facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zestaw par półfinałów Pucharu Polski MZPN

Zestaw par półfinałów Pucharu Polski MZPN

Wczoraj poznaliśmy komplet triumfatorów Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Dzięki temu, poznaliśmy także wszystkich półfinalistów szczebla wojewódzkiego. Dziś w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu Małopolski. I tak, zdobywca PP w tarnowskiem, zmierzy się z triumfatorem rozgrywek w okręgu nowosądeckim, ekipa z okręgu Kraków zagra natomiast z najlepszą ekipą z Małopolski Zachodniej.

Półfinały Pucharu Polski na szczeblu Małopolski:
Tarnovia Tarnów - Podhale Nowy Targ, 2017.05.31, 17:30
Raba Dobczyce - Unia Oświęcim, 2017.06.07, 17:30

 

 

Źródło: mzpnkrakow.pl

Dodano: 2017-05-25 15:02:03


Puchar Polski  MZPN 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
15:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00

II liga

Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
06.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00