facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szalone 45 minut Glinika

Nikomu na stadionie Lubania nie jest łatwo.Górale zwykle na własnych smieciach dają rywalom wycisk, lecz od każdej reguły jest wyjątek. Glinik, po ostatnim niepowodzeniu, przyjechał niezwykle zmotywowany i zamknął usta graczom Lubania. W pierwszej połowie przyjezdni dali popis gry.  Tyczy sie to zwłaszcza Konrada Greli, który posyłał piłke do bramki uderzeniem z wolnego, głową po centrze z kornera i po strzale z dystansu. Każdy zostanie zapewne przy swoim, ale każda z tych bramek byłaby ozdobą niejednego widowiska.

Druga połowa była mniej ciekawa, bo goście nie forsowali tempa, a miejscowi byli jak bokser trzykrotnie posłany na deski. Obie strony czekały więc na końcowy gwizdek, jedni by celebrować sukces, drudzy, by zniknąć w szatni.


Lubań Maniowy – Glinik Gorlice 0:3 (0:3)

Grela 21, 37, 43

Lubań: Świerad – Augustyn, Bałos (67 Gorlicki), Skwarek, Kasica (49 Ziemianek) – Noworolnik, Duda, Kurnyta (67 Zagata) , M. Firek, Pluta (46 Jandura) – Kasperczyk (46 Jurek).

Glinik: Harwat – Kijek, Szary, Ogrodnik, Drąg – Gogola, Krzysztoń, Kukla, Marynowski, Kurowski (82 Brach) – Grela (67 Czechowicz)

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-08-21 12:18:12


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

IV liga wschód 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
4:3
Polplast
11.10.2019
21:00
Netfox
5:1
Nembud
11.10.2019
21:00
ZISiBO
6:4
Pod Blachą
11.10.2019
20:00
Maan
3:8
Arch VR
11.10.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.10.2019
18:45
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
14.10.2019
19:00
Dąbski
:
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2019
16:30

II liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
19:00
Krakus Swoszowice
:
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Tyniec Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
14.10.2019
16:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.10.2019
17:45
Sandecja Nowy Sącz
4:4
Chojniczanka Chojnice
11.10.2019
19:10
GKS Bełchatów
1:0
Olimpia Grudziądz
12.10.2019
17:00
Radomiak Radom
1:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
12.10.2019
14:00

II liga

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Hetman Zamość
12.10.2019
15:00
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.10.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Motor Lublin
12.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2019
15:30
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.10.2019
15:00
Korona II Kielce
0:2
Stal Kraśnik
13.10.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:2
Avia Świdnik
13.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:3
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
1:3
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
2:0
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
GKS Drwinia
12.10.2019
15:00
Okocimski Brzesko
1:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
12.10.2019
15:00
BKS Bochnia
2:2
Tarnovia Tarnów
12.10.2019
15:30
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Wierchy Rabka Zdrój
12.10.2019
14:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Limanovia Limanowa
12.10.2019
14:00
Poprad Rytro
1:4
Poprad Muszyna
13.10.2019
15:00
Lubań Maniowy
5:2
Barciczanka Barcice
13.10.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Unia Tarnów
13.10.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
2:1
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
4:1
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
2:3
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
2:2
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
12:0
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
5:1
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
12.10.2019
15:00
Raba Dobczyce
1:3
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
15:30
LKS Śledziejowice
5:1
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
13.10.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
13.10.2019
15:00
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
6:3
MKS Libiąż
12.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.10.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
KS Chełmek
12.10.2019
15:00
Victoria Jaworzno
1:2
Garbarz Zembrzyce_
12.10.2019
15:30
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
13.10.2019
15:00
LKS Żarki
1:1
LKS Gorzów
13.10.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Arka Babice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
1:1
Strażak Mokrzyska
12.10.2019
11:00
Rylovia Rylowa
3:1
Arkadia Olszyny
12.10.2019
15:00
LKS Gnojnik
4:3
Sokół Maszkienice
13.10.2019
14:00
Olimpia B.
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
13.10.2019
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
13.10.2019
14:00
Raba Książnice
3:2
Sokół Borzęcin Górny
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Dunajec Zakliczyn
12.10.2019
12:00
Metal Tarnów
6:3
Unia Niedomice
12.10.2019
15:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.10.2019
15:00
Zorza Zaczarnie
1:1
Ikar Odporyszów
12.10.2019
15:30
Pogórze
1:0
LKS Szynwałd
12.10.2019
15:30
LKS Ładna
5:3
Tuchovia Tuchów
12.10.2019
15:30
GLKS Gromnik
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2019
15:30
Olimpia Wojnicz
1:2
Wisła Szczucin
13.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
12.10.2019
15:00
LKS Uście Gorlickie
5:0
Zyndram
12.10.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Łużna
12.10.2019
16:00
LKS Kobylanka
1:3
Łosoś Łososina Dolna
12.10.2019
13:00
Sokół Stary Sącz
5:2
Grybovia Grybów
13.10.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:1
LKS Korzenna
13.10.2019
12:00
Hart Tęgoborze
3:4
Orzeł Wojnarowa
13.10.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:2
Zawisza R.
13.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Laskovia
0:1
Sokół Słopnice
12.10.2019
15:00
Czarni Czarny Dunajec
2:4
Krokus
12.10.2019
15:00
AKS Ujanowice
2:6
LKS Szaflary
12.10.2019
15:30
Zalesianka
5:2
Babia Góra Lipnica Wielka
13.10.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
6:3
Granit Czarna Góra
13.10.2019
14:00
LKS Rupniów
2:1
Huragan Waksmund
13.10.2019
15:30
Jordan Jordanów
2:4
Jarmuta
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
6:0
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:3
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
5:4
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
3:1
Liszczanka Liszki
12.10.2019
16:00
Sokół Rybna
3:0
JKS Zelków
12.10.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Sportowiec Modlniczka
12.10.2019
15:30
Lotnik Kryspinów
0:0
Dragon Szczyglice
12.10.2019
13:00
Iskra Czułów
2:2
Orlęta Rudawa
13.10.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:6
Strażak Rączna
13.10.2019
14:00
Wisła Rząska
3:2
Maszycanka Maszyce
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
5:1
Gajowianka Gaj
12.10.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Tramwaj Kraków
12.10.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Podgórze Kraków
12.10.2019
16:00
Iskra Krzęcin
5:1
Płomień Kostrze
12.10.2019
16:00
Krakus Swoszowice
7:2
Strzelcy Kraków
13.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Rzozovia Rzozów
13.10.2019
15:00
Kabel Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
13.10.2019
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gwiazda Brzegi
12.10.2019
12:00
UKS Sygneczów
2:6
Wolni Kłaj
12.10.2019
15:30
Rożnowa
0:2
Złomex Branice
12.10.2019
15:30
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
13.10.2019
15:30
Piast Łapanów
2:3
Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Strażak Kokotów
1:3
Zieloni Niegowić
13.10.2019
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
Contra Sułków
13.10.2019
15:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
2:1
Topór Tenczyn
12.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
0:1
Wróblowianka Wróblowice
12.10.2019
15:30
Gościbia Sułkowice
3:1
Clavia Świątniki Górne
12.10.2019
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Beskid Tokarnia
12.10.2019
16:00
Rokita Kornatka
2:2
Sokół Borzęta
13.10.2019
14:00
Lubomir Wiśniowa
0:3
Staw Polanka
13.10.2019
15:30
Górki Myślenice
5:0
Zielonka Wrząsowice
13.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:1
Wielmożanka Wielmoża
12.10.2019
15:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Strażak Przybysławice
12.10.2019
15:00
Centuria Chechło
5:0
Błysk Zederman
12.10.2019
11:00
Laskowianka Laski
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
12.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
12.10.2019
15:00
Spartak Charsznica
4:3
Unia Jaroszowiec
13.10.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
2:0
Promień Przeginia
13.10.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Leśnik Gorenice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:4
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
15:30
MKS Alwernia
1:1
Zgoda Byczyna
12.10.2019
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:4
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
15:30
Fablok Chrzanów
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
11:00
Promyk Bolęcin
0:5
Wolanka Wola Filipowska
13.10.2019
15:30
SPRiN Regulice
3:2
Start Kamień
13.10.2019
15:00
Wisełka Rozkochów
2:2
UKS Dulowa
13.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
2:5
Słomniczanka II Słomniki
12.10.2019
15:00
Zawisza Sulechów
6:2
Olimpia Czaple Wielkie
12.10.2019
16:00
Milenium Radziemice
1:1
LKS Niedźwiedź II
13.10.2019
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Ekler Baranówka
13.10.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
9:0
Kosynierzy Łuczyce
13.10.2019
14:00
Agricola Klimontów
4:2
Polonia Wilczkowice
13.10.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
MKS Skała 2004
12.10.2019
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
12.10.2019
15:00
Niegoszowianka
1:2
Iskra Radwanowice
13.10.2019
12:00
Błękitni II Modlnica
3:0
Topór Aleksandrowice
13.10.2019
15:30
Płomień Jerzmanowice
1:0
Orzeł II Bębło
13.10.2019
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
3:1
Bratniak Kraków
12.10.2019
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Dragoons Kraków
13.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Grom Kraków
13.10.2019
15:00
Wawel Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
13.10.2019
13:00
Rybitwy Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
13.10.2019
15:30
Universum Kraków
0:2
Fairant Kraków
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
3:1
Radziszowianka II
12.10.2019
 
Sankowia Sanka
9:0
Gwiazda Ściejowice
12.10.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
5:5
Trzebol Wielkie Drogi
12.10.2019
15:30
Skawinka II Skawina
1:4
Borkowianka Borek Sz.
13.10.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
13.10.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
4:4
Tęcza Piekary
13.10.2019
15:00
Piast Skawina
2:4
Pozowianka Pozowice
13.10.2019
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
2:6
Wiarusy II
12.10.2019
15:30
Sokół Chorągwica
3:1
Tęcza Słomiróg
12.10.2019
16:00
Start Brzezie
5:2
Batory Wola Batorska
12.10.2019
15:30
Górnik II Wieliczka
6:1
Gdovia II Gdów
13.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
4:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2019
15:30
Iskra Zakrzów
6:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2019
15:00
Ledniczanka
0:4
Wieliczanka Wieliczka
13.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
12.10.2019
15:00
Orzeł II Myślenice
3:3
Raba II Dobczyce
13.10.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Cyrhla Krzczonów
13.10.2019
15:00
Karpaty II Siepraw
1:6
Radwan Skomielna Czarna
13.10.2019
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Grodzisko Raciechowice
13.10.2019
15:30

Klasa B (Myślenice II)

Wicher Stróża
6:1
Górki II Myślenice
12.10.2019
16:00
Szczebel Lubień
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.10.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:0
Dukla Bysina
13.10.2019
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Iskra Głogoczów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
5:0
Stare Bukowno
12.10.2019
15:00
Hetman Dłużec
2:1
Pilica Wierbka
12.10.2019
11:00
Olimpia Łobzów
3:3
Orzeł K.
13.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Błyskawica Kolbark
13.10.2019
14:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
12.10.2019
15:00
Cobra Wężerów
1:4
Czapla Czaple Male
13.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Victoria Smroków
13.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
7:1
Zryw Przesławice
13.10.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12.10.2019
15:30
Złomex II Branice
8:3
Contra II
13.10.2019
14:00
Zieloni II Niegowić
5:3
Czarni II Staniątki
13.10.2019
15:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:1
Czarnochowice II
13.10.2019
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:1
Pogoń Szczecin
12.10.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
Escola Varsovia Warszawa
12.10.2019
12:00
Arka G.
2:1
SMS Łódź
12.10.2019
13:00
Gwarek Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
13.10.2019
11:30
Wisła Kraków
1:2
Górnik Zabrze
13.10.2019
12:00
Lechia
0:2
Korona Kielce
13.10.2019
13:00
Hutnik Kraków
0:4
Zagłębie Lubin
13.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
1:1
AP 21 Kraków
12.10.2019
10:00
Motor Lublin
2:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
13:00
Górnik Ł.
2:1
Stal Rz.
13.10.2019
12:00
KKP Korona
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
13.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
Spartak S.
12.10.2019
10:00
Dalin Myślenice
0:6
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Profi Zielonki
0:2
Garbarnia Kraków
12.10.2019
10:00
Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
12.10.2019
10:00
BKS Bochnia
2:3
Sandecja Nowy Sącz
13.10.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:0
Orkan Raba Wyżna
13.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
5:2
Tarnovia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Pcimianka
1:4
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
16:00
Hutnik Kraków
0:1
Profi Zielonki
12.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
13.10.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik/Karpatia Gorlice
2:1
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:2
Soła Oświęcim
12.10.2019
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Dąb P.
12.10.2019
13:00
MKS Trzebinia
5:1
Unia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Okocimski Brzesko
12.10.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
5:3
Raba Dobczyce
12.10.2019
10:00
Unia Oświęcim
0:7
Cracovia Kraków
12.10.2019
12:00
Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
6:0
Respect Szalowa
11.10.2019
16:00
Limanovia
4:2
AS Progres Kraków
12.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Krakus Nowa Huta
12.10.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Karol Wadowice
14.10.2019
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
9:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
10:00
Wisła Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
10:30
AS Progres Kraków
6:0
Fablok Chrzanów
12.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
9:0
Sandecja II
12.10.2019
14:30
Unia Oświęcim
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
0:4
Okocimski Brzesko
13.10.2019
10:00
Kalwarianka
:
Unia Tarnów
14.10.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
0:2
Medyk Konin
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:3
SMS Łódź
13.10.2019
14:00
GKS Katowice
2:1
AZS Wrocław
13.10.2019
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:1
Rolnik Głogówek
13.10.2019
15:00
Mitech Żywiec
0:2
AZS UJ Kraków
13.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Nowa Huta
12.10.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko Biała
12.10.2019
15:30
Czwórka Radom
3:0
Sparta Daleszyce
12.10.2019
18:00
SWD Wodzisław
3:2
ISD-AJD Częstochowa
13.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
ROW Rybnik
13.10.2019
12:00
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
12.10.2019
14:00
Widok Lublin
2:2
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
1:5
Prądniczanka Kraków
13.10.2019
11:00
Potok Sitno
0:3
KSP Kielce
13.10.2019
12:00
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
13.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka II Kraków
0:10
Podgórze Kraków
12.10.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II
12.10.2019
15:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
12.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
13.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
:
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
12.10.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze II Kraków
12.10.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Nieszkowianka Nieszkowice
12.10.2019
 
Piast Łapanów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Zabrze
0:18
SMS Łódź
12.10.2019
12:00
Górnik Ł.
5:0
ROW Rybnik
12.10.2019
11:00
Ślęza Wrocław
:
UKS Staszkówka Jelna
13.10.2019
18:00
Resovia Rzeszów
2:0
Bronowianka Kraków
13.10.2019
14:30
SWD Wodzisław
4:1
Unia Opole
13.10.2019
15:00