facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mieli sporą przewagę, a mogli zremisować

Piłkarze Jordana Zakliczyn są liderem tabeli myślenickiej klasy A. - Nie był to łatwy mecz, Topór gra lepiej niż w poprzednim sezonie. Gdy rywal strzelił nam kontaktową bramkę, to mecz zrobił się ciekawy. W 90 minucie dopisało nam szczęście, gdy piłka po strzale gracza przeciwnika trafiła w słupek - relacjonuje trener Jordana Marcin Kwater.

Trener Toporu Zdzisław Gacek uczy zawodników gry piłką. Trudno się temu dziwić, sam był wysokiej klasy rozgrywającym, na temat który wiedzą najlepiej m.in. w Niedźwiedziu czy Puszczy Niepołomice. Goście objęli prowadzenie w 5 minucie po strzale Marcina Rekuckiego, ale później dominowali gospodarze. Kwater trafił z bliska do pustej bramki, potem do akcji ofensywnej włączył się stoper Jabłoński siejąc popłoch w strefie obronnje rywala, wreszcie po centrze Surówki piłkę do siatki skierował Burkat. Wydawało się, że nic Jordanowi stać się nie może, ale rutynowany npastnik Toporu Paś udowodnił po raz kolejny, że skuteczny napastnik nie musi być rosłym i silnym chłopem, wystarczy, że potrafi uderzyć, jak trzeba. 


Jordan Zakliczyn - Topór Tenczyn 3-2 (1-1)
Bramki: Kwater, Jabłoński, Burkat - Rekucki, Paś.
Jordan: Blak - M. Ślusarczyk, D. Slusarczyk, Jabłoński, Gądek, Jędrszczyk, Kwater, Gudz, Surówka (75 Firek), Burkat (55 Dębiński), Kiebuła.
Topór: K. Leksander - Karpierz, Rekucki, Cholewa, Jamróz, Dziadkowiec, Matlak, Paś, Stopkiewicz, Druzgała, T. Leksander.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-18 08:29:39


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Jordan Zakliczyn  Topór Tenczyn 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny