facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nowe twarze u pierwszoligowca

Jakub Zagórski wrócił do Puszczy Niepołomice, a Konrad Nowak został nowym graczem pierwszoligowego klubu.

Ten drugi zmienia Górnik Zabrze na Puszczę. Piłkarz podpisał kontrakt obowiązujący przez najbliższe półtora roku. Jeśli w tym czasie "Żubry" awansują do Lotto Ekstraklasy umowa automatycznie przedłuży się o kolejne 12 miesięcy. Urodzony w Katowicach pomocnik w minionej rundzie rozegrał 12 ekstraklasowych występów. Grał również w meczu rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Łącznie Nowak ma na swoim koncie 47 występów na boiskach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Bardzo dobre występy w Górniku Łęczna oraz świetna postawa w meczach kontrolnych spowodowała, że wypożyczenie Jakuba Zagórskiego zostało skrócone. „Zagór” w poprzedniej rundzie rozegrał aż 22 spotkania w barwach Górnika. Z dodatkowym doświadczeniem i ograniem wraca do pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice. Jakub Zagórski dołączył do naszego zespołu w 2016 roku. Kiedy piłkarz wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu rozwój w drużynie z Niepołomic zahamowała kontuzja kolana. Po powrocie do zdrowia zawodnik zaliczył trzy występy w poprzednim sezonie 1 ligi. Dobrze wykorzystany czas w Łęcznej zaprocentował kolejną szansą gry w Fortuna 1 lidze.

 

 

 

Źródło: Puszcza Niepołomice

Dodano: 2019-02-08 14:45:54


Zobacz też: I liga

Garbarnia  sandecja nowy sącz 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
24.08.2019
20:00

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:3
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Olimpia Grudziądz
24.08.2019
14:30
Odra Opole
:
Radomiak Radom
24.08.2019
19:45
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
24.08.2019
19:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
:
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
24.08.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
24.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30
Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Skawinka Skawina
:
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
LKS Rajsko
:
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00
Barciczanka Barcice
:
Poprad Rytro
24.08.2019
17:00
Unia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
24.08.2019
11:00
Glinik Gorlice
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
11:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
24.08.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.08.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
:
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
:
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
:
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce_
:
KS Chełmek
24.08.2019
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
24.08.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
24.08.2019
11:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
24.08.2019
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
24.08.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
24.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Pogórze
24.08.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
24.08.2019
17:00
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Strażak Mokrzyska
24.08.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
24.08.2019
18:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
24.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Stary Sącz
24.08.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Kobylanka
24.08.2019
17:00
LKS Łużna
:
Łosoś Łososina Dolna
24.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
:
Krokus
24.08.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
24.08.2019
13:00
Galicja Raciborowice
:
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
:
Strażak Rączna
24.08.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
24.08.2019
17:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
24.08.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
24.08.2019
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
24.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Topór Tenczyn
24.08.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
24.08.2019
17:00
Karpaty Siepraw
:
Lubomir Wiśniowa
24.08.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sokół Borzęta
24.08.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Staw Polanka
24.08.2019
17:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Rudnik
24.08.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.08.2019
13:00
Olimpia Łobzów
:
Centuria Chechło
24.08.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Laskowianka Laski
24.08.2019
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
:
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Agricola Klimontów
24.08.2019
13:00
Juvenia Prandocin
:
LKS Polanowice
24.08.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
24.08.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Kosynierzy Łuczyce
24.08.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice
24.08.2019
17:30
Iskra Radwanowice
:
Błękitni II Modlnica
24.08.2019
17:00
MKS Skała 2004
:
Orzeł II Bębło
24.08.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Fairant Kraków
24.08.2019
15:00
Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
24.08.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Rybitwy Kraków
24.08.2019
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tęcza Piekary
:
Trzebol Wielkie Drogi
24.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
24.08.2019
15:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
24.08.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Ledniczanka
24.08.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Piliczanka Pilica
24.08.2019
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
24.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Jagiellonia
24.08.2019
13:00
SMS Łódź
:
Legia Warszawa
24.08.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
24.08.2019
12:00
Korona Kielce
:
Escola Varsovia Warszawa
24.08.2019
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
:
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00
Stal Rz.
:
Górnik Ł.
24.08.2019
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
24.08.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
:
Profi Zielonki
24.08.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Spartak S.
24.08.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
24.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00
Pcimianka
:
Profi Zielonki
24.08.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
24.08.2019
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00
Glinik/Karpatia Gorlice
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
24.08.2019
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dąb P.
24.08.2019
14:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.08.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
24.08.2019
12:30
Unia Oświęcim
:
Raba Dobczyce
24.08.2019
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00
Garbarnia Kraków
:
MOSiR Bochnia
24.08.2019
11:00
Limanovia
:
Karol Wadowice
24.08.2019
 
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
24.08.2019
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Respect Szalowa
24.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30
Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
24.08.2019
11:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Sandecja II
24.08.2019
12:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
SMS Łódź
:
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sparta Daleszyce
24.08.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Czwórka Radom
24.08.2019
 
Wanda Nowa Huta
:
ROW Rybnik
24.08.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
:
SWD Wodzisław
24.08.2019
14:00