facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka (video)

Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka (video)

Dobiegł końca pierwszy w historii sezon Myślenickiej Ligi Firm. Rywalizację o mistrzostwo zdominowała bezdyskusyjnie ekipa Polplastu, która niemal do końca rozgrywek nie straciła choćby punktu. Jedynym pogromcą mistrza MLF okazała się Euforia, która ostatecznie sięgnęła po wicemistrzostwo. Niesłychanie zacięta okazała się walka o najniższy stopień podium. W boju niemal do samego końca zostawały co najmniej 4 ekipy ale na samym finiszu w meczu o brąz spotkały się w bezpośrednim starciu Petrus Travel i Pod Blachą. Rozpędzeni "Restauratorzy" nie mieli litości także dla "Petrusa" i pokonując go 5:2 wskoczyli rzutem na taśmę na ostatnie miejsce podium mimo, że po pierwszej rundzie krążyli po dolnych rejonach tabeli. 

Niesamowita była także walka o koronę króla strzelców. Przed długi czas łeb w łeb w tej klasyfikacji gonili się Karol Rak z Petrus Travel z Emilem Bałuckim z Polplastu. Genialny występ Damiana Leśniaka w przedostatniej kolejce, w którym zdobył dla Euforii aż 11 goli, zrównał się ilością goli z w/w dwójką. W ostatniej serii gier królem okazał się jednak Emil Bałucki, na którego hattrick w meczu z Tonixem, odpowiedział tylko Karol Rak i tylko jednym trafieniem. 

Czołówka klasyfikacji strzelców:
28 - Emil Bałucki (Polplast)
26 - Karol Rak (Petrus Travel)
25 - Damian Leśniak (Euforia)

1 Polplast 14 39 13-0-1 75-32 7 18 6-0-1 38-19 7 21 7-0-0 37-13
2 Euforia 14 25 8-1-5 63-49 7 13 4-1-2 39-23 7 12 4-0-3 24-26
3 Pod Blachą 14 22 7-1-6 54-45 7 7 2-1-4 27-26 7 15 5-0-2 27-19
4 OL-Fliz 14 20 6-2-6 49-41 7 12 4-0-3 27-20 7 8 2-2-3 22-21
5 Petrus Travel 14 20 6-2-6 55-63 7 10 3-1-3 25-25 7 10 3-1-3 30-38
6 Tonix 14 18 6-0-8 49-56 7 9 3-0-4 26-33 7 9 3-0-4 23-23
7 Talaga 14 17 5-2-7 46-49 7 10 3-1-3 19-19 7 7 2-1-4 27-30
8 K.B. Expansion 14 3 1-0-13 32-88 7 3 1-0-6 15-42 7 0 0-0-7 17-46

 

 

14. kolejka 11.10.2018

 
11.10.2018
 
 
Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
 
11.10.2018
 
 
Tonix
2:5
Polplast
 
11.10.2018
 
 
Euforia
2:7
Talaga
 
11.10.2018
 
 
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion

















Źródło: Piotr Kwiecień; fot.Paweł Biela

Dodano: 2018-10-16 09:55:30


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF  Myślenicka Liga Firm 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
15:30
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00