Trzecioligowiec lepszy od Słomniczanki

W kolejnym sparingu trzecioligowy MKS Trzebinia-Siersza pokonał 5:1 (2:1) na własnym boisku A-klasową Słomniczankę Słomniki. Jednak spotkanie lepiej zaczęło się dla podopiecznych Mateusza Misia, którzy po golu Droźniaka w drugiej minucie objęli prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli dwoma golami Kowalika i to oni na przerwę schodzili z jednobramką zaliczką. W drugiej odsłonie dominowali już gracze Roberta Moskala, którzy jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza rywali. Jedną z bramek zdobył Roman Stepankow. Ukraiński napastnik kilka dni temu odszedł z Puszczy Niepołomice i związał się z beniaminkiem III ligi.

Sparing: 26.07.2016 r. - Trzebinia
MKS Trzebinia-Siersza - Słomniczanka Słomniki 5:1 (2:1)
Kowalik 28, 36, Stepankow 68, Raźniak 71, Małodobry 73 - Droźniak 2

MKS: K.Pająk - Sanok (46 Sawczuk), Ołownia, Martyniak, B. Jagła (60 Niechciał), Domurat (46 Sz. Kurek), Dudek, Małodobry, Kowalik (46 Skrzypek), Piskorz (60 Stepankow), J. Pająk (60 Raźniak)
Słomniczanka: P. Jabłoński (46 Kozub) - Szewczyk, Kuligowski, M. Jabłoński, Dębowski, Styczeń, Sobótka, Sarota, Jaworski, Droźniak, S. Jagła. Grali także: Irzyk, Łój, K. Piwowarski, B. Piwowarski, Banaszek, Kucabiński.

Źródło: własne / mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl

Dodano: 2016-07-26 20:49:10