facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszowianka na MGM Cup (foto/video)

Kaszowianka na MGM Cup (foto/video)

W podkrakowskich Słomnikach rozegrano turniej piłkarski dla drużyn z rocznika 2009 pod szyldem MGM Cup. W zawodach udział wzięło dziesięć ekip podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Pierwsze cztery z obu grup awansowało do ćwierćfinałów i dalej rywalizowało o podium w turnieju. 
 
Wśród uczestników nie zabrakło Kaszowianki Kaszów pod wodzą trenera Bogusława Gawła. Zespół biało-niebiesko-czerwonej do Słomnik przyjechał nie tylko szlifować formę ale i po lekcję piłkarskiego rzemiosła. - Wiekszość zespołów była bardzo dobrze zorganizowana zarówno w obronie jak i ataku. Chłopcy we wszystkich ekipach grają ze sobą już dłuższy okres. Moja drużyna składała się głównie z chłopaków z rocznika 2010 i przyjechała zmierzyć się z zespołami rocznika starszego. Każdy z moich podopiecznych miał na ten turniej zadanie indywidualne ale i cały zespół także miał swoje wytyczne. Zostały one wykonane w 50 procentach. Na pewno turniej ten pozwolił mi dostrzec nad czym powinniśmy najwiecej pracować w najbliższym czasie. Zdecydowanie na pierwszy ogień musi pójść szlifowanie przejścia z obrony do ataku. Pracujemy ze sobą dopiero pół roku, tak naprawdę na razie nadrabiamy wszelkie zaległości. Jestem przekonany, że jeśli przyjedziemy tu za rok, zaprezentujemy o wiele dojrzalszy futbol - mówił po turnieju Bogusław Gaweł - trener Kaszowianki.
 
I wyraźnie widoczna była wspomniana różnica wiekowa na boisku. Kaszowianie może nie odbiegali od rywali fizycznie, ale na pewno taktycznie i pewnością siebie. Kaszowianie na inaugurację trafili na jednego z faworytów - ekipę krakowskiej Wisły. Zadanie było tak naprawdę arcytrudne. Nie dość, że chłopcy z Białą Gwiazdą na piersi odpowiednio wpłynęli na psychikę młodszych o rok piłkarzy Kaszowianki, to znakomicie wyszkoleni technicznie gracze z Reymonta strzelanie rozpoczęli już od pierwszych sekund. Po dwóch minutach gry było już 0:2 i kolejne gole tak naprawdę były kwestią czasu. Wiślacy grali szybko piłką, balansem ciała czy nogi potrafili zwieść obrońców Kaszowianki i często kończyło się to zamieszaniem pod bramką Dawida Gawina. Należy tu wspomnieć że młody golkiper kaszowian był wyróżniającą się postacią w zespole i przytomnymi, a zarazem odważnymi interwencjami, ratował swój zespół choćby od dwucyfrowych rozmiarów porażki z Wisłą. Podopieczni Bogusława Gawła utrapienie mieli zwłaszcza z Filipem Śpiewakiem, ten młody wiślak dysponuje tak silnym uderzeniem, że gdy tylko było celne, niemal na pewno lądowało w siatce. 
 
Kaszowianie przetarli szlaki pozostałym ekipom. Umiejętnie z Białą Gwiazdą zagrała także bardzo silna Słomniczanka. Remis z Wisłą w przekroju całego meczu mógł być niedosytem dla obu stron. 
 
Kolejne starcie, kaszowianie zafundowane mieli z Orbitą Bukowno. To obok Wisły i Słomniczanki, trzecia siła w grupie B tego turnieju. Bukowian do zwycięstw w tym turnieju prowadził z kolei Jakub Mularczyk, zawodnik o nietuzinkowej intuicji boiskowej, świetnej dyspozycji jeśli chodzi o grę jeden na jeden noi prezycyjnie wykalibrowaną nogą. To on najczęściej nękał ponownie dobrze spisującego się w bramce Dawida Gawina. I to on właśnie ustrzelił klasycznego hattricka doprowadzając do wyniku 0:3. W końcówce padł jeszcze czwarty gol zamykający mecz statusem 0:4. Kaszowianie zaprezentowali się już nieco lepiej na tle przeciwnika. Zresztą czas pokazał, że w każdym kolejnym meczu był progres, a drużyna grała coraz bardziej pewna swoich umiejętności. 
 
