facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dożywotnia dyskwalifikacja za ataki na sędziów!

Dożywotnia dyskwalifikacja za ataki na sędziów!

Sporo ostatnio dzieje się na boiskach wielickiej B klasy. W tym momencie niestety nie mamy na myśli emocji związanych z walką o awans do A klasy, a z sytuacjami jakie miały miejsce podczas ostatnich dwóch meczów KS-u Rożnowa, w których gracze tego zespołu chcieli pobić rozjemców zawodów. 

 

 

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce 13 maja, kiedy to drużyna z Rożnowej podejmowała Wilgę Golkowice. O przedstawienie całej sytuacji poprosiliśmy arbitra tamtego spotkania, Mariusza Rydza. - Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że mam pełne zaufanie do swoich asystentów, którzy są wieloletnimi sędziami w podokręgu Myślenice. Po sprawdzeniu zdatności boiska, kart zdrowia, listy zgłoszeń wyruszyłem z asystentami poprowadzić zawody. Już w drodze na boisko zawodnicy z Rożnowej kierowali w naszym kierunku nieprzyjemne teksty. Od pierwszej minuty spotkania gospodarze atakowali każdą możliwą piłkę bez jakiegokolwiek zastanowienia nad zdrowiem drużyny przyjezdnej, atakowali rywali z nadmierną siłą, na wyprostowanych nogach. Dodatkowo próbowali wpłynąć na każdą decyzję moją lub moich asystentów. Atmosferę z każdą minutą podnosił Pan Tomasz Klimczyk, wpisany do protokołu jako kierownik KS-u Rożnowa. W 32. minucie wbiegł na boisko, po czym został wysłany przeze mnie do strefy technicznej i ostrzeżony, że następnym razem zostanie usunięty na trybuny. Około 36 minuty, w okolicach środka placu gry zawodnik z Rożnowej sfaulował gracza gości i spowodował jego upadek. Leżącego na boisku piłkarza ten sam gracz kopnął butem w okolicy brzucha za co otrzymał ode mnie bezpośrednio czerwoną kartkę - mówi arbiter feralnego pojedynku

- Chcę dodać, że żadna z bramek nie padła w żadnych kontrowersjach. Goście strzelali gole po uderzeniach z dystansu i po składnych akcjach. Przy stanie 4:1 dla drużyny Wilgi, minutę przed przerwą prawy pomocnik z Golkowic, który znajdował się obok mojego asystenta wykonał dośrodkowanie w pole karne przeciwników. Bramkarz źle obliczył lot piłki i złapał ją, ale za linią bramkową. Asystent od razu zaczął mi coś sygnalizować i następnie przekazał mi, że futbolówka przekroczyła linię całym obwodem. Bramkę postanowiłem uznać. W tym momencie przez całe boisko przebiegł Pan Tomasz Klimczyk, który w naszym kierunku wykrzykiwał niecenzuralne słowa. Wyrwał chorągiewkę z rąk mojemu asystentowi i przystawił czoło do twarzy, a później przerwałem mecz! Na murawę wbiegli też kibice trzymając butelki z piwem. Jeden z nich był bardzo blisko sędziego liniowego, wziął zamach na niego, ale był tak pijany, że sam przewrócił się na ziemię. Następnie wszyscy gracze KS-u Rożnowa pościągali koszulki meczowe i czekali przy zejściu do pizzerii, gdzie znajduje się również szatnia sędziów. Co gorsza, dołączyli do nich kibice i nam wygrażali. Kierownik Wilgi Golkowice zadzwonił po policję. Jako, że czekaliśmy około piętnastu minut na boisku, baliśmy się o auto, którym przyjechaliśmy. Zdecydowaliśmy się z piłkarzami gości zbiegnąć do szatni. Zostaliśmy opluci, w naszym kierunku poleciały kamienie, a sam dostałem kilka razy pięścią po plecach - zakończył Mariusz Rydz

Po tym meczu Podokręg Piłki Nożnej z Wieliczki ukarał Tomasza Olechowskiego i kierownika KS-u, Tomasza Klimczyka. Pierwszy z wymienionych został zdyskwalifikowany na pięć spotkań, a kierownik do końca trwającego sezonu. Z kolei na klub z Rożnowej Komisja Dyscypliny nałożyła karę finansową w wysokości 100 zł za brak odpowiedniej służby porządkowej na zawodach. Od razu zaznaczono, że w przypadku ponownego niedopełnienia obowiązku w przedmiotowym zakresie w sezonie 2016/2017 wysokość kary będzie wynosiła trzykrotność nałożonej obecnie.

Do podobnych zajść doszło zaledwie tydzień później. Tym razem KS Rożnowa gościła na boisku Batorego Wola Batorska. Przyjezdni prowadzili 1:0, ale na około piętnaście minut przed przerwą doszło do spięcia, które spowodowało przedwczesne przerwanie meczu. O to jak wyglądała cała sytuacja zapytaliśmy Grzegorza Goryckiego, członka zarządu Batorego.

