facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wybory w KKS Prokocim

Józef Małecki jednogłośnie został wybrany na prezesa Klubu Sportowego Kolejarz - Prokocim. Oprócz Józefa Małeckiego w zarządzie klubu znaleźli się Grażyna Fijałkowska - wiceprezes do spraw organizacyjnych, Bogusław Bułat - wiceprezes do spraw finansowych, Janusz Zapała - członek zarządu, Robert Moskal - członek zarządu, Rafał Chmielarski - członek zarządu, Mieczysław Lasota - członek zarządu, Konrad Spryńca - członek zarządu oraz Aleksander Kucabiński - członek zarządu.


Po wyborze na stanowisko prezesa Józef Małecki powiedział, że miał już nie ubiegać się o reelekcję ale zdecydował się na to ze względu na konieczność dokończenia kilku trwających w klubie inwestycji oraz zbliżający się jubileusz 100 lecia klubu. Jednocześnie "nowy, stary" prezes zadeklarował, że to już będzie to już jego ostatnia kadencja. Patrząc na rozwój klubu jaki dokonał się za kadencji prezesa Józefa Małeckiego mamy nadzieję, że to nie jest jego ostatnie słowo...


Oprócz zarządu, wybrano także komisję rewizyjną w składzie:
Miłosz Wąsik - przewodniczący, Adam Jagielnicki - Hawryszków - członek komisji, Stanisław Sitkowski - członek komisji, Andrzej Kukla - członek komisji, Roman Włodarczyk - członek komisji.

 

 

Źródło: AJH

Dodano: 2019-02-16 14:15:22


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00