facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gołcza Cup w ogólnopolskiej obsadzie

Gołcza Cup w ogólnopolskiej obsadzie

Już w najbliższą sobotę 9 lutego rozegrana zostanie kolejna edycja prestiżowego i ogólnopolskiego turnieju Gołcza Cup organizowanego przez Akademię Piłkarską Gołcza. Tym razem turniej odbędzie się w lutym (a nie w grudniu jak zazwyczaj) ale tradycyjnie już nie zabraknie silnej obsady. Wśród uczestników zobaczymy m.in Wisłę Kraków czy Koronę Kielce. Obszerną relację z turnieju przygotują reporterzy Futmal Premium.

Grupa A
Broń - Słomniczanka, 09:20
Sandecja - Korona, 10:00
Broń - Sandecja 10:40
Słomniczanka - Korona, 11:20
Broń - Korona, 12:00
Słomniczanka - Sandecja, 12:40
 
Grupa B
Junior - Gołcza, 09:00
Wisła - Wrocław, 09:40
Junior - Wisła, 10:20
Gołcza - Wrocław, 11:00
Junior - Wrocław, 11:40
Gołcza - Wisła, 12:20
 
Grupa C (o miejsca 1-4)
2B - 1A, 13:35
1B - 2A, 14:15
2B - 1B, 14:55
1A - 2A, 15:35
2B - 2A, 16:15
1A - 1B, 16:55
 
Grupa D (o miejsca 5-8)
4B - 3A, 13:15
3B - 4A, 13:55
4B - 3B, 14:35
3A - 4A, 15:15
4B - 4A, 15:55
3A - 3B, 16:35
 
Zakończenie turnieju, wręczenie nagród, 17:00

 

 

Źródło: MD

Dodano: 2019-02-07 14:05:53


Gołcza Cup 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny