facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wojtas Limanowa poznał rywala w Pucharze Polski

Wojtas Limanowa poznał rywala w Pucharze Polski

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par 1/32 finału Halowego Pucharu Polski w sezonie 2017/18. Zespoły w tej rundzie podzielono na cztery koszyki według klucza geograficznego. W 1/32 finału w akcji zobaczymy jeden zespół z Małopolski - FB Wojtas Limanowa.

W 1/16 finału do gry dołączają zespoły z Futsal Ekstraklasy.  
 
Mecze I rundy HPP, czyli 1/32 finału, zostały zaplanowane na weekend 6-7 stycznia 2018.
 
LOSOWANIE PAR 1/32 FINAŁU HALOWEGO PUCHARU POLSKI

Koszyk I
(w 1/16 finału dochodzą: AZS Uniwersytet Gdański, Pogoń 04 Szczecin, Red Dragons Pniewy)
- Zwycięzca eliminacji w Pomorskim ZPN – Team Lębork
- Zwycięzca eliminacji w Zachodniopomorskim ZPN – Futsal Oborniki
- Gresta/Epack/Sadowska Świecie – FC Kartuzy
- KKF Konin – Mieszko Gniezno
- GI Malepszy Futsal Leszno – Red Devils Chojnice

Koszyk II
(w 1/16 finału dochodzą: FC Toruń, Gatta Active Zduńska Wola, MOKS Słoneczny Stok Białystok)
- Zwycięzca eliminacji w Podlaskim ZPN – AZS Uniwersytet Warszawski
- Zwycięzca eliminacji w Warmińsko-Mazurskim ZPN – Elhurt-Elmet Helios Białystok
- Zeller Zdrowie Garwolin – Constract Lubawa
- SAN Łódź – Politechnika Gdańska
- Unisław Team – AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź

Koszyk III
(w 1/16 finału dochodzą: AZS UŚ Katowice, Clearex Chorzów, Piast Gliwice)
- ANJ Ząbkowski Niemodlin – AZS Uniwersytet Zielonogórski
- Zwycięzca eliminacji w Śląskim ZPN – Berland Komprachcice
- IKAA MOSiR Celuloza Kostrzyn – Gwiazda Ruda Śląska
- Zwycięzca eliminacji w Dolnośląskim ZPN – Gredar Futsal Team Brzeg
- Odra Opole – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Koszyk IV
(w 1/16 finału dochodzą: Lex Kancelaria Słomniki, Rekord Bielsko-Biała, Solne Miasto Wieliczka)
- FB Wojtas Limanowa – Heiro Rzeszów
- Zwycięzca eliminacji w Lubelskim ZPN – GKS Ekom Futsal Nowiny
- SKP Strażak Rzeszów – GSF Gliwice
- Bang Futsal Team Kielce – GKS Futsal Tychy
- AZS UMCS Lublin – FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice

Kolejna runda Halowego Pucharu Polski, już z udziałem zespołów z ekstraklasy, odbędzie się w dniach 27-28 stycznia.

 

 

Źródło: futsal-polska.pl

Dodano: 2017-12-20 12:18:16


Puchar Polski  futsal  Wojtas 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
15:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00

II liga

Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
06.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00