facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pozyskali kadrowicza

Do kadry "Słoni" przebywającej na zgrupowaniu w Zakopanem dołączył Jacek Kiełb. To bardzo doświadczony skrzydłowy. Ma na swoim koncie 223 występy i 44 strzelone bramki w Ekstraklasie. Reprezentował takie kluby jak Korona Kielce, Lech Poznań, Śląsk Wrocław i Polonia Warszaw. Zaliczył też dwa występy w Reprezentacji Polski.

 

 

 

Źródło: Bruk Bet Termalica

Dodano: 2018-07-02 15:50:34


Zobacz też: I liga polska

Jacek Kiełb 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:0
Warta Poznań
17.10.2021
15:00
Wisła Płock
1:0
Pogoń Szczecin
17.10.2021
12:30
Legia Warszawa
0:1
Lech Poznań
17.10.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:5
Radunia Stężyca
17.10.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17.10.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:1
Cracovia II Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
2:0
Limanovia Limanowa
17.10.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Kolejarz Stróże
17.10.2021
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:3
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
5:2
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
0:6
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia B.
0:3
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Rzuchowa
3:0
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
15:30
LKS Ładna
:
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
0:1
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
1:2
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram
1:0
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:1
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:3
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
0:4
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
1:3
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
3:1
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
3:3
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
1:2
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
0:0
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
:
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:3
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
0:6
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
2:2
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
1:3
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
17.10.2021
15:30
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
17.10.2021
15:30
SPRiN Regulice
0:3
Polonia Luszowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:2
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:10
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
:
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Orlęta II Rudawa
8:2
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
2:0
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
5:4
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
:
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
:
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:5
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
0:1
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:3
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
0:1
Orzeł K.
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
1:3
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Stal Rzeszów
4:1
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
1:4
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
2:3
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia
6:4
SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
1:4
Warta
17.10.2021
11:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Wisła Kraków
0:0
Stal Rz.
17.10.2021
16:30
Górnik Ł.
4:0
BKS Lublin
17.10.2021
12:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
19.10.2021
16:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Beskid Andrychów
4:1
Garbarnia Kraków
17.10.2021
11:00
Górnik Wieliczka
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00
odwołany z powodu odchylonej od pionu bramki na boisku Górnika
Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Tarnovia Tarnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Cracovia II Kraków
4:1
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Podhale Nowy Targ
0:4
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
0:2
Unia Oświęcim
17.10.2021
14:00
AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
0:6
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

AP 21 Chrzanów
1:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00

I Liga Kobiet

UKS Staszkówka Jelna
:
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Respekt Myślenice
4:0
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Resovia II Rzeszów
5:0
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00

I liga futsalu, gr. południowa

Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
2:6
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
5:2
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00