facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiemy z kim zagra mistrz Małopolskiej Ligi Juniorów

Wiemy z kim zagra mistrz Małopolskiej Ligi Juniorów

W siedzibie PZPN w Warszawie, podczas inauguracyjnego posiedzenia Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego, odbyło się dziś losowanie par barażowych o awans do Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2017/2018. Mistrz Małopolski zagra z mistrzem Podlaskiego ZPN.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, po zakończeniu sezonu 2016/2017 do dwóch grup CLJ awansuje 8 drużyn (po 4 drużyny do każdej z grup), wyłonionych w wyniku meczów barażowych z udziałem mistrzów Lig Wojewódzkich w kategorii Junior Starszy.
 
W wyniku losowania wyłoniono następujące pary i gospodarzy meczów barażowych o udział w rozgrywkach Centralnej Ligi 
Juniorów w sezonie 2017/2018:
 
Pierwsze mecze:
GRUPA WSCHODNIA
Mazowiecki ZPN - Lubelski ZPN
Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN
Podlaski ZPN - Małopolski ZPN
Łódzki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN

GRUPA ZACHODNIA
Śląski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
Opolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Dolnośląski ZPN - Pomorski ZPN
 
Mecze rewanżowe:
GRUPA WSCHODNIA
Lubelski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Małopolski ZPN - Podlaski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN - Łódzki ZPN

GRUPA ZACHODNIA
Kujawsko-Pomorski ZPN - Śląski ZPN
Wielkopolski ZPN - Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - Opolski ZPN
Pomorski ZPN - Dolnośląski ZPN
 
Terminy meczów barażowych ustali wkrótce Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.
 
Po rundzie jesiennej największe szanse na zwycięstwo w Małopolskiej LJS mają Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Garbarnia Kraków, Sandecja Nowy Sącz i Unia Tarnów, a na czele podlaskiej ligi wojewódzkiej znajduje się bez straty punktu MOSP Białystok.
 
Dziś odbyło się także losowanie par półfinałowych MP juniorów młodszych. Po zakończeniu wiosennych rozgrywek Makroregionalnej Ligi JM, w półfinałach - w systemie mecz i rewanż - zmierzą się zwycięzcy czterech grup.
I półfinał: zwycięzca grupy D - zwycięzca grupy C (w rewanżu gospodarzem mistrz gr. C)
II półfinał: zwycięzca grupy B - zwycięzca grupa A (w rewanżu gospodarzem mistrz gr. A)
Finał: zwycięzca pf I - zwycięzca pf II (w rewanżu gospodarzem zwycięzca pf II)
Półfinały: 14 i 17 czerwca, finały: 25 i 29 czerwca 2017.
(Gr. A: Łódzki, Mazowiecki, Podlaski i Warmińsko-Mazurski ZPN; gr. B: Kujawsko-Pomorski, Pomorski, Wielkopolski i Zachodniopomorski ZPN; gr. C: Dolnośląski, Lubuski, Opolski i Śląski ZPN; gr. D: Lubelski, Małopolski, Podkarpacki i Świętokrzyski ZPN)

 

 

Źródło: mzpnkrakow.pl

Dodano: 2017-01-30 09:09:28


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów - wschód

Centralna Liga Juniorów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny