PP: Trzy kluby z Małopolski poza rozgrywkami

Już tylko Bruk-Bet Termalica Nieciecza broni honoru Małopolski w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Podopieczni Macieja Bartoszka o awans do ćwierćfinału zagrają na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice, a mecz odbędzie się 27 września o godzinie 15:30. Z marzeniami o Pucharze Polski pożegały się drużyny Sandecji Nowy Sącz, Cracovii i Wisły Kraków.

Sandecja przegrała, po dogrywce, w Zabrzu z Górnikiem 2:3. Dodatkowy czas gry potrzebny był również w Kielcach, gdzie Wisła grała z Koroną. Do 90 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, a decydującego o awansie Scyzorów gola strzelił w 92. minucie Elhadji Pape Diaw. Nic za to do powiedzenia nie miała Cracovia. Gracze Michała Probierza byli wyraźnie gorsi w starciu z Zagłębiem Lubin. Miedziowi wynik spotkania ustalili już w pierwszej połowie, po której lubinianie prowadzili 3:0.

Źródło: własne

Dodano: 2017-09-23 11:07:23