Gruszka zwycięstwem kończy pracę w Targowiance!

Klasa Okręgowa (Kraków III), 05.10.2016
Targowianka Targowisko - Gościbia Sułkowice 5:3 (1:2)
Dla Targowianki: Życzyński 2x, Szafraniec, J.Świętek, Czuraj

Targowianka: Zachariasz - D.Świętek, Szafraniec, Konieczny, F.Świętek, Pulchny (78 J.Świętek), Morawiec, Byrski, Wisłocki (85 Czuraj), A.Piwowar, Życzyński.

W ostatnim meczu rundy jesiennej Targowianka zdobywa trzy cenne punkty. Po pierwszych 15 minutach spotkania goście z Sułkowic prowadzili już 2:0. Do przerwy gospodarze zdobyli bramkę kontaktową na 2:1. Druga część spotkania to już strzelecki festiwal bramek. Między 55 a 58 minutą wpadają trzy bramki i jest 3:3! W 80' minucie spotkania bramkę na 4:3 strzela zawodnik rezerwowy Jakub Świętek, a kilka minut później na 5:3 trafia kolejny zmiennik Robert Czuraj.

Wraz z ostatnim meczem rundy jesiennej  zarząd klubu podjął decyzję o nie przedłużeniu współpracy z trenerem Piotrem Gruszką.  Zarząd Targowianki dziękuję trenerowi, życzy powodzenia i sukcesów w pracy trenerskiej. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej.