4L: Bocheński dobrał się do rezerw Sandecji (foto)

W sobotę 19 sierpnia BKS Bochnia podejmował u siebie rezerwy Sandecji II Nowy Sącz. Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie. Pierwsze trafienie dla gospodarzy uzyskał Tomasz Ciećko. W 34 minucie było już 2:0. Bramkę z woleja strzelił Piotr Filipek. W 37 minucie czerwoną kartkę za faul dostał Bartosz Kozak, co wykorzystał Bocheński. Minutę później Grzegorz Marszalik pokonał Kacpra Tomasiaka. Do końca pierwszej odsłony oprócz nieuznanego gola Karola Filipka nic się nie działo i było 3:0.

W drugiej części gry mieliśmy bezsprzeczną dominację BKSu. W 68 minucie Jakub Dobranowski, który wszedł 3 minuty wcześniej za Piotra Filipka, z przewrotki strzelił bramkę. W 78 minucie po centrze Arkadiusza Budzyna Marcin Motak strzelił swojego premierowego gola w barwach Bocheńskiego. BKS jeszcze raz ukąsił Sandecję II, a dokładnie Krzysztof Styrna w 81 minucie. Do końca meczu nic się nie zmieniło, Bocheński KS pokonał Sandecję II Nowy Sącz 6:0.