Żółte kartki: Malarczyk, Brzyski, Covilo – Rogalski, Stępiński, Merebaszwili
Widzów: 7286

Cracovia: Sandomierski - Wójcicki (81 Deleu), Polczak, Malarczyk, Brzyski - Covilo, Dąbrowski - Budziński, Cetnarski (78 Jendriszek), Szczepaniak (90 Wdowiak) - Piątek
Wisła: Kiełpin - Stępiński, Szymiński, Bożić, Sylwestrzak – Rogalski (85 Drozdowicz), Furman - Merebaszwili, Wlazło, Iliew (58 Kriwiec) - Kante (71 Reca)

Cracovia dość szczęśliwie zdobyła w piątkowy wieczór trzy punkty. Pierwsza połowa meczu rozczarowała. Akcji i strzałów w wykonaniu obu drużyn było jak na lekarstwo. W 30 minucie fatalnie w własnym polu karnym zachował się Malarczyk, który w nieprzepisowy sposób zatrzymał Dimitara Iliewa. Do ustawionej na 11 metrze piłki podszedł Dominik Furman, ale po jego strzale, kibicie Pasów odetchnęli z ulgą. Napastnik Wisły posłał piłkę nad poprzeczką bramki gospodarzy.

Pasy nieco lepiej zaczęły grać po przerwie. Wpierw dobry strzał głową na bramkę Wisły oddał Covilo, ale Kiełpin zdołał obronić jego uderzenie. W 55 minucie piłka znalazła jednak drogę do siatki.
Na bramkę Wisły uderzał Krzysztof Piątek, golkiper Wisły zdołał obronić to uderzenie, ale odbita przez niego piłka, trafiła prosto na nogę Jakuba Wójcickiego, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Pasy powinny wygrać co najmniej 2:0, bo w ostatniej minucie sam na sam z bramkarzem Wisły znalazł się Piątek, ale po przebiegnięciu połowy boiska, uderzył obok słupka bramki gości.
Cracovia dzięki temu zwycięstwu wyprzedziła płocką Wisłę i przy korzystnych dla Pasów wynikach, ma szansę znaleźć się w pierwszej ósemce tabeli.