- Naszym celem w tym turnieju nie były wyniki. Tego dnia zamierzaliśmy na tle silniejszych od siebie przeciwników popracować nad grą bez piłki, ustawianiu się szeroko na boisku i budowaniu akcji poprzez wprowadzanie piłki przez bramkarza do bocznych stref boiska - opowiadał trener Gaweł. 
 
Gra kaszowian wyraźnie skorelowana była na ten właśnie element. Dłuższymi chwilami, zespół Bogusława Gawła nie gościł pod polem karnym rywali bo borykał się z kreowaniem akcji. Młodzi piłkarze z Kaszowa konsekwentnie próbowali realizować zadania od szkoleniowca i nawet kosztem poczynań ofensywnych, budowali grę skrzydłami z wykorzystaniem bramkarza. Fajnie wyglądało to jeśli chodzi o współpracę Dawida Gawina zwłaszcza z Karolem Jastrzębskim. Obaj chłopcy wyraźnie załapali już zasady obowiązujące przy tego typu grze. A defensorzy Kaszowianki borykać musieli się z podwójnymi problemami bo przecież rywale nie przyglądali się poczynaniom kaszowian, a zwiększali pressing co dodatkowo utrudniało zadanie podopiecznym trenera Gawła. Lekcja futbolu zatem całkiem solidna ale co ważne, w każdym kolejnym meczu coraz mniej bolesna. 
 
- Nauka od silniejszych od siebie zawsze na początku jest bolesna. Ale wychodzę z założenia, że jak dziesięć razy uderzysz się w mięsień, to ten dziesiąty będzie już mniej bolesny. Podobnie jest w piłce. Jeśli chcesz coś wygrać, to musisz najpierw przegrywać ale najważniejsze by każdą porażkę traktować jak lekcję. Specjalnie wybrałem turniej dla rocznika starszego by pokazać chłopcom, jak wiele pracy ich czeka. Grudniowy występ w turnieju Champions Cup w Miechowie gdzie graliśmy z rówieśnikami, wygraliśmy zdecydowanie tracąc w całym turnieju bodaj jedną bramkę. Zależało mi na tym, by moi podopieczni po tym triumfie dostrzegli że to tak naprawdę początek ich drogi, a nie moment w którym można odpuścić dalszą pracę - opowiadał trener Gaweł.
 
Od Wisły i Orbity lekcja była sroga ale potem kaszowianie zyskiwali pewność siebie. W pojedynku z Pogonią przegrali co prawda 0:5 ale trzy gole stracili w 80 sekund w końcówce pojedynku. Do tego czasu kaszowianie nie tylko coraz lepiej się bronili, popełniali coraz mniej błędów ale i zaintonowali kilka groźnych akcji. Defensorów Pogoni Miechów raz po raz absorbował filigranowy i robiący pożytek z lewej nogi Michał Suchan. Dzięki temu, że umiejętnie szukał sobie także wolnej przestrzeni na boisku, kolegom z drużyny łatwiej było (także przy jego udziale) sklecić kilka ciekawych akcji. Jedna z nich zakończyła się niemal golem wyrównującym (przy stanie 0:1) ale na drodze Rafałowi Gawinowi stanął słupek. Mecz z Pogonią momentami był nawet wyrównany i kto wie czy skończyłby się porażką gdyby nie dwa identyczne błędy przy wyprowadzaniu akcji zwieńczone golem dla Pogoni. Przy stanie 0:2 było już trudniej odwrócić losy meczu. Starał się choćby i Bartosz Noga, który znakomicie zastawiał się, umiejętnie odbierał rywalom piłki wykorzystując mądre ustawianie się przy przeciwniku. W końcówce jednak Pilawski, Słaboń i Wcisło bezlitośnie wykorzystywali niezdecydowanie graczy Kaszowianki i skończyło się niespodziewanie wysoką porażką 0:5. 
 
Na koniec kaszowianom przyszło rywalizować z jednym z faworytów - Słomniczanką. Ekipa gospodarzy po remisie z Wisłą, skromnie ale konsekwentnie ogrywała kolejnych rywali i do meczu z Kaszowianką przystępowała już pewna drugiego miejsca w tabeli. Biało-niebiesko-czerwona grała jednak coraz solidniej i mimo, że słomniczanie w swoim składzie mieli prawdziwą perełkę w postaci Daniela Zdeba, zawodnika zdecydowanie najlepszego w grupie B, podopieczni Bogusława Gawła postawili się wyżej notowanemu rywalowi. Utrzeć nosa się nie udało ale po zaciętej walce słomniczanie wygrali już tylko 2:0 kończąc jednocześnie przygodę Kaszowianki z turniejem. Piąte miejsce w grupie oznaczało pożegnanie z dalszą rywalizacją.
 
- Udział w turnieju jak i sam turniej oceniam pozytywnie. Krótkie przerwy między kolejnymi występami oraz umiejętna praca sędziego, który starał się pracować niejako w tle na pewno posłużyło całej imprezie na plus. A my? No cóż, nas czeka jeszcze sporo rzeczy zarówno do zrobienia jak i nadrobienia. Kaszowianka 2010 to grupa początkujących chłopców i przed nami naprawdę dużo pracy by czynić stałe postępy. Jestem jak najbardziej dobrej myśli choćby dlatego, że mamy niezwykle przychylny szkoleniu młodzieży Zarząd w Kaszowiance. Jestem mile zaskoczony priorytetem z jakim w klubie traktowana jest praca z młodymi adeptami i jestem przekonany, że to szansa dla nas wszystkich, której nie możemy zmarnować. A już na pewno nie możemy zapominać o Pani Ewelinie Gawin i firmie Gawin, która zafundowała całej naszej drużynie komplet strojów i dresów. Pani Ewelino - serdeczne podziękowania w imieniu swoim, chłopców i ich rodziców! - podumowywał trener kaszowian.
 
Koniec końców, okazało się, że w fazie play off dominowały zespoły z grupy A. Do ścisłego finału dotarły Akademia Piłkarza Grzegorza Mielcarskiego (drugie miejsce w grupie A) i Olimpijczyk Szczurowa (trzecie miejsce w grupie A), a na trzecim stopniu podium uplasowała się czwarta w tabeli Wisła I Kraków. Najwyższy stopień podium wywalczyła AP Grzegorza Mielcarskiego. Do strefy medalowej nie dotarła rozpędzona w fazie grupowej Proszowianka. Jeden słabszy mecz i porażka w ćwierćfinale z Pogonią Miechów spowodowała, że triumfator grupy A i jeden z faworytów odpadł już na tym etapie. 


Grupa A:
Wisła I - APGM 0:3
Radziszowianka - Olimpijczyk 1:1
Proszowianka - Wisła I 4:3
APGM - Radziszowianka 1:0
Olimpjczyk - Proszowianka 2:3
Wisła I - Radziszowianka 2:2
APGM - Olimpijczyk 1:2
Proszowianka - Radziszowianka 5:1
WIsła I - Olimpijczyk 2:2
APGM - Proszowianka 0:1

1. Proszowianka 4 12 13-6
2. APGM 4  6  5-3
3. Olimpijczyk 4  5  7-7
4. Wisła I 4  2  7-11
5. Radziszowianka 4  2  4-9

Radziszowianka Radziszów: Krystian Wcisło, Franciszek Klimczyk, Patryk Knapek, Frnaciszek Kozanecki, Jan Krupnik, Wojciech Marszałek, Piotr Połetek, Hubert Blak. Trener: Michał Płażeński.
Olimpijczyk Szczurowa: Maksymilian Rzepka, Filip Rzepka, Ksawery Bieniaś, Filip Lekki, Emanuel Grzywiński, Daniel Babło, Damian Mądziel, Jakub Śliwiński, Jakub Bylica, Kacper Mucek, Artur Burzawa. Trener: Tomasz Wilk.
Wisła I Kraków: 6.Jakub Chochół, 16.Marcin Wokan, 14.Mateusz Zajdel, 5.Oliwier Wróblewski, 3.Michał Szczypczyk, 8.Aleksander Wasyl, 18.Oskar Kiepura, 17.Antoni Wojdyła. Trener: Mateusz Trzeciakiewicz.
AP Grzegorza Mielcarskiego: 1.Miłosz Mielcarski - 10.Piotr Ludźmierski, 16.Maksymilian Górowski, 11.Ksawery Lurka, 7.Wiktor Dylewski, 10.Igor Mielnik, 7.Tymoteusz Wąchocki, 14.Beniamin Płygawko, 11.Iwo Kulczycki. Trener: Andrzej Dziwota.
AP Proszowianka Top Cars Proszowice: 1.Piotr Żuwała - 10.Oskar Kukuła, 11.Szymon Maderak, 6.Oskar Mielec, 14.Franciszek Kowalski, 7.Antoni Nowak, 16.Karol Dąbek, 3.Wojciech Mzyk, 9.Ziemowit Duch. Trener: Kamil Mach.


Grupa B:
Wisła II - Kaszowianka 9:0
Orbita - Pogoń 4:0
Słomniczanka - Wisła II 0:0
Kaszowianka - Orbita 0:4
Pogoń - Słomniczanka 0:1
Wisła II - Orbita 5:1
Kaszowianka - Pogoń 0:5
Słomniczanka - Orbita 2:0
Wisła II - Pogoń 2:0
Kaszowianka - Słomniczanka 0:2

1. Wisła II 4 10 16-1
2. Słomniczanka 4 10  5-0
3. Orbita 4  6  9-7
4. Pogoń 4  3  5-7
5. Kaszowianka 4  0 0-20
 
Orbita Bukowno: Filip Kołodziejczyk - 13.Alan Kania, 10.Wiktor Madej, 3.Maciej Kopera, 14.Karol Mendrygał, 9.Jakub Mularczyk, 6.Grzegorz Gach. Trener: Jewgieni Kiczko, Krystian Kawula.
Wisła II Kraków: 2.Bartłomiej Kapusta, 13.Aleksander Wawszczak, 10.Oliwier Matecki, 15.Filip Śpiewak, 7.Paweł Cyrson, 11.Michał Pytro, 9.Brajan Kubiczek. Trener: Mateusz Trzeciakiewicz.
Kaszowianka Kaszów: Dawid Gawin - 7.Hubert Jarosz, 10.Rafał Gawin, 20.Bartosz Noga, 5.Karol Jastrzębski, 9.Michał Suchan, 22.Bartosz Lach, 11.Paweł Mlostek, 15.Maciej Irlik, 8.Szymon Madej. Trener: Bogusław Gaweł.
Słomniczanka Słomniki: Kacper Bilawski - 55.Alan Baran, 60.Karol Ziółek, 58.Jakub Pycia, 59.Bartłomiej Pycia, 37.Daniel Zdeb, 41.Bartosz Zagrodzki, 66.Krystian Czyżewski, 67.Michał Pluciński, 56.Eryk Wołowik. Trener: Rafał Piątek.
Pogoń Miechów: 1.Jakub Kusarek - 24.Szymon Warchoł, 8.Bartosz Wcisło, 18.Kornel Matluch, 14.Kacper Słaboń, 28.Mateusz Słaboń, 92.Jakub Dejworek, 26.Kacper Pilawski, 9.Szymon Grela, 12.Filip Niemiec, 25.Alan Raj. Trener: Paweł Podyma.


Ćwierćfinały:
Proszowianka - Pogoń 1:2
APGM - Orbita 2:1
Olimpijczyk - Słomniczanka 1:1, k.2-1
Wisła I - Wisła II 0:0, k.2-1
 
Półfinały:
Pogoń - APGM 0:1
Olimpijczyk - Wisła I 1:1, k.2-0
 
o III miejsce:
Pogoń - Wisła I 0:2
 
o I miejsce:
APGM - Olimpijczyk 1:0
 
Król strzelców: Oskar Kukuła (Proszowianka)
Najlepszy zawodnik: Filip Rzepka (Olimpijczyk)
Najlepszy bramkarz: Miłosz Mielcarski (APGM)
RELACJA I MATERIAŁY FILMOWE ZREALIZOWANE
W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM: 
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT


 

 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-02-06 17:48:07


Galeria zdjęć

 

Kaszowianka  MGM Cup 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
:
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
:
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
:
Arch VR
20.09.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Dąbski
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
:
Wanda Kraków
23.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy
:
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
0:0
Stomil Olsztyn
20.09.2019
19:47
Chojniczanka Chojnice
1:3
Radomiak Radom
21.09.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:4
GKS Jastrzębie
21.09.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Warta Poznań
21.09.2019
19:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Miedź Legnica
21.09.2019
20:00
Stal Mielec
1:0
GKS Bełchatów
21.09.2019
17:00
Chrobry Głogów
3:2
Odra Opole
21.09.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Tychy
22.09.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
19:00

II liga

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
0:0
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
4:2
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
2:3
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
5:0
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
1:3
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
2:0
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
21.09.2019
15:00
Unia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
21.09.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Okocimski Brzesko
21.09.2019
16:00
GKS Drwinia
4:0
Watra Białka Tatrzańska
21.09.2019
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2019
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Lubań Maniowy
22.09.2019
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
22.09.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
5:1
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
0:3
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
:
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
2:5
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
2:0
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
3:0
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
2:0
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Jadowniczanka Jadowniki
3:0
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
6:0
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia B.
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
0:0
Pogórze
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
:
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
1:3
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
1:5
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
1:0
Gród Podegrodzie
21.09.2019
16:30
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
8:2
Huragan Waksmund
21.09.2019
16:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
AKS Ujanowice
21.09.2019
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
22.09.2019
15:00
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
22.09.2019
15:00
Krokus
:
Laskovia
22.09.2019
16:00
LKS Szaflary
:
LKS Rupniów
22.09.2019
16:00
Jarmuta
:
Zalesianka
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
1:2
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
0:2
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:7
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2019
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
1:4
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
5:1
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
2:1
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
1:1
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:30
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
5:0
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
2:3
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
0:1
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
3:2
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
3:2
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
3:6
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
4:5
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
4:1
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
5:0
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
0:1
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
2:0
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
10:0
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:3
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
5:1
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
6:1
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
3:3
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
:
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
5:0
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
2:5
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
:
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Lotnik II Kryspinów
6:3
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
3:2
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Ledniczanka
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia
1:0
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Hejnał Krzyszkowice
:
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
:
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
2:1
Orzeł K.
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
6:3
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
1:4
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
2:0
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:2
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka G.
:
Lechia
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:2
KKP Korona
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
2:3
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rz.
22.09.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:2
Unia Tarnów
21.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
22.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dalin Myślenice
22.09.2019
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2019
14:00
Pcimianka Pcim
:
Profi Zielonki
22.09.2019
11:00
Spartak S.
:
BKS Bochnia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
11:0
Pcimianka
21.09.2019
10:00
Profi Zielonki
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
22.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
3:1
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
5:0
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Dąb P.
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
3:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
0:11
Okocimski Brzesko
21.09.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Unia Oświęcim
21.09.2019
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:5
Cracovia Kraków
21.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
1:0
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Respect Szalowa
7:4
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
11:00
Cracovia II
1:0
TS Wisła I Kraków
21.09.2019
10:00
Sandecja II
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
22.09.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
0:13
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
1:0
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

ROW Rybnik
1:0
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
:
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
21.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
:
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Podgórze II Kraków
:
Uran Łukowica
21.09.2019
 
Piast Łapanów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.09.2019
 
Cracovia Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
21.09.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
22.09.2019
12:00
Zabrze
:
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Ł.
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
:
SMS Łódź
22.09.2019
18:00