- Cała sytuacja wydarzyła się pomiędzy 30-35 minutą pierwszej połowy. W tym momencie doszło do kontaktu zawodnika Batorego i z Rożnowej. Nasz gracz był ewidentnie faulowany, co arbiter słusznie odgwizdał. Piłkarz gości w tej sytuacji upadł bardzo niekorzystnie i miał problemy z oddychaniem. Rozpoczęła się akcja ratunkowa, która zakończyła się wezwaniem pogotowia. Na całe szczęście, nic się nie stało. W trakcie udzielania pomocy zawodnikowi przyjezdnych, inny gracz z Rożnowej podszedł do sędziego z olbrzymimi pretensjami. Kierował w jego stronę wiele niecenzuralnych słów i dlatego słusznie został ukarany żółtą kartką. Upomnienie jednak na niego nie podziałało i w dalszym ciągu obrażał arbitra, a na sam koniec zagroził mu pobiciem. Arbiter w ostatniej chwili zerwał się do ucieczki, ponieważ wspomniany gracz ruszył na niego z pięściami. Po tym zdarzeniu sędzia odgwizdał koniec spotkania, przyznając nam walkower - powiedział członek zarządu Batorego, Grzegorz Gorycki.

Jak widać w Rożnowej nie odrobiono lekcji z przeszłości i ponownie w ordynarny sposób zachowywano się względem arbitra. Jak udało się dowiedzieć reporterom Futbol-Małopolska we wtorek w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Wieliczka odbyło się nieformalne posiedzenie, które dotyczyło drużyny z Rożnowej. Już wtedy dostaliśmy informację, że kara, dla trzeciej drużyny wielickiej B klasy,  będzie dotkliwa i resocjalizacyjna. Jednak na pełną treść przyszło nam czekać do wieczornych godzin czwartkowych, kiedy to mieliśmy do wglądu cały komunikat.

W oczekiwaniu na decyzję Wydziału Dyscypliny docieramy do zdarzeń, które miały miejsce kilka lat wstecz. Jak pokazuje historia nie jest to pierwszy przypadek ataku na sędziego przez graczy KS-u Rożnowa. Cofnijmy się do 2013 roku. Wieliczanka rywalizuje o ligowe punkty z Rożnową. Mamy 55 minutę, kiedy arbiter pokazuje Zdzisławowi Woźniakowi drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Taka decyzja sędziego nie spodobała się Wojciechowi Woźniakowi, który jest bratem ukaranego zawodnika i zaczął dusić rozjemcę zawodów. Sędzia do tego usłyszał całą salwę wyzwisk na swój temat. Jeszcze wcześniej, bo w 2012 roku, przywołany Zdzisław Woźniak w meczu Naprzód Ochmanów – KS Rożnowa uderzył  arbitra i został przez to zdyskwalifikowany na rok czasu.

Wspomniany Wojciech Woźniak był głównym aktorem podczas zdarzeń w ostatnim meczu Batory – Rożnowa. Związek nie miał litości dla zawodnika i wymierzył mu karę dożywotniej(!) dyskwalifikacji, zwracając uwagę na fakt, że jest to recydywa w wykonaniu tego gracza.

Do czwartkowego komunikatu został podpięty załącznik, który skierowany był do KS-u Rożnowa. I możemy tam przeczytać.

W związku z licznymi i noszącymi znamiona uporczywości przewinieniami dyscyplinarnymi ze strony zawodników lub działy przedmiotowego klubu sportowego oraz na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych oraz relacji osób będących uczestnikami opisach w materiałach zdarzeń Komisja Dyscypliny udziela Klubowi Sportowemu Rożnowa pisemnego upomnienia zgodnie z paragrafem 15 Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Równocześnie należy przypomnieć o spoczywającym na klubie będącym gospodarzem zawodów obowiązku zapewnienia i utrzymania bezpieczeństwa na obiekcie przed, podczas i po spotkaniu wszystkim osobom przebywającym na stadionie i w jego bezpośredniej okolicy w szczególności arbitrom meczu oraz zawodnikom i członkom sztabów szkoleniowych. Dotyczy to również zapewnienia regulaminowego oznakowania wymaganej liczby osób stanowiących służbę porządkową. Dodatkowo Komisja podkreśla fakt, że ostatnie dwa mecze z udziałem drużyny KS Rożnowa z uwagi na bezpieczeństwo sędziów zostały zakończone przed czasem.

Komisja informuje, że w przypadku powtórzenia się przewinień dyscyplinarnych dotyczących naruszenia ogólnie pojętego bezpieczeństwa związanego z meczami których uczestnikiem jest KS Rożnowa, a które wynikałyby z przyczyn zależnych od zawodników, sztabu szkoleniowego, działy lub kibiców KS Rożnowa Komisja zastosuje karę wykluczenia klubu z rozgrywek w danym sezonie piłkarskim. Klauzula ta obowiązuje od chwili opublikowania niniejszego pisma do dnia 31.12.2017 r.

Można być pewnym, że kolejne spotkania w wykonaniu ekipy z Rożnowej będą szczególnie monitorowane przez władze Związku, a sędziowie dokładniej będą zwracać uwagę na organizowane przez KS Rożnowa spotkania. Miejmy nadzieję, że taki ruch PPN Wieliczka sprawi, że sędziowie, piłkarze oraz kibice na meczach z Rożnową będą po prostu bezpieczni, a nie będą obiektem zakulisowych starć KSW. 

Źródło: Jakub Dybał

Dodano: 2017-05-26 13:48:47


Zobacz też: Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska  Rożnowa  Wilga Golkowice 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny