facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Kraków

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Kraków

Komisja Gier PPN Kraków dokonała losowania I i II rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków.
 
I runda: 5 sierpnia, 18:00
Słomniczanka II Słomniki - Ekler Baranówka
Universum Kraków - Maszycanka Maszyce (na boisku klubu Maszycanka Maszyce)
Wanda Kraków - wolny los
Albertus Kraków - Orzeł 1948 II Bębło
Wisła Rząska - Orlęta Rudawa
Borkowianka Borek Szlachecki - wolny los
Armatura Kraków - wolny los
Topór Aleksandrowice - Płomień Kostrze
Rybitwy Kraków - Niegoszowianka Niegoszowice
Gwiazda Ściejowice - Trzebol Wielkie Drogi
Pozowianka Pozowice - wolny los
Błękitni Czułówek - Radziszowianka II Radziszów
Rzozovia Rzozów - Sokół Rybna
Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa - wolny los
 
II runda: 12 sierpnia, 18:00
Jastrzębiec Książ Wielki - Orzeł 1948 Bębło
Albertus Kraków/Orzeł 1948 II Bębło - Strażak Goszcza
Wanda Kraków - Szreniawa 2010 Koszyce
Wierzbowianka Wierzbno - Juvenia Prandocin
Słomniczanka II Słomniki/Ekler Baranów - Universum Kraków/Maszycanka Maszyce
Pogoń Wronin - Czarni'03 Grzegorzowice
Tytan Polekarcice - Skała 2004
Galicja Raciborowice - Sportowiec Modlniczka
Topór Aleksandrowice/Płomień Kostrze - Partyzant Dojazdów
Prądniczanka II Kraków - Lot Balice 
Wisła Rząska/Orlęta Rudawa -  JKS Zelków
Strzelcy Kraków - Zwierzyniecki Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki - Armatura Kraków
Rybitwy Kraków/Niegoszowianka Niegoszowice - Liszczanka Liszki
Błękitni Czułówek/Radziszowianka II Radziszów - Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów - Tramwaj Kraków
Wisła Czernichów - Nadwiślan Rusocice
Lotnik Kryspinów - Iskra Krzęcin
Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa - Gwiazda Ściejowice/Trzebol Wielkie Drogi
Wiślanie II Jaśkowice - Cedronka Wola Radziszowska
Zwycięzca meczu nr 11 - Gajowianka Gaj
Libertów - Dragon Szczyglice

 

 

Źródło: ppnk.mzpnkrakow.pl

Dodano: 2017-07-19 21:04:33


Puchar Polski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
27.11.2020
17:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie