facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zagrali na szczytny cel

W Makowie Podhalańskim rozegrano tradycyjny turniej charytatywny, w którym zagrali amatorzy, młodzież i seniorzy. Na parkiecie było wiele emocji, choć sportowcy spotkali się głównie po to, by pomagać. Dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc dla podopiecznych OREWU i WTZ w Juszczynie oraz uczniów Szkoły Specjalnej w Makowie Podhalańskim.

W turnieju orlików wygrała Babia Góra Sucha Beskidzka, która w finale pokonała Tempo Białka 2-0. W mecvzu o trzecie miejsce Halniak Maków Podhalański wygrał z Narożem Juszczyn 6-0.

W turnieju amatorów triumfowało Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, natomiast w zmaganiach seniorów Tempo Białka dzięki zwycięstwu nad Halniakiem 2-0. W meczu o trzecią lokatę Jałowiecv Stryszawa ograł Naroże 4-0. Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Dyrcz (Tempo), zawodnikiem Patryk Burliga (Halniak), a strzelcem Michał Puzik (Tempo).

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-12-19 05:52:16


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Wadowice)

Jałowiec Stryszawa  Babia Góra Sucha Beskidzka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
 
przełożony z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
1:4
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
4:6
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
11:2
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00