby (113, za dwie żółte).
 
Siarka: Dybowski - Grzesik, Waleńcik, Stefanik, Suchecki - Głaz (56 Czyżycki), Stromecki, Płatek (77 Lewandowski), Dawidowicz (105 Wawrylak), Tomalski - Koczon. 
Sandecja: Radliński - Bartków, Piter-Bučko, Szufryn, Słaby - Dudzic, Kasprzak (80 Danek), Baran (46 Gałecki), Korzym (63 Leszczak), Małkowski - Piszczek. 

 

 

Źródło: lajfy.com

Dodano: 2016-07-23 21:21:27


Zobacz też: I liga polska

I liga  Sandecja 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
16.10.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Piast Gliwice
16.10.2021
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lechia Gdańsk
16.10.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
16.10.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
17.10.2021
15:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
17.10.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
17.10.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
3:0
Odra Opole
15.10.2021
18:00
Korona Kielce
0:1
Widzew Łódź
15.10.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Górnik Polkowice
16.10.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
18:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
16.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
:
Chrobry Głogów
16.10.2021
12:40
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021
18:00
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
15.10.2021
18:00
Pogoń Siedlce
:
Sokół Ostróda
16.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
16.10.2021
15:00
GKS Bełchatów
:
KKS 1925 Kalisz
16.10.2021
15:00
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16.10.2021
14:00
Lech II Poznań
:
Chojniczanka Chojnice
16.10.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
16.10.2021
18:00
Ruch Chorzów
:
Wisła Puławy
16.10.2021
17:15
Śląsk II Wrocław
:
Radunia Stężyca
17.10.2021
15:00

III liga, gr. 4

Unia Tarnów
:
Wisłoka Dębica
16.10.2021
15:00
Korona Rzeszów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.10.2021
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.10.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Czarni Połaniec
16.10.2021
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
16.10.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Siarka Tarnobrzeg
16.10.2021
15:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
16.10.2021
15:00
Wisła Sandomierz
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17.10.2021
15:00
ŁKS Łagów
:
Cracovia II Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Unia Oświęcim
16.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Garbarnia II Kraków
16.10.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Clepardia Kraków
16.10.2021
14:00
Orzeł Ryczów
:
KS Chełmek
16.10.2021
16:00
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
16.10.2021
11:00
TS Węgrzce
:
Sokół Kocmyrzów
16.10.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
16.10.2021
15:00
BKS Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
16.10.2021
15:00
Lubań Maniowy
:
Radłovia Radłów
16.10.2021
15:00
Metal Tarnów
:
Jarmuta
16.10.2021
15:00
Poprad Muszyna
:
Dunajec Zakliczyn
16.10.2021
15:00
Glinik Gorlice
:
Okocimski Brzesko
16.10.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
17.10.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Kolejarz Stróże
17.10.2021
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Przemsza Klucze
16.10.2021
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Zieleńczanka Zielonki
16.10.2021
15:00
Orzeł Bębło
:
Proszowianka Proszowice
16.10.2021
15:00
Błękitni Modlnica
:
KS PKM Olkusz
16.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
16.10.2021
15:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
16.10.2021
15:00
Przebój Wolbrom
:
Promień Przeginia
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Orlęta Rudawa
16.10.2021
15:00
Radziszowianka Radziszów
:
Grębałowianka Kraków
16.10.2021
15:00
Kmita Zabierzów
:
Świt Krzeszowice
16.10.2021
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
Hutnik II Kraków
16.10.2021
15:30
Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
16.10.2021
10:00
Prokocim Kraków
:
Borek Kraków
16.10.2021
15:30
Pogoń Skotniki
:
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
:
Złomex Branice
16.10.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Raba Dobczyce
16.10.2021
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Puszcza II
16.10.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
LKS Śledziejowice
16.10.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
16.10.2021
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
16.10.2021
15:00
Sokół Przytkowice
:
Fablok Chrzanów
16.10.2021
15:00
Brzezina Osiek
:
Victoria Jaworzno
16.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
16.10.2021
15:00
Hejnał Kęty
:
Górnik Brzeszcze
16.10.2021
15:00
Zgoda Byczyna
:
LKS Żarki
16.10.2021
15:00
Skawa Wadowice
:
Nadwiślanin Gromiec
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
:
Ceramika Muchówka
16.10.2021
15:00
Rylovia Rylowa
:
GKS Drwinia
16.10.2021
16:00
Orzeł Dębno
:
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2021
15:00
Poręba Spytkowska
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.10.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Korona N.
16.10.2021
15:00
Naprzód Sobolów
:
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
:
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia B.
:
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.10.2021
15:00
Wisła Szczucin
:
LKS Nowa Jastrząbka
16.10.2021
13:00
LKS Szynwałd
:
Unia II Tarnów
16.10.2021
15:30
Olimpia Wojnicz
:
Pogórze
16.10.2021
15:30
LKS Rzuchowa
:
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
16:00
LKS Ładna
:
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
:
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

KS Biecz
:
Biegoniczanka
16.10.2021
11:00
Barciczanka Barcice
:
Sokół Stary Sącz
16.10.2021
15:30
Helena Nowy Sącz
:
LKS Kobylanka
16.10.2021
15:30
LKS Łużna
:
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
:
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram
:
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
:
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
:
Wiatr Ludźmierz
16.10.2021
15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Turbacz Mszana Dolna
16.10.2021
15:30
AKS Ujanowice
:
Zalesianka
16.10.2021
15:30
Huragan Waksmund
:
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
:
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
:
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Słomniczanka II Słomniki
16.10.2021
14:30
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
16.10.2021
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Orzeł Iwanowice
16.10.2021
15:00
Płomień Kościelec
:
Michałowianka Michałowice
16.10.2021
15:30
Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
:
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
:
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Piast Wołowice
16.10.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Start Kamień
16.10.2021
12:00
Tramwaj Kraków
:
Sportowiec Modlniczka
16.10.2021
12:30
Iskra Czułów
:
JKS Zelków
16.10.2021
15:30
Strażak Rączna
:
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
:
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Wieczysta II
:
Prądniczanka II Kraków
16.10.2021
19:00
Bieżanowianka Kraków
:
Wanda Nowa Huta
16.10.2021
15:30
Gajowianka Gaj
:
Dąbski Kraków
16.10.2021
16:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy Kraków
16.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
:
Bratniak Kraków
16.10.2021
16:00
Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
:
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Błękitni Bodzanów
16.10.2021
15:00
Batory Wola Batorska
:
Zryw Szarów
16.10.2021
15:00
Piast Łapanów
:
Zieloni Niegowić
16.10.2021
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Gwiazda Brzegi
16.10.2021
15:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
:
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
:
Topór Tenczyn
16.10.2021
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Hejnał Krzyszkowice
16.10.2021
15:00
Staw Polanka
:
Iskra Głogoczów
16.10.2021
15:00
Sokół Borzęta
:
Clavia Świątniki Górne
16.10.2021
15:30
LKS Rudnik
:
Gościbia Sułkowice
16.10.2021
15:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Pasternik Ochojno
16.10.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
16.10.2021
15:45
Centuria Chechło
:
Laskowianka Laski
16.10.2021
15:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
:
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
:
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisła Jankowice
16.10.2021
15:30
Zagórzanka Zagórze
:
Górnik Siercza
16.10.2021
15:30
Unia Kwaczała
:
Wisełka Rozkochów
16.10.2021
11:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
16.10.2021
15:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Victoria Zalas
17.10.2021
15:30
Promyk Bolęcin
:
MKS Alwernia
17.10.2021
15:30
SPRiN Regulice
:
Polonia Luszowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
LKS Polanowice
16.10.2021
15:30
Zawisza Sulechów
:
Trątnowianka Trątnowice
16.10.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
:
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Orlęta II Rudawa
:
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
:
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
:
Wawel Kraków
16.10.2021
15:30
Victoria Kraków
:
Fairant Kraków
16.10.2021
14:00
Bronowicki Kraków
:
Bieżanowianka II Kraków
16.10.2021
15:00
Pychowianka Kraków
:
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
:
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
:
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
:
Trzebol Wielkie Drogi
16.10.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.10.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Lotnik II Kryspinów
16.10.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Sokół Rybna
16.10.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
16.10.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Złomex II Branice
16.10.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Górnik II Wieliczka
16.10.2021
14:00
Gdovia II Gdów
:
Rożnowa
16.10.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.10.2021
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
:
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Cyrhla Krzczonów
16.10.2021
15:30
Wicher Stróża
:
Sęp Droginia
16.10.2021
15:30
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
:
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
:
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Czapla Czaple Male
16.10.2021
15:30
Słowik Olkusz
:
Northstar Miechów
16.10.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
:
Orzeł K.
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
:
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
:
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
:
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
:
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka
:
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II
:
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Raków Częstochowa
:
Pogoń Szczecin
15.10.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Arka G.
16.10.2021
12:00
Polonia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.10.2021
12:15
Stal Rzeszów
:
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia
:
SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
:
Warta
17.10.2021
11:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.10.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Wisła Puławy
16.10.2021
13:00
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
16.10.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona Kielce
16.10.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
16.10.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Stal Rz.
17.10.2021
16:30
Górnik Ł.
:
BKS Lublin
17.10.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.10.2021
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
11:30
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
16.10.2021
10:00
Grybovia Grybów
:
Orzeł Myślenice
16.10.2021
10:00
Pcimianka Pcim
:
MKS Trzebinia
16.10.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
16.10.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Garbarnia Kraków
17.10.2021
11:00
Górnik Wieliczka
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Beskid Andrychów
:
Limanovia Limanowa
16.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
:
Okocimski Brzesko
16.10.2021
10:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
16.10.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
15.10.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
16.10.2021
09:30
Wisła II Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.10.2021
09:45
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Kalwarianka
:
AS Progres Kraków
16.10.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
16.10.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Limanovia
16.10.2021
12:00
Unia II Tarnów
:
Unia Oświęcim
17.10.2021
14:00

I Małopolska Liga Młodzików

Hutnik
:
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
14:30
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

AP 21 Chrzanów
:
Cracovia Kraków
17.10.2021
11:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
16.10.2021
13:00

I Liga Kobiet

SWD Wodzisław
:
Ząbkovia Ząbki
14.10.2021
16:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
:
Bielawianka Bielawa
16.10.2021
15:00
Unia Lublin
:
Podgórze Kraków
16.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
:
KSP Kielce
16.10.2021
18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
16.10.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
DAP Dębica
16.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
:
FSA Kraków
16.10.2021
16:00
Iskra Brzezinka
:
Izolator Boguchwała
16.10.2021
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
MOSiR Lubartów
16.10.2021
11:00
Starówka Nowy Sącz
:
Tarnovia II
16.10.2021
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
18.10.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
18.10.2021
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
:
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
16:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
18.10.2021
19:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
18.10.2021
16:00
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
:
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
16:00

I liga futsalu, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
:
BSF Bochnia
16.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
:
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
:
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
:
